X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A prywatnie progesteronu nie mozesz zrobic? Ja to dzis prywatnie polecialam bo od swojego bez problemu dostane skierowanie ale zeby sie zapisac na badania to na za miesiac... I to na kokretny dzin nie ma szans..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moge, ale dopiero w poniedzialek. I kasy mi troche szkoda :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wiem.. Ja jak policzylam ile badania beda kosztowac to az lezalam ze szczescia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to samo :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zle sie dzis czuje... Masakra...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu? Ja wczoraj z rozpaczy opilam sie wina, padlam, a dzisiaj kac...a o 20 nocka w pracy :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo niedobrze mi dzis. Jakbym sie objadla a nie jem dzis duzo.. I chyba nerke sobie przylatwilam albo mam jakas infekcje. Bo chodze siku. A po wyjsciu z toalety znow chce mi sie sikac. I bol podbrzusza taki wkurzajacy. Troche jak na okres...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wynik progestronu ale bez norm laboatoryjnych (na stronie go nie podaja) moj wynik to 16,14 ng/ml...

    Co myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri nie znam się, ale normy znalazłam takie
    1-28 ng/ml - po owulacji
    9-47 ng/ml - do 12. tygodnia ciąży
    17-146 ng/ml - 12.-28. tydzień ciąży
    55-200 ng/ml - powyżej 28. tygodnia ciąży
    Czytałam gdzieś, że poniżej 3 to brak owulacji.

    A przy okazji Twoje objawy mi się bardzo podobają;);)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to dziwne, że nie podali norm, mmoże są gdzieś na ich stronie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NA stroni nie ma norm, dostane je na papierku ktory obior w poniedzialek jak znajde czas.. wyczytalam w necie rozne wersje. Ze norma dla fl to 1-28 gdzies napisane bylo ze jesli pow 15 to swiadczy o poprawnej owulacji ale dziewczyny tez pisaly ze na ciaze to za malo. Do lekarza zapisze sie na przyszly cykl jak zrobie reszte badan a bede przed owu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 17:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa znow na mojego G sie wkurzylam, denerwuje sie jak nie wiemcona niego ostatnio.... wrrrr..... Zdecydowanie PMS mnie dopadl....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 18:44

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co też takiego wymyslił

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh jedzie dzis na ryby a poza tym doszlo do klotni znow odnosnie jego podejscia do staran. Daje mu dowody na to ze sam sie mogl przyczynic do jego sytuacji z seksem i ze moze miec mega problem zeby miec dzieci. A on mi na to ze nie chce mu sie kasy marnowac na lekarzy i ze na pewno bedzie mial dzieci bo ma wiele przypadkow w swoim srodowisku ze robia to co on a nawet czesciej i co? I maja po kilkoro dzieci.... no i od slowa do slowa tak na niego nawrzeszczalam... i sie nie odzywam do niego od ponad godziny, zalozylam sluchawki i mam go w dupie. Jutro caly dzien tez mam zamiar.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Zle sie dzis czuje... Masakra...
    Jaaa tez. Masakra, bol podbrzusza i lekko brazowy kremowu mega goracy sluz?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowalas?

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie:) jeszcze mam czasu, ucze sie od Ciebie:-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha ale u Ciebie ladnie to wyglada. A jak dlugoe masz fl? Bo to juz tyle dni ze by wyszlo a jak sluz brazowy to zebys lutka albo dupha nie musiala brac.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18 dni zawsze:) wiec jeszcze troche do @.
    Wlasnie mi sie wydaje ze cos bede musiala brac... Ze cos jest nie tak dlatego juz 5 cykl sie staramy. Ale w przyszlym cyklu badanka zrobie:) bo urlop mam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh ja teraz robie, wiesz zdrowa para w przeciagu roku zachodzi, wiec masz jeszcze czas. a 18dni fl to nie za dlugo? chyba 11-16 to taka norma... ale nie wiem jak dluzsza faza wplywa...

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ