X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ta biegunka. Organizm wie takie rzeczy oslabienie i w ogole takapisałam wczoraj ze to mogła być zapowiedz choroby z k tu ora zaczal walczyć organizm. I chyba sobie poradził ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morela jak ja się badałam w 3 dc miałam takie wyniki:
    Prolaktyna: 12,47,
    FSH: 4,33
    LH: 4,04
    i lekarz powiedział, że wszystko w normie, jest ok.
    Ale badałam sie rano, na czczo, po przespanej nocy, bez wysiłku,alkoholu, bo przy prolaktynie ma to podobno znaczenie!.
    Nie wiem czy mogło, aż tak zawyżyć Twój wynik, ale ja bym na Twoim miejscu powtórzyła badanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej morelka zle cie pokierowalam zapytaj o te badania w watku temperatury, wykresy i tam watek pomoc w interpretacji wykresu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuję dość dziwnej rady, wydaje się, że dziś owu jeszcze nie ma, w końcu pojawiła się na teście krecha na żywo jest naprawdę mocniejsza i nie wiem czy dziś męża zaciągać czy nie marnować żołnierzy i wstrzymać się do jutra. Wiem dylematy, ale naprawdę nie wiem.

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5f20198a9f19.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbaraniałam teraz krecha tak pociemniała, że jest niewiele jaśniejsza od kontrolnej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestuj po kilku godzinach. Mnie w tamtym cyklu tak badziewnie lh roslo ze o 18 test yl jeszcze negatywny a o 22 juz o wiele ciemniejsza krecha. Wez za 4 godziny testuj i jak cos bzyk wieczorkiem lub rano ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak posprzątam kicne albo do Rossmanna albo do apteki i kupię jakieś lepsze testy i zrobię tak jak mówisz. Pewnie dziś go wezmę, zresztą on już chętny wczoraj dzwonił i pytał czy będę już przygotowana na przygodę jak tylko wróci;)bo ostatnio biednemu najpierw kazałam obiad zjeść;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jaka Ty zla i niedobra ze obiad kazalas zjesc :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam cos podwyzszone libido od kilku dni, jakbym cos zarla na nie :P A moj G nie chce seksu:( Wiec mu dzis powiedzialam ze chyba bede go olewac w negocjacjach miedzy mna a jego penisem bo on ma czesciej ochote :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre, dobre:) bez pośredników szybciej dojdziesz do celu:)!
    Ja po seksie zawsze mam knura i muszę coś zjeść;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez lody albo czekolada w zaleznosci o ktorego partnera chodzi :D

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!! Hehee ciri wy z tym seksem przerabane macie troszke u mnie w ogole na odwrot ale ostatnio i ja serduszek nie zaznaczam jakos moje libido spadlo do zera co dziwne bo przed @ zawsze mam ochote....

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zwykle dzien przed a najbardziej jak okres sie zacznie

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie sie zaczyna na dwa trzy dni przed a terz nic :/ moj P zmartwiony moim libido zerowym

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też podczas okresu mam chcice.
    MMorelu jak będziesz to pragnę Ci ogromnie podziękować za poradzenie wiesiołka z oeparol, mam piękny śluz, a ostatnio nie miałam go w ogóle! jesteś zaklinaczem śluzu;);)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbaczymy co bedzie. Ide robic progesteron

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my sie do seksu namawiac nie musimy, jest codziennie lub co 2 dni no chyba ze bardzo zmeczeni jestesmy to 2,5 ;) przezycie okresu bez seksuu to masakra, dobrze ze nie sa bardzo dlugie te @.

    niunia powtorzylas test?

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jednak wczoraj nie zatestowalam chce poczekac do jutra albo poniedzialku.@ sie nie pojawila. Wieczorem czulam lekki bol miesiaczkowy ale nic sie rozwinelo. Wciaz czuje jak cos ze mnie leci lece do lazienki i nic tylko sluz kremowy ale w srodku czuje jak jest jego wiecej. Poczekamy zobaczymy:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 10:01

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic na nim nie ma tylko jakaś poswiata. I robilam 25 bo tylko ten mialam. Ja czekam na @ :-)

    Ja właśnie też nie mam chęci na seks. Dziś było ❤ poranne, ale bardziej chyba dla zasady. Moze to przesilenie? :-D

    Boli mnie podbrzusze bardzo :-(

    Magdziulla, ja bym zrobila jak radzi ciri.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 10:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia23 wrote:
    Hej. Jednak wczoraj nie zatestowalam chce poczekac do jutra albo poniedzialku.@ sie nie pojawila. Wieczorem czulam lekki bol miesiaczkowy ale nic sie rozwinelo. Wciaz czuje jak cos ze mnie leci lece do lazienki i nic tylko sluz kremowy ale w srodku czuje jak jest jego wiecej. Poczekamy zobaczymy:-)
    Ja tak niestety mialam jak mi sie okres 3 dni spoznial prze 4 dni lecialo ze mnie tak ze myslalam ze chlusnal ze mnie @ a tu nic... I po 3 dniach od spoznienia tak bylo i potem okres niespodziewanie bez bolu i niczego zapowiadajacego

‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ