X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak kiedys mialam i dlatego chce poczekac kilka dni :-\

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 10:11

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze ;D trzymam kciuki ;)

    Domcia23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za Was wszystkie trzymam kciuki i mam nadzieję, że za chwilę dojdzie Nam tu bobasów:)
    Podziwiam cierpliwość ja najdłużej wytrzymałam 2 dni do @ z testowaniem. A w tym cyklu wspierajcie mnie w cierpliwości, bo pewnie będę świrowała

    Domcia23 lubi tę wiadomość

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to mocno trzymajcie kciuki ❤

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla ja tez zawsze sobie mowie ze nie bede testowac a potem i tak kupuje test:/.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie bede testowac ;D nie ciagnie mnie. Jestem na @ przygotowana i na badanka. Wlasnie zrobilam ten progesteron. Wyniki wieczorem przez net.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewuchy :) za wszystkie mocno trzymam kciuki ! odliczam już dni do środy bo wtedy idę wkońcu na badania :) ewidentnie moje zdrowie zaczyna się sypać coraz bardziej i teraz chyba nawet nie chcę być w ciąży bo najzwyczajniej w świecie się tego boję :( to już kolejny cykl z plamieniami a najgorsze jest to że po serduszkowaniu też mam plamienia żywą krwią i do tego mdłości nie wiem co się ze mną dzieje bo nigdy tak nie miałam :( Mąż mnie pociesza i mówi że napewno wszystko jest ok ale nie może być ok bo przecież skądś się ta krew bierze ?! brak sił na to wszystko :( coś czuję że jeszcze długo nie będę w ciąży :(

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze jakas wlasnie torbiel? Podobno wtedy krew po seksie to normalne choc nie czesto sie zdarza. Nawet jak cos jest nie tak najwazniejsze zeby zaczac leczenie ;D i bedzie dobrze ;)

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche mnie to wszystko przeraża ja zaczynam o tym myśleć :(

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj zobaczysz co powie lekarz. Robilas hormony?

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie dopiero w środe będę mogła robić badania i wieczorem mam wizyte u gina żeby skonsultować odrazu

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • mimi87 Autorytet
    Postów: 304 192

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    mój 10dpo... spadek jak widać :(
    Od samego rana biegunka znów...
    W nocy bardzo bolał mnie prawy jajnik i macica, bardzo podobnie jak bóle miesiączkowe no i swędział mnie brzuch...
    Piersi jakby boleć przestawały :/
    cholera wie co się dzieje :(


    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    u mnie na początku ciąży jednym z pierwszych objawów które pojawiły się jeszcze przed miesiączką była właśnie biegunka trzymała mnie od tygodnia przed do tygodnia po dacie planowanego krwawienia ;)

    synuś ma już 18 miesięcy a w brzuszku Madziunia <3
    zi13sek22ff6wp77.png
    nasz Bartuś
    ex2bwn156t8mofjo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    no właśnie dopiero w środe będę mogła robić badania i wieczorem mam wizyte u gina żeby skonsultować odrazu
    Zobaczymy .. Ja na razie nie plamie. Zobaczymy jak te wyniki progesteronu

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam brązowe plamienia przed okresem po okresie i teraz rożowe po serduszkach :(

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja ostatnio mialam plamienie 4 dni przed okresem ale po juz nie. I 6dpo mialam rozowe plamienie wiec nastawilam sie na ciaze. Na razie odpukac plamienia nie bylo a temperatura inaczej troche wyglada niz przez dwa ostarnie cykle. Zobaczymy co z tego bedzie

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    hej dziewuchy :) za wszystkie mocno trzymam kciuki ! odliczam już dni do środy bo wtedy idę wkońcu na badania :) ewidentnie moje zdrowie zaczyna się sypać coraz bardziej i teraz chyba nawet nie chcę być w ciąży bo najzwyczajniej w świecie się tego boję :( to już kolejny cykl z plamieniami a najgorsze jest to że po serduszkowaniu też mam plamienia żywą krwią i do tego mdłości nie wiem co się ze mną dzieje bo nigdy tak nie miałam :( Mąż mnie pociesza i mówi że napewno wszystko jest ok ale nie może być ok bo przecież skądś się ta krew bierze ?! brak sił na to wszystko :( coś czuję że jeszcze długo nie będę w ciąży :(
    a dużo tej krwi? bo ja tak miałam, ale tylko troszkę po seksie i to było związane z infekcją.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Dziewczyny, pomocy. Mam wyniki:
    FSH - 5,4, norma :2,5-10,2
    Lh- 7,9, norma-1,90-12,50
    Progesteron-0,67, norma 0,15-1,40
    Prolaktyna-717,10 i tu jest problem: bo: dla kobiet przed menopauzą norma:83 - 622 a dla Ciąży: I trymestr 189 - 4 051. i o co chodzi?

    Toxoplasma gondii IgG - ilościowo (ICD9:X43)
    Wynik ↑ > 650,0 IU/ml niereaktywny (-): <3 reaktywny (+): >= 3

    Toxoplasma gondii IgM - jakościowo (ICD9:X45)
    Wynik 0,223 Index niereaktywny (-): < 0,8 wątpliwy: 0,8 - 1,0 reaktywny (+): >= 1,0

    Morelka w którym dniu cyklu robiłaś te badania? FSH i LH robi się na początku cyklu (3-5 dzień), a progesteron 7-8 dpo. FSH i LH zaczynają się wydzielać po miesiączce i odpowiadają za wzrost i pękanie pęcherzyków, a progesteron wydzielany jest przez ciałko żółte dopiero po owulacji. Stosunek LH/FSH powinien wynosić ok 1, ale z tym iść najlepiej do lekarza, bo diagnozując się samemu można sobie niepotrzebnie wymyślić choroby. Prolaktyna musi być robiona koniecznie rano i najlepiej na czczo, więc to badanie trzeba powtórzyć, bo prawdopodobnie wynik jest zawyżony.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karlik a o co chodzi z tą różnicą 1 między LH I FSH też o tym czytałam, ale mój wynik FSH: 4,33 LH: 4,04 lekarza zupełnie nie zaniepokoił mówił, że wszystko w normie.

    Zrobiłam test rossmannowy owu i kreseczka testowa jest tylko odrobinkę jaśniejsza od kontrolnej:)

    Ja między okresami nigdy krwi nie miałam, może delikatnie przy silnej infekcji, ale to dosłownie mały ślad na papierze. Ale moja bratowa miała tak przy torbieli.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi87 wrote:
    u mnie na początku ciąży jednym z pierwszych objawów które pojawiły się jeszcze przed miesiączką była właśnie biegunka trzymała mnie od tygodnia przed do tygodnia po dacie planowanego krwawienia ;)

    a co z temperaturą u Ciebie było??
    Bo u mnie ten wykres jakiś specjalnie piękny nie jest

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Karlik a o co chodzi z tą różnicą 1 między LH I FSH też o tym czytałam, ale mój wynik FSH: 4,33 LH: 4,04 lekarza zupełnie nie zaniepokoił mówił, że wszystko w normie.

    Zrobiłam test rossmannowy owu i kreseczka testowa jest tylko odrobinkę jaśniejsza od kontrolnej:)

    Ja między okresami nigdy krwi nie miałam, może delikatnie przy silnej infekcji, ale to dosłownie mały ślad na papierze. Ale moja bratowa miała tak przy torbieli.

    To tez mowilam o torbieli a przy infekcji a kiedys caly czas sie z nimi borykalam nie mialam krwiawienia.
    Jesli chodzi o stosunek tych hormonow to chyba maxymalnie powinien byc 1.

    Jutro rano sie bzykaj bo wieczorem bedzie plusik ;D

‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ