X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W wojskowym instytucie medycznym jest podobnie a jak cos mega powaznego ze operacja to do otwocka do szpitala wioza. Tam to tez wlasnie sportowcy sa skladani.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri cieszę się, że już lepiej i niech się poprawia dalej!
    A ja teraz żałuję, że nie wstawałam rzetelnie o 6 mierzyć temp, bo nie wiem czy owu przede mną czy za mną.
    Ale jak mi się nazbiera zrobię test dziś.

    Anna ja też mam opiekę prywatną od kilku lat i jest to ogromna różnica. Ja już się tym tak upośledziłam, że nie wiedziałabym co i jak gdybym musiała iść nagle na nfz.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, na szczęście tylko pęknięte. Wsadzili mu w taki usztywaniacz i właśnie jedzie do mnie. Ufff. Ale serio jestem pod wrażeniem, jak szybko to zostało załatwione.


    Ja mierze juz tyle lat temp. ze robi to na współ śpiąco. Dzwoni budzi, wsadzam termometr do buzi, czasami nawet z nim zasypiam, ale to zle, bo jak sie przebudzam, to mierze jeszcze raz. No i jak zapika, to spie dalej. Chyba ze musze wstawac do pracyc, bo przeważnie mam nastawiony na taka godzine, na ktora przez caly rok wstaje do pracy.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mój organizm też chyba już sięnauczył wstawać o 6 bo na piątek zamomniałam nastawić budzika i się obudziłam 5;58 ;). jakbym nie zerknęła, że nie mam nastawionego to pewnie bym spała do 9, a do roboty miałam na 7:15 ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak mierzylam tez sie budzilam przed budzikiem 5 minut, teraz chcialam sobie ustawic zeby zmierzyc tak z ciekawosci i co? Nie nawet budzika nie uslyszalam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej też tak miałam, ale teraz jak mam Męża, który wraca o różnych porach w nocy i nad ranem wszystko mi się rozregulowało, a zwykle nie chcę go budzić budzikiem.
    Anna nie chcę straszyć, ale często pęknięcia są gorsze od złamań. Zależy w jakim stopniu.
    Ciri jak się czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W miare, gruszka zwrocona ale jajecznica jeszcze sie trzyma... musze wziac tabletke i tego sie boje bo ona strasznie mi wraca...
    Ale dziekuje zdecydowanie lepiej niz wczoraj ale troche minie za nim organizm sie znow wzmocni...

  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja sobotnio.

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko ok! Dzidzia ma 3cm serce bije miarowo, szybko bo słyszałam :) ale sobie skakała :) wg Usg ciaza 9t6d, czyli o 1 dzień młodsza. Chce wam wrzucić fotkę tylko nie wiem jak

    Klaudia N., AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka, to super!!!

    A ja was witam z mega dużym okresem i krwotokami z nosa, nie wiedząc czemu. Aby tylko do 8 :-) i jak pani dr nie będzie robić przeciwwskazań to następny cykl insemka :-)

    Dobrze mi w domu. Maz dzis robi pizze a ja odpoczywam. Byl nawet sam po zakupy :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2015, 12:47

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka89 wrote:
    Wszystko ok! Dzidzia ma 3cm serce bije miarowo, szybko bo słyszałam :) ale sobie skakała :) wg Usg ciaza 9t6d, czyli o 1 dzień młodsza. Chce wam wrzucić fotkę tylko nie wiem jak

    ja uzywam strony naforum.pl czy jakos tak;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    W miare, gruszka zwrocona ale jajecznica jeszcze sie trzyma... musze wziac tabletke i tego sie boje bo ona strasznie mi wraca...
    Ale dziekuje zdecydowanie lepiej niz wczoraj ale troche minie za nim organizm sie znow wzmocni...

    To dobrze oby tak dalej. Tak chciałam napisać, że miejmy nadzieję, że "Mała" z Ciebie wszystko wyciąga i jej nic nie brakuje i dopiero po chwili pomyślałam, że przecież nie wiadomo czy Mała czy Mały:) a tak coś czuję, że będzie "różowo";)

    A u mnie dalej owu brak chyba? przypisowo powinno być dopiero pon-środa, ale już działamy, w tym cyklu metodą im częściej tym lepiej:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla mysle ze owu przyjdzie spokojnie. Dzialajcie ile wlezie ale tez nie przesadzcie ;p

    Noo ja tez juz jakos sie przyzwyczailam mowic ona ;p ze to dziewczynka. Nie wiem mam takie rpzeczycie odkad sie dowiedzialam ze bedzie dziecko mimo ze zawsze chcialam chlopca to tu od poczatku byla mysl ze dziewczyna i jakos tak bedzie mi dziwnie jesli okaze sie ze chlopak ;p

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ciri u Ciebie juz niedlugo moze bedzie wiadomo nie? :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We czwartek jak sie ukaze bede wiedzie :P Ale wiadomo to podaja tak na iles tam procent, ale wiem tez ze ten facet sie nie pomylil :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2015, 19:11

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Przejrzałaś mnie Ty Sherlocku:)
    Tez się chwalę że leżę z nogami do gory:P

    Magdziulla, AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Kochana wyleżakuj tam jajo!;-)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri dobrze, ze juz Ci lepiej. Niestety stan nerek w ciazy moze sie pogarszac - sama znam co najmniej dwie osoby, ktorym nerka w ciazy przestala pracowac (po porodzie wrocilo wszystko do normy). Musisz byc pod stala kontrola...


    Martka az przyjemnie sie czyta :)

    Co do zlaman i gipsow to chyba zadna z Was mnie nie przebije. Ok 2 lat pekniecie lewej reki (spadlam z taty kiedy udawal konia!). 3 lata - pekniecie objczyka (kolega w przedszkolu mnie popchnal), a wiec gips od szyi do pepka. Od 3,5 do 6 roku zycia gips na obu nogach od pachwin do kostek ze wzgledu na "chorobe", ktora dopada zwykle chlopcow.
    8 lat - zlamanie prawego nadgarstka z przemieszczeniem (3 razy lamali i skladali od nowa, bo nie chcialo sie prawidlowo zrosnac) i to w wakacje, ale ciagnelo sie to jeszcze w czasie szkoly gdzie musialam sie nauczyc pisac lewa reka...
    11 lat zlamanie palca lewej dloni w czasie gry w koszykowke i gips na jakis czas.
    Potem jeszcze upadek z konia, ktory prawie skonczyl sie zlamaniem kregoslupa, ale Bogu dzieki okazalo sie, ze to tylko stluczenie (wtedy pierwszy i ostatni raz zylam jakis tydzien na morfinie)...
    I teraz od wielu lat jest spokoj z gipsami i pechem. Dla odmiany musze sie wozic po lekarzach szukajac przyczyny nieplodnosci :(
    Taka kobieta pech ze mnie...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 3,5 do 6 roku zycia gips na obu nogach od pachwin do kostek ze wzgledu na "chorobe", ktora dopada zwykle chlopcow. - co to za "choroba"?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy trafiłam do szpitala, bo zaczęłam krwawic... :-(
    Dostałam od razu 4 tabletki Duphostanu, a teraz 3 razy po jednej.

    Podczas badania macica dobrej wielkości, na usg "ciąża żywa".
    Krwawienie ustalo ale nadal się boję. Dziś pobrali mi krew na morfologie. Wiec jutro na obchodzie może juz się czegoś dowiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2015, 17:48

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

‹‹ 483 484 485 486 487 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ