X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos takiego znalazlam i podobno to sie liczy wlasnie jesli fl trawa 18 dni

    Długa faza lutealna to dla wielu kobiet źródło problemów. Przy leczeniu niepłodności oraz naturalnych metodach planowania rodziny bardzo ważne jest prawidłowe wyliczenie fazy owulacji w cyklu miesięcznym. Tymczasem przedłużająca się faza lutealna, w większości niepłodna, a przypominająca swoimi objawami ciążę (podniesiona temperatura ciała, brak miesiączki) utrudnia stwierdzenie, kiedy rozpoczęły się dni płodne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dziewczyny mam wynik progestronu ale bez norm laboatoryjnych (na stronie go nie podaja) moj wynik to 16,14 ng/ml...

    Co myślicie?
    Ciri, ja miałam 13,63 ng/ml w prawdopodobnie 8dpo...

    No właśnie, dziewczyny ratujcie... Kupiłam tego głupiego testa, i zrobiłam, co prawda przed chwilą, i wyszło coś takiego:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1c443111084db1ec.html

    Jak to widzicie? :) Mi się wydaje że widzę drugą kreskę, mój W też widzi... w rzeczywistości jest ona ciut ciemniejsza (mam słaby aparat)...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 20:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mała zdjecie nie widac :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tego się obawiałam :/ powtórzę jutro na innym teście z porannego moczu... @ nie ma, tempka nie spada- to mnie narazie pociesza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to czekaj, jak @ nie przyjdzie testuj

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Cos takiego znalazlam i podobno to sie liczy wlasnie jesli fl trawa 18 dni

    Długa faza lutealna to dla wielu kobiet źródło problemów. Przy leczeniu niepłodności oraz naturalnych metodach planowania rodziny bardzo ważne jest prawidłowe wyliczenie fazy owulacji w cyklu miesięcznym. Tymczasem przedłużająca się faza lutealna, w większości niepłodna, a przypominająca swoimi objawami ciążę (podniesiona temperatura ciała, brak miesiączki) utrudnia stwierdzenie, kiedy rozpoczęły się dni płodne.
    Moj gin powiedzial ze wszystko jest oki. Jeden cykl mi monitorowal ( przed staraniami) pecherzyk pekal, endometrium idealne. Powiedzial ze przy dlugich cyklach jest to normalne. A u nas dlugie cykle i dluga fl to rodzinne. Poczawszy od babci ktora zawsze miala cykl 38 dni (9 dzieci), Mama tak samo jak ja(trojka dzieci), siostra ten sam problem(2 dzieci)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to jak tak Gin powiedzial to spoko :D po prostu wiedzialam ze cos mi sie obilo o oczy jak czytalam o tym wszystkim :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja przy swoich cyklach tez powinnam miec dluzsza fl?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 21:03

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo chyba nie, bo dziewczyny co maja cykle po 60 dni tez maja fl po 12 dni... a ja mam 14 wiec chyba spoko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i poszaleli:) powtórzyłam test jeszcze raz wieczorem dwie krechy takie same, śluz jest, no i dobierał się do mnie szatan a ja uległam:)
    Conceive też poszedł w ruch. Zobaczymy czy będą z tego dzieci.
    Ciri Ty też masz ciążowe objawy, ale byłby numer jeśli akurat trafiłaś:)

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem jak mi powiedzial ze oki to sie nie martwie;) powiedzial ze przy cyklu 38 dni osu poainnam miec w 20 dniu:)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam objawy @ :P
    To jak zelik poszedl w ruch to juz nie poprawiaj niech plemniory dzialaja :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka2712 wrote:
    No nie wiem jak mi powiedzial ze oki to sie nie martwie;) powiedzial ze przy cyklu 38 dni osu poainnam miec w 20 dniu:)
    To spoko :D zobaczymy co z tego bedzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jakbyśmy jutro poprawili to mogłoby jakoś zaszkodzić? Nie wiedziałam. Później dopiero we wtorek wieczorem bedziemy mogli powtórzyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno najlepszy seks dzien przed owu dwa jest... kolejna rzecz ze ja slyszalam od swojego gina ze jak poprawiasz to jakby "topisz" dobrej jakosci plemniki tymi slabszymi gorszymi i jest mniejsza szansa na zaplodnienie. Nie powinno sie w dni plodne caly czas sie kochac.
    A jak uzywalas zelu to niech sie dzieje wola nieba..
    Wiem ze zaraz dziewczyny ktore uprawiaja seks codzinnie lub dwa razy dziennie sie odezwa, ja mowie jedynie co ja slyszalam i co uwazam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno najlepszej jakosci plemniki sa po 3-5 dniach bez seksu. I w zaleznosci od jakosci plemnikow i sluzu lekarze zalecaja co drugi dzien seks albo codziennie. czasem wlasnie 3 dni przed owu ostatni.. Wiec sa rozne szkoly ale z zelem to wam sie wydluza czas zycia plemnikow :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! Mi lekarz mówił, że tak co 2 dni należy przez cały okres płodny. Też mi się wydaje, że codziennie nie jest wskazane. Może uda się żeby w pon przyjechał:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D jak sie nie uda to tez wiesz jak to jest nawet dobrze celujac moze sie nie udac wiec nie ma sie czym martwic :D

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochajcie Cie sie jak macie ochote, bez presji...:-D zartuje! Cisnij go skoro plodne. Ale ja tak jak Ciri slyszlam ze najleliej 2-3 dni przed owu;)

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ