X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale drogo ;p ja polecam vinted ciuszki uzywane ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2015, 14:25

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale można trafić na promocje, kupiłam 2 pary skórzanych sandałów za dwie stówki, plus znizka za newsletter- 40zł i elegancko :P lato będzie moje :D heheh

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O fuck... Przenioslo mi ovu ba 29 dzien cyklu... No na pewno:-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale po temperaturach jest to mozliwe.... Hmmmm

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tyle co znam swoj organizm to watpie w to... W takim razie cykl by trwal 47, bo fl mam zawsze 18 dni. A tak dlugiego cyklu nigdy w zyciu nie mialam. Ja obstawiam 19-21 dzien

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekamy zobaczymy ;D

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic innego mi nie zostalo:-D

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    J. wczoraj odebrał wyniki badań. Niestety wygląda na to - wg norm - że ma ich mało. Ech.
    Zapisał się w dwa miejsca, więc poczekamy jeszcze na wyniki z tego drugiego miejsca i pewnie potem będziemy działać.

    Już kiedyś miałam wrażenie, że problemy z płodnością idą parami. Że jak u kobiety coś, to potem się okazuje, że i u faceta. Choć mam nadzieję, że i moje, i J. problemy da się zażegnać, chociażby farmakologicznie.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo plemniczki chyba latwiej naprawic niz. U kobiett ;) ale bedzie dobrze. Zele wspomagajacr i witaminki i lecisz do wrzesnia brzuszek bedzie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzecznosciowo z forum, ale nie z naszego. Szkoda gadac, a jak juz wzielam przesylke do reki to czulam, ze cos jest nie tak. Za pobraniem bylo, ale facet powiedzial ze nie mozna otworzyc i sprawdzic. Glupia ja, brak slow.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wełenka- współczuje, chamstwo straszne... eh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No za glupote sie placi, niestety. Cholernie kiepski ten dzien dzisiaj. 17DPO test negatywny, @ nie ma i dalam sie naciagnac. Super.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wełenka wrote:
    Grzecznosciowo z forum, ale nie z naszego. Szkoda gadac, a jak juz wzielam przesylke do reki to czulam, ze cos jest nie tak. Za pobraniem bylo, ale facet powiedzial ze nie mozna otworzyc i sprawdzic. Glupia ja, brak slow.

    kasy nie odzyskasz ale mozesz jej troche pobruzdzic.
    Czy to bylo takie forum jak to? i czy przez forum dogadywalyscie sie czy przez smsa np?
    Jesli tak napisalabym do niej jaka jest sytuacja i niech wysle jeszcze raz, jak nie to dalabym wszystkie wiadomosci i do moderatorow wyslala i wtedy wiecej juz nikogo na tym forum nie nabierze bo beda usuwac jej wpisy o sprzedazy czy cos.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri juz to zrobilam, ostrzeglam na forum, przeslalam rozmowe, nawet kolo dupy nie mam im jak zrobic bo nadawca jest jakis typ z Sieradza, stempel poczty w Sieradzu i numer konta na ktory dostana moje pieniadze :/ Na Fb jest chyba ta dziewczyna ktora niby to sprzedawala, ale ma wszystkie info poblokowane, nawet wiadomosci nie mozna wyslac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to tyle dobrze ze to zrobilas
    NIe wiem tu na forum ja np od dziewczyn za darmo dostaje tz spadkowe i to jest fajne, kazda kazdej pomaga :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja obecnie szukam kogos kto by nie mial oddac/odsprzedac CLO...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaj zaraz zapytam, bo albo na tym watku albo na innym laska zaszla zaraz w pierwszym cyklu brania CLO :) Wiec moze ma :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko ale doła mam dzisiaj, az szkoda gadać...jakbys znalazla to by byla chyba jedyna pozytywna rzecz dzisiejszego dnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz pytam juz pytam :) A ja mam dzis mega dobry humor po moich przejsciach ostatnimi czasu to duuuza zmiana :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko sie cieszyc, ze chociaz Tobie dopisuje, ja to bym dzisiaj tylko siedziala i ryczala, a w pracy jestem, wiec dzielnie staram sie z tym walczyc. Najgorsze jest ze chyba moj maz nie wie jak mi z tym ciezko, a raczej nie rozumie i wszystkie te stresy i swirowania przezywam w srodku i po cichu.

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ