X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ty sobie odpoczywasz po seksie a ja muszę iść okno myć ;0|

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ja tam tez dobrym seksem lubie sie pochwalic :D

    A Ty Baronowa nie masz co robic? Okna myc? Eh znow maja byc upaly

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2015, 17:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    ty sobie odpoczywasz po seksie a ja muszę iść okno myć ;0|
    Znam świetną, szybką metodę na brudne okna <mówi głosem Perfekcyjnej Pani Domu> wystarczy, że jednym zamaszystym ruchem ręki zasłonisz okna zasłoną, sprawdzi się tu także firanka i gotowe - Ty nie oglądasz brudnych okien i możesz się cieszyć wolnym wieczorem;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2015, 17:08

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja metoda :D

    CHoc u mnie chlop myje okna bo ja jestem za mala i musze wchodzic na krzeslo a on siega z ziemi wiec 6 pietro plus niezdarna Ciri rowna sie katastrofa :P

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie kusić proszę

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzwa a ze mna cos nie tak, albo kregoslup albo nerki zaczynaja siadac... nie jest dobrze... Z godziny na godzine jest gorzej. zeby to nie zaczynala sie kolka nerkowa... chyba lykne nospe....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri bo TY madra babka jestes.. pomoz:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo ktos inny madry.. dlaczego majac owulacje w tamtym tygodniu robiac test owulacyjny dzisiaj (kupilam z ciekawosci planujac wdrozyc je w kolejny cykl) mam na nim dwie kreski z czego jedna jest bladsza?? zabijcie mnie ale juz mialam owulacje cholerka. o co chodzi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli testowa jest lzejsza to moga byc dwie kreski. Ja przez kilka cykli mialam zawsze dwie a pozytyw jest jak obie sa takie same albo testowa mocniejsza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli,ze co? ze on tak moze?? ufff. bo sie wystraszylam,ze owulacje mam przed okresem co nie bede udawac BARDZO by mnie zaskoczylo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiolet zrób test ciążowy, czasami owulacyjne pokazują ciążę przed ciążowymi.Albo test jest lewy. Może tak, może nie, ale warto sprawdzić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Kuzwa a ze mna cos nie tak, albo kregoslup albo nerki zaczynaja siadac... nie jest dobrze... Z godziny na godzine jest gorzej. zeby to nie zaczynala sie kolka nerkowa... chyba lykne nospe....
    Ciri co z Tobą? bardzo źle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Źle. Jak do jutra bie bedzie lepiej jadę do szpitala.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a możesz zadzwonić do lekarza? kurczę, albo masz kogoś znajomego, żeby doradzić. Może nie warto czekać do jutra.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mama pielęgniarka gadałam. Jesli się nie poglebi ale tez nie poprawi to jutro Jesli bedzie gorzej od razu mam jechać...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, mam nadzieje, ze zaraz Ci to dziadostwo przejdzie.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczę zmartwiłaś mnie, skąd to się wzięło. Tylko nie zwlekaj w razie czego jedź!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega mam zdiagnozowana kamice.ostatnio rzygam nawet po wodzie.. Moze wiesz jedno z drugim poszlo. Za malo wody na nery do tego oslabienie organizmu i tak wyszlo.... Wzielam nospe rozkurczowo i wlewam w siebie wode... I zonaczymy. Gorace prysznice do tego...

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, tylko ostrożnie z tym nagrzewaniem! Na nerki pomaga, jednak w ciąży ostrożnie z nagrzewaniem miednicy!

    Jutro mam wizytę u gin. Jestem mega zestresowana. Jedni narzekają na uporczywe objawy ciąży, mnie martwi ich brak. Wymiotów nigdy nie było, nudnośći i wrażliwość na zapachy też już tyci tyci. Jedynym objawem są mega wielkie, sine piersi, bolą od 5 tygodnia, ale też już się normuje. Na ostatniej wizycie 6+5tyd gin nie mierzył mi serca, na oko stwierdził, że bije miarowo i w tempie ale nie chce bombardować takiego dziecka wysoką dawką ultradźwięków z Dopplera. Mam nadzieję, że się nie mylił a jutro już maszyna jasno wskaże, że serce bije bez zarzutu.

    Iriss lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri trzymaj sie!

    Martka trzymam kciuki ,nie stresuj sie!

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 481 482 483 484 485 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ