X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Moze i lepiej :P
    W tamtym cyklu obiecalam sobie że tym razem czekam do terminu @ no i czekam, cud :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!! Ciri ekspertko ;) mozesz spojrzec na moj wykresik czy jest jakas szansa???

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helooou

    Testowałam, tylko nie mogłam napisać z pracy bo w telefonie zablokowałam sobie net, żeby nie płacić za dużo a z pracy nie bardzo mogę.

    PINK pokazał cień cienia, więc to raczej nie TO ;D

    Taaak mnie głowaaaa dziś boliiiii że SZOK. Nie mogę patrzeć na oczy. W robocie mnie jajniki nawalały i brzuch jak na @, do tego co chwilę latam sikać. I jestem umęczona powiem wam ;)

    Ciri, skoro masz taki dobry humor to i ja chyba ten pamiętnik poczytam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa to wiesz ciec w 10 dniu po owu to jeszcze przez 3 dni moze sie zmienic w kreche gruba ;D

    A do pamietnika zapraszam na czytanie lektura chyba nie jest mega ciezka ale moze byc dziwna ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    Hej dziewczyny!! Ciri ekspertko ;) mozesz spojrzec na moj wykresik czy jest jakas szansa???
    Kochana szansa jest zawsze ;D to dopiero 7dpo. (Aaaaaaa u mnie 6dni) i na razie wyglada to ladnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepisała, ale ja madra glowa zgubilam odpis recepty. Lekarka na urlopie, a inny gin i rodzinna powoedzieli ze nie wypiszą. Fajnie nie? A już mialam nie dolowac sie bardziej niż to konieczne :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wełenka wrote:
    Przepisała, ale ja madra glowa zgubilam odpis recepty. Lekarka na urlopie, a inny gin i rodzinna powoedzieli ze nie wypiszą. Fajnie nie? A już mialam nie dolowac sie bardziej niż to konieczne :P
    A idz do apteki z ktorej byl odpis. Czasem w kapie maja takie rzeczy zapisane szczegolnie ze recepte zabieraja ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa, ale jest cień? No to kurczę poprawisz za parę dni i będzie pewne.

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie widzialam na poczatku OF wyznaczylo ci ovu w piatek a pozniej na sobote :P bedziemy sie objawowac razem eheheeh

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    No wlasnie widzialam na poczatku OF wyznaczylo ci ovu w piatek a pozniej na sobote :P bedziemy sie objawowac razem eheheeh
    Bo ja stawialam wlasnie na piatek wieczor albo sobota rano ;p nikt nie wie jak naprawde bylo. Jutro tobie progesteron.
    I nie testuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2015, 17:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri kochana byłam, bez odpisu, ktory mi wydali nie sprzedadza, bo "sa z tego rozliczani" ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee masakra... Kurde noo... Ae ze tez na podstawie karty inny lekarz nie chce Ci wypisac recepty. Bez sensu... To ja nie mam pomyslow.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciukasy. Robiłyście testy owu Z Rossmanna ? Są one coś warte? Są teraz w promo i chyba je kupię, bo nie do końca ufam tym za 1 zł, które zamówiłam na staraniach:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Niunqa, ale jest cień? No to kurczę poprawisz za parę dni i będzie pewne.

    Cień jest ale mizerny, więc myślę ze nic z tego. Szkoda, że nie miałam testu 10. Na objawy nie patrzę, bo i raz że można sobie je wmówić, dwa że biorę leki, które ewentualnie mogą wpływać na moje samopoczucie. Niby Ciri ma rację, że do terminu @ to może być różnie jeszcze. W każdym razie dziś jestem totalnie nieprzytomna i bardzo che mi się spać.

    Testy owu z Rossmanna są bardzo dobre. Śmiało możesz kupić.

    Ciri, poczytałam i przyszło mi na myśl, że może warto dac mu szansę, zeby sam przejął kontrolę nad cyklem. Idziecie jutro na WIANKI?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2015, 17:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam tych ale kupowalam teraz domowe laboratorium i od ciezarnej dostalam amil

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie mam milion pomyslow na niego i nie wiem ktory realizowac.

    O wianki ja moze pojde ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyna, progesteron, toxo, flh, lh zrobione- 140zl. Tsh nie polecali robic o tej godzinie bo wynik moglby byc mocno zaburzony. W poniedzialek zrobie od rana:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Prolaktyna, progesteron, toxo, flh, lh zrobione- 140zl. Tsh nie polecali robic o tej godzinie bo wynik moglby byc mocno zaburzony. W poniedzialek zrobie od rana:)
    A gdzie robilas ze tak tanio w sumie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy wyniki?
    kupię te Rossmannowe jutro, a od jutra działamy z mężem:) trzymajcie kciuki za skuteczność;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po ile sa te testy? To ja moze kupie na kolejne 10 cykli ;p
    Znow mnie brzuch jak na @ zaczal bolec...

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ