X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze ja. Mam 32 lata, razem jesteśmy prawie 9lat:-).

    h84fe6ydttjiala2.png
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 21 maja 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karlik, Alicja wiecie ze przy tarczycy wpływ ma dietę. Np przy niedoczynności nie powinno się jeść warzyw krzyżowych typu szpinak, kalafior, brokuły. Jak trochę poszperalam to dopiero znalazłam jakieś artykuły na temat właśnie diety w Hashimoto. Ja tez jestem zagrożona bo u mnie niedoczynność/hashi SA genetyczne.

    Karlik 28 lat to nie straosc przecież ;) ciotka mojego Meza urodziła druga córkę mając 39 lat, kilka lat się starała.
    Niunqa 33 lata to przeciez normalnym wiek na rodzenie dzieci ;)
    Dobra ja lece. Dobranoc ;)

    2fd53eed.gif
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 21 maja 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karlik wrote:
    Alicjaaaa sprawdź to koniecznie. Mi za pierwszym razem TSH wyszło 2,5, a póżniej trochę ponad 2 i endo od razu przepisała mi euthyrox, bo mówi, że przy staraniach o dziecko powinno być 1-1,5. Wczoraj lekarz mi powiedział, że jaja z moimi cyklami wynikają m.in z problemów z tarczycą. Po 3 tygodniach euthyroxu mam już TSH 1,7 i dużo lepiej się czuję. Wreszcie nie jestem ciągle senna, ziewająca, mam więcej energii do życia i mijają problemy z koncentracją. Ciągle jeszcze wypadają mi strasznie włosy, ale lekarz powiedział, że muszę brać min. 3 m-ce żeby coś się w tym temacie ruszyło. Robiłam też przeciwciała tarczycowe i niestety wyszły podwyższone, co potwierdziło Hashimoto.

    Właśnie zaczęłam teraz szperać i szukać.... Przeraziłam się! We wtorek lecę na badania! A jak to jest -- jeśli TSH jest podwyższone, to można się starać, czy najpierw trzeba obniżać i dopiero później?

    Milion pytań mam w głowie!!

    Czytając objawy, to serio prawie wszystkie pasują -- ciągle jestem senna, rozkojarzona, wiecznie mi zimno. Tylko jestem mega szczupła i miesiączki mam raczej skąpe, więc nie wiem... Chyba, że przy okazji jeszcze coś niedomaga, np. progesteron

    Oszaleję chyba! Normalnie jak sobie pomyślę, że dwa miesiące temu jak byłam u gina i mówiłam, że się staramy długo i nie wychodzi i może jakieś badania, to usłyszałam, żeby jeszcze cierpliwie poczekać...
    Jakaś intuicja mnie podkusiła, żeby wygrzebać te stare badania.
    Dzizas... Nie zasnę dziś z nerwów...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:04

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry! Wpadam na szybko by powiedziec, ze trzymam kciuki za testujace dzisiaj:)
    U mnie @ juz raczej slaba wiec niedlugo ruszam ze starankami:)
    Lece do pracy. Buziaki kochane:**

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 05:14

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 22 maja 2015, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kto dzisiaj testuje? Ja uciekam na uczelnie napisac egzamin:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 22 maja 2015, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znow mialam mnostwo stron do nadrobienia :) Nadprodukcja dziewczyny ;)
    U mnie tempka skoczyla o dwie kreski. Wczoraj wieczorem silne klucie jajnikow, wiec moze w koncu owulacja?
    No i nafaszerowalam sie wczoraj magnezem z B6, omega 3, migdalami i obrzydliwym wytrawnym winem :D
    Aha ja mam 27 lat , a Maz 28 i ogolnie starania juz 5 lat choc z przerwami...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) Witam wszystkie nowe staraczki dopisze was do listy jak wroce z pracy :D
    A ja witam sie w nowym cyklu na razie baaaaaaaaaaardzo niesmialym ale trzymajcie kciuki zeby tym razem ten okres wygladal normalnie.... Brzuch zaczyna bardzo dokuczac. Wiec uciekam do pracy :D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 22 maja 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to nie dobrze :/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 22 maja 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Hej:) Witam wszystkie nowe staraczki dopisze was do listy jak wroce z pracy :D
    A ja witam sie w nowym cyklu na razie baaaaaaaaaaardzo niesmialym ale trzymajcie kciuki zeby tym razem ten okres wygladal normalnie.... Brzuch zaczyna bardzo dokuczac. Wiec uciekam do pracy :D

    Moze teraz w koncu wszystko sie wyjasni i unormuje...

    Dziewczyny wczoraj Maz kupil mi Omege 3 z DoppelHerz i tam pisza, zeby brac jedna tabletke na dzien, a gdzies czytalam, ze kobiety biora ta omege3 nawet po kilka tabletek na dzien - co robic?

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nadrobiłam:). Trzymam kciuki za dziś testujące. Mój Meżuś wraca tylko na weekendy, temp dziś skoczyła do góry(chociaż śluzu brak), więc zaciągam go do roboty;)

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 22 maja 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama91 dobrze pisze, dieta ma ogromny wpływ na gospodarke hormonalną. Ja osobiście dostosowuje dietę też do faz cyklu bo są produkty które zaniżają progesteron. Zresztą mam fajną książkę w domu, opisane co i jak wpływa na nasz organizm od tarczycy po wszytkie hormony. Miała to być książka o tym jak przyspieszyć metabolizm a okazała się taką ciekawostką :P.
    U mnoe dziś 37.2 czekam na dalszy rozwój sytuacji, tym bardziej że doszedł jeden "objaw" ale miało nie być marudzenia więc milczę :P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeej! Dziewczyny piszecie z prędkością światła!!
    Ja mam 26 lat, mąż 29, jestesmy 3 lata po ślubie, konkretne starania zaczeliśmy od wrzesnia, no moze od października, bo wcześniej moj S nie był gotowy...
    Czasami sie na niego o to wkurzam, że pewnie juz by tu brykała jakas mała istotka, a teraz nie wiadomo co to będzie. Oboje jestesmy niby zdrowi a dzidziusia ani widu ani słychu :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam ! :-)
    Fiona, moim zdaniem nie powinno sie brać więcej jak do 2000mg. Zobacz jaka dawka bo pewnie forte.

    Ja dziś miałam testować, ale poszłam rano do łazienki,nasikałam do pojemnika i nie wiem czemu, ale coś mi powiedziało że mam nie robić. I w koncu nie zrobilam. Szyjka wysoko, ból jak na @ i nic nie ma oprócz śluzu.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 22 maja 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Hej wam ! :-)
    Fiona, moim zdaniem nie powinno sie brać więcej jak do 2000mg. Zobacz jaka dawka bo pewnie forte.


    Napisane jest, ze jedna kapsulka zawiera 300 mg omega3 i jest to 30% dziennego zapotrzebowania, ale zeby brac jedna dziennie i nie wiem co robic?

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 22 maja 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Ja dziś miałam testować, ale poszłam rano do łazienki,nasikałam do pojemnika i nie wiem czemu, ale coś mi powiedziało że mam nie robić. I w koncu nie zrobilam. Szyjka wysoko, ból jak na @ i nic nie ma oprócz śluzu.


    Znam te przecucia :) Teraz od poczatku cyklu mam silne uczucie, ze to bedzie nasz cykl i nie przeszlo to nawet po wiadomosci o cienkim endomerium. Mam nadzieje, ze to przeczucie mnie nie zawiedzie ;)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to na razie na normalny okres licze.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 22 maja 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny dopiero udało mi się Wasze pisanie nadrobić ;)
    Ja mam 30stkę ;)

    Ciri22 weź testuj bo zobacz, że Wszystkie na to czekamy ;)

    U mnie objawów prawie żadnych, tzn. lekko bolą mnie piersi jak je ugniatam :/
    Poza tym nic. Tylko ta ohydna opryszczka na ustach, która przedwczoraj mi wyskoczyła :/
    Dziś mój 8dpo.
    Temp trochę poszła w dół.
    Tak się zastanawiam jak to jest, że mierząc o 5:00 mam niższą, a potem śpię dalej i mierzę znów tak około 8:00 i przez 3 dni miałam:
    *36,93 (przedwczoraj)
    *37,00 (wczoraj)
    *37,06 (dziś)

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze rano jest nizsza temperatura do 9 rosnie potem spada i potem robi co chce ;p ja o 5;50 kierze a jak raz zmierzylam o 8:30 byla powyzej 37 a o 12 znow ponizej a wieczorem to nawet do 37,7 dochodzila wiec dlatego wazne jest zeby mierzyc o jednej porze bo tak naprawde temp sie nie liczy tylko roznica miedzy kolejnymo dniami.


    Ja nie testuje bo juz oficjalnie odznaczylam male krwawie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    300 mg to mało. Zazwyczaj łyka się minimum 1000 mg. Ja bym łykała 3 kaps dziennie na początek.

    Fiona, ja właściwie cały czas mam przeczucie, że dostanę zaraz @. Nie mierzę temperatury, więc nawet nie wiem czy ma tendencję spadkową. Chyba się zmobilizuje w następnym cyklu. Poza tym nie mam w gruncie rzeczy żadnych objawów: żadnych bolących piersi (jedynie nieco wrażliwsze sutki i dość mocno odstające i duże), żadnej zgagi, mdłości, nic a nic z tych rzeczy. W pierwszej ciąży potwierdzonej betą miałam okropny ból piersi i z góry wiedziałam, że to ciąża. Teraz jestem przekonana, że to jakieś opóźnienie miesiączki. W ogóle to jestem dziś zrezygnowana jakaś i dopadł mnie dół, w sumie bez powodu. Zaplanowaliśmy sobie na czerwiec nasze badania hormonalne ( jak dostanę @) i powtórne badania nasienia, potem HSG w lipcu i ewentualne podejście do inseminacji a tu taka krótko pisząc KUPA za przeproszeniem.
    Nie mogę się skupić na pracy ( a pracuję w aptece i to konieczne) bo się nie nadaję do niczego. Jestem rozkojarzona i za każdym razem, gdy mam mokro w gaciach to lecę do łazienki i sprawdzam czy jest. Nie widzę nawet sensu robienia bety, bo wiem że ciąży nie ma, a mimo to nadzieja jakaś zawsze jest.
    Odstawiłam leki, tak jak kazała neurolog i znów stres, bo nie mogę sobie pozwolić na kolejny udar. Kazała mi odstawić środki na rozrzedzenie krwi i to mnie przeraża.

    Sorki, ale musiałam się wyżalić...

    Małami89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa nie martw sie bedzie dobrze. Pamietaj wszystko to nasza psychika. Nie ma sie czym martwic. Jak masz przeczucie ze okres to nie rob bo bez sensu sie stresowac jak za kilka dni nie przyjdzie zatestuj. Ja wiedzialam ze ciazy nie ma i dobrze ze poraz kolejny nie testowalam bo by mi bylo przykro. ;D

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ