X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduj sie co ci tam powiedzą. Czasem w terminie miesiączki kobiety krwawią, ale z dzieckiem nic się nie dzieje. I tak caly pierwszy trynestr. Trzymam kciuki

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka dawaj.znac!
    Ciri jak tam?

    Ja myśle ze jestem tuz po owu upojna noc byla bo i moje libido i mojego meza siegalo zenitu :) maz nawet nie wie ze bylo owu postanowilam go nie informować zeby nie mial spiny;)

    AnnaKliwijska, Fiolet742 lubią tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka moim zdaniem Baronowa ma racje to by bylo co do dnia krwawienie w termonie @. Podejrzewam ze jesli tak szybku ustalo po luteinie to ze tak wlasnie moglo byc ze organizm zglupial. Moja mama tak orzez 3 ciaze miala i zawsze jej tylko usg robili i nic nie podawali wiec mam nadzieje ze to tylko to... ;)

    Noo Klaudia to czekamy na efekty. ;) i bardzo dobrze najlepiej chlopa nie informowac i isc na zywiol ;p

    U mnie lepiej od wczoraj jem i mam parcie na kiszone ;p
    Ale za to od 3 godzin mam taka hustawke nastrojow ;D pms razy 1000. Bym mojego G zabila za byle gowno.. Stoje i placze albo tupie nogami jakbym miala 2 lata... Masakra.i najchotniej bym wszystkie naczynia stlukla bo trzeba je zmywac ;p najgorsze jest to ze z seksundy na seksunde mi sie zmienia a teraz jest katastrofa bo chce jakis dobry film obejrzec i nie wjem co. Najlepiej cos czego nie widzialam...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Od 3,5 do 6 roku zycia gips na obu nogach od pachwin do kostek ze wzgledu na "chorobe", ktora dopada zwykle chlopcow. - co to za "choroba"?


    AnnaKliwijska to choroba perthes'a lub inaczej jalowa martwic kosci biodrowej.

    Kofeinka najwzniejsze, ze krawienie ustalo. Teraz jestes pod opieka lekarzy i na pewno wszystko bedzie dobrze!

    kofeinka lubi tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka trzymaj się! Też czytałam o krwawieniach w czasie okresu.

    Swoją drogą ciekawe,co moj organizm by myślał w tym temacie, jak ja nie mam regularnych okresów. Mam nadzieję, że nie będzie myślał, że to czas okresu i w ogóle nie będize żadnego krwawienia. Do konca ciąży.

    Ja już w domu po wizycie tygodniowej w domu rodzinnym, ufff, jak dobrze.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Wczoraj po wizycie u gina pojechalismy prosto do mojej mamy :) dopiero wróciliśmy. Ależ jestem wymęczona. A jutro na 8 do pracy...pozdrawiam was :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka, jak tam?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny.


    kofeinka trzymam kciuki zeby bylo ok, moze to krwiaczek jakis??


    oficjalnie zostalam wczoraj NARZECZONA ;_)

    a we wtorek idziemy w koncu na polowkowe i bedziemy nagrywac na plytke ;-)

    ciri22, AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co tam Kofeinka?
    a ja dziś miałam piękną kreseczkę na teście owu i podziałali my;) i jestem dobrej myśli! Chyba tym razem zajdę!:)

    ciri22, AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia gratulacje!!! Kiedy ślub?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    I co tam Kofeinka?
    a ja dziś miałam piękną kreseczkę na teście owu i podziałali my;) i jestem dobrej myśli! Chyba tym razem zajdę!:)

    ja tez wlasnie mysle ze tym razem zajde wiec jest nas 2! to jest szczegolny cykl i musi sie udac. ja dzisiaj robie owu test bo dopiero przyjda ale jest juz chyba po owu ;)

    Kasiu ja rowniez gratuluje i ponawiam pytanie Magdy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 10:23

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wychodzę :-)
    Macica miękka, szyjka długa, jest ok. Tylko leżeć musze i BARDZO się oszczedzqc

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka, ale co bylo powodem krawienia??



    Magdziula slub na rfazie cywilny planujemy na polowe pazdziernika ;-)))

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    Kofeinka, ale co bylo powodem krawienia??



    Magdziula slub na rfazie cywilny planujemy na polowe pazdziernika ;-)))
    Silny stresu czwartek, wysiłek w piątek i sobotę. Teraz muszę dużo leżeć i się oszczędzać

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to teraz duzo odpoczywaj i koniec z nerwami :))



    ja to sie boje, ze moje dziecko bedzie placzus bo ja ta ciaze taka nerwowa jestem ze seie boje, ze popelnie jakies zabojstwo w afekcie :D

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko. Kasia wczoraj ja tak mialam bylo wszystko ok a z minuty na minute to zaczalam ryczec tupac nogami, jak 2 latka co jej lizaka zabrali i mialam ochote zbic wszystkie naczynia bo G prosil bym pozmywala. Ryczenie i awantura przez 2 godziny. Ja nie wiem jak on ze mna wytrzymuje... Chyba mnie mega kocha :P

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej ciri no ja sama nie nadazam za swoimi humorkami. jest ok nagle z byl czego robie wojne :O terazs i tak mniej niz wczesneij, ale mam swoje odbicia i to niezle :D

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to ja tez, najpierw mialam tak przed terminem @ i tak trzymalo ze 3 tygodnie potem przeszlo i widze ze znow sie zaczyna :D wczoraj juz bylo lepiej poszlismy do sklepu i mowi do mnie nie zabieraj koszyka a ja jak sie na niego wydarlam to wszyscy na mnie jak na wariatke... Az czlowiekowi glupio ale to silniejsze od Ciebie i nie zastanawiasz sie co robisz.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha to tak jak ja ostatnio rozmawialam z nim przez tel bo byl w szpitalua ja pojechalam na zakupy i cos tam do mnie na zarty tylko nie przewal calej kasy jezus ciri jak zaczelam krzyczec do telefgonu az sie4 spocilam hahah i wtedy to mnie gowno obchodzilo ze ktos patrzy :D doskonale Cie rozumiem :P heheh

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha masakra, ciekawa jestem strasznie czy chlop czy baba sie tam kryje, mozemy zaklady robic :D

‹‹ 484 485 486 487 488 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ