X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri miej mnie na uwadze z tym Clo, a noz sie trafi ktos kto bedzie chcial odsprzedac :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobie nie będą już potrzebne:P
    coś ok 19 zł nie wiem dokładnie zerkałam dyskretnie, bo koleżanka z pracy obok stała:)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Kiedy wyniki?
    kupię te Rossmannowe jutro, a od jutra działamy z mężem:) trzymajcie kciuki za skuteczność;)
    Trzymam kciuki! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A gdzie robilas ze tak tanio w sumie?

    Centrum diagnostyki laboratoryjnej w Lodzi. Wyniki na maila jytro do poludnia. Tez jestem w szoku, ze to tak tanio. Pytalam o badanie tarczycy: za tsh, anty tpo, ft3 i ft4 - 60 zł

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przy okazji Rossmanna polecam Wam batoniki figowe - Fig Bar, są bez wszystkich szkodliwych rzeczy, koszerne i w ogóle i są przepyszne! Przeważnie te zdrowe słodycze nie urywają, a tymi jestem zachwycona kupuję po kilka. Odkrycie roku jak dla mnie:)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Tobie nie będą już potrzebne:P
    coś ok 19 zł nie wiem dokładnie zerkałam dyskretnie, bo koleżanka z pracy obok stała:)
    Beda beda a jak nie to oddam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy, zobaczymy acz jeśli Wasze starania stały się tak przyjemne to może opóźnienie nie zaszkodzi;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde tak wczesnie PMS? Tak nawrzeszczalam na swojego faceta (A ja nigdy tak na powaznie z nim sie nie kloce) ze az sie poplakalam....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Kurde tak wczesnie PMS? Tak nawrzeszczalam na swojego faceta (A ja nigdy tak na powaznie z nim sie nie kloce) ze az sie poplakalam....
    Albo...:):)

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dziś mam ciężki dzień. Syn dal mi tak popalic ze AZ wyc mi się chciało. Hormony ciazowe...
    Niunqa a ja wiem ze Ty w ciąży jesteś!

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podliczyłam Nas. Na 28 mamy 5 zafasolowanych. czerwiec i lipiec zarażamy się ostro i robimy styczniowo-kwietniowy wątek ciążowy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba 6 bo niezapominajka jeszcze ale nie dala info o becie. Tak mi sie wydaje ze ina tez ;l

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Niunqa, Kofeinka zaraz i Ty:)

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dziewczyny podliczyłam Nas. Na 28 mamy 5 zafasolowanych. czerwiec i lipiec zarażamy się ostro i robimy styczniowo-kwietniowy wątek ciążowy:)
    No trzeba podwyzszyc statystki;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka2712 wrote:
    No trzeba podwyzszyc statystki;)
    A no właśnie dobrze, że się przypomniałaś Ty jeszcze:) z takiego wykresu nic innego wyjść nie może:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    I Niunqa, Kofeinka zaraz i Ty:)

    Ja to odpadam, bo u mnie pryzjdzie @.

    A teraz mam dla was zagadkę - zawsze (ale serio ZAWSZE) jak robię testy ciążowe, to z porannego moczu praktycznie nie wychodzą, tylko...zawsze z wieczornego. I to potwierdzone :D Macie pomysł czemu?

    Anka a ty nie powinnaś teścić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2015, 19:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to samo pytala dziewczyna na innym watku. Moze poranny jest za gesty? Sluszalam ze jak jest taki bardzo gesty to nie wychodzi albo metny. Sprobuj z drugiego siku lub odstawic poranne na 15 min i dopiero zrobic test

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    A no właśnie dobrze, że się przypomniałaś Ty jeszcze:) z takiego wykresu nic innego wyjść nie może:)

    U mnie popierdzielony cykl. Goraczki wymioty zatrucia itp wiec to raczej nie groszek.

    A z testem cholera wie. Rano jak wprowadzilam temp to przenioslo mi ovu na 29. A teraz wchodze i normalnie 19 a zmienilam tylko sluz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuj na co czekasz?

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, bo wiem co zobacze:) zwlaszcza ze cykl bezobjawowy... Nawet cycki mi nie rosna.

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ