X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to mialo byc forum bez objawowo ciezarnych pogadajcie sobie na priv ;D bo znajac zycie zaraz wszustkie beda sie przejmowac ze maja takie objawy albo nie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri właśnie waham się czy rano czy wieczorem...matko jakie dylematy;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz robię testy owu nie wiedziałam, że to takie ekscytujące w końcu widzę jakieś dwie kreski - fakt nie takie jak mi się marzą, ale zawsze coś;);)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18DPO @ nie ma, niby momentami sie zapowiada, ale tak to nic z tego...:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę się - testuj!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Pierwszy raz robię testy owu nie wiedziałam, że to takie ekscytujące w końcu widzę jakieś dwie kreski - fakt nie takie jak mi się marzą, ale zawsze coś;);)
    Ja robilam przez 3 cykle i zaden nie pokazal sie dodatni.
    W zeszlym cyklu wreszcie byly dwie krechy to czulam sie jakby to byly kreski na ciazowym tak sie cieszylam.
    Ja bym rano sie bzykala bo do owulacji ZWYKLE dochodzi miedzy 24-36 godzin po pierwszy pozytywnym tescie czyli jak testowa jest taka sama jak kontrolna albo mocniejsza. Pamietajmy ze plemniki po wytrysku potrzebuja kilku godzin by byc zdolne do zaplodnienia. Musza sie uaktywnic wiec ranek bedzie dobry ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wełenka wrote:
    18DPO @ nie ma, niby momentami sie zapowiada, ale tak to nic z tego...:/
    Kurcze to i albo bez owu albo ciaza albo przesunieta owu. Kiedy Twoj lekarz wraca?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak zrobię z samego rańca:) u mnie nic nie wskazuje na problemy z owulacją, na usg piękne pęcherzyki zawsze, bardziej boję się o zagnieżdżenie.
    Wełenka a ile u Ciebie trwają cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Chyba tak zrobię z samego rańca:) u mnie nic nie wskazuje na problemy z owulacją, na usg piękne pęcherzyki zawsze, bardziej boję się o zagnieżdżenie.
    Wełenka a ile u Ciebie trwają cykle?
    Noo wiesz owulacja o wstrzelenie sie z seksem nie oznacza jeszcze ze do zaplodnienia dojdzie. Ale trzymam kciuki ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra moj znow wyskakuje z tekstem ze moze znajomych z ciezarny ch zaprosimy... Na co ja ze nie mam ochoty. Oczywiscie oburzenie i pytamie czemu wiec... Nie mam ochoty z ciezarnymi sie spotykac i dzieciatymi
    Dopoki swojego nie bedziesz miala?
    Nie. Dopoki ty sie nie zmienisz i nie zaczniesz dzialac.
    Brawo ja...

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brawo ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to sie mowi ''zero presji'' :D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Karlik a o co chodzi z tą różnicą 1 między LH I FSH też o tym czytałam, ale mój wynik FSH: 4,33 LH: 4,04 lekarza zupełnie nie zaniepokoił mówił, że wszystko w normie.

    Zrobiłam test rossmannowy owu i kreseczka testowa jest tylko odrobinkę jaśniejsza od kontrolnej:)

    Ja między okresami nigdy krwi nie miałam, może delikatnie przy silnej infekcji, ale to dosłownie mały ślad na papierze. Ale moja bratowa miała tak przy torbieli.

    Magdziulla, z tym stosunkiem LH:FSH=1 niby jest tak, że jak jest za dużo, to może wskazywać na PCOS, a jak za mało, to na niską rezerwę jajnikową. Skonsultowałabym to jednak z lekarzem, bo np sam stosunek LH/FSH to za mało żeby zdiagnozować PCOS - muszą równocześnie wystąpić jeszcze inne objawy (obraz jajników na USG i/lub wysokie męskie hormony). U Ciebie ten stosunek jest w okolicach 1, także ok :)

    Magdziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle 33-34 dniowe. W tym cyklu wszystko wskazywalo, ze owulacja byla - bole, sluz, testy, wiec jestem zdziwiona...

    Ciri do konca miesiaca.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp Karlik:)
    Wełenka, więc już Ci się opóźnia,czemu nie chcesz zatestować?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wełenka wrote:
    Ja mam cykle 33-34 dniowe. W tym cyklu wszystko wskazywalo, ze owulacja byla - bole, sluz, testy, wiec jestem zdziwiona...

    Ciri do konca miesiaca.
    Kude a nie mozesz do innego isc...? Ja bym poszla... Bo to za duzo czekania...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestowałam, był negatyw w 17DPO, wiec po co mam wydawac kase na kolejne testy? :)

    Ciri jak cos to i tak dopiero w poniedzialek, ale nie wiem po co mialabym isc do gine, zeby jej powiedziec ze sie okres spoznia? Pewnie kazalaby czekac az bedzie i dalej probowac...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 14:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa to nie zauważyłam na wykresie, że testowałaś. W tej sytuacji poczekałabym jeszcze parę dni i do lekarza, żeby wywołać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 14:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wełenka wrote:
    Zatestowałam, był negatyw w 17DPO, wiec po co mam wydawac kase na kolejne testy? :)

    Ciri jak cos to i tak dopiero w poniedzialek, ale nie wiem po co mialabym isc do gine, zeby jej powiedziec ze sie okres spoznia? Pewnie kazalaby czekac az bedzie i dalej probowac...
    Zobaczy co i jak. Moze lutka na wywolanie da... A moze powie ze owulacji nie bylo albo cos...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja znam to kazalaby progesteron zrobic i by bylo wiadomo, a tak to ona powie zeby czekac az sama przyjdzie. U niej zeby dala jakis lek to naprawde trzeba sie naprosic...:/

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ