X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mogę zjeść wszystko i wszystko mi do wszystkiego pasuje:) a jak jeszcze dorzucę pietruchę i trochę ostrych papryczek chilli i już jest ok ;)

    za to mój to jest wybrzydzać, bo to nie pasuje do makaronu, to nie pasuje do kaszy, a lepiej ziemniaki, to mięso to nie, aaaaaa
    a ja na patelnie wrzucę coś, dorzucę cebulkę, paprykę, i już jestem najedzona.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 6 września....





    PS: tak, wiem pewnie nie wytrzymam

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty to Baronowa za przeproszeniem jestes jedzeniowy smietnik :P Ja to bym tak nie mogla laczyc tego wszystkiego jak Ty opisujesz!

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ty to Baronowa za przeproszeniem jestes jedzeniowy smietnik :P Ja to bym tak nie mogla laczyc tego wszystkiego jak Ty opisujesz!
    a najdziwniejsze, ze w ciąży nie miałam zachcianek :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jestem jak Twój mąż, jak to mój tato mówi - francuski piesek;) wybrena jestem, wykrajam " białe" z wędliny itp:)
    A mój to też taki śmietnik spożywczy;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa ja na początku września mam urlop to siuśne razem z Tobą:)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    ja mogę zjeść wszystko i wszystko mi do wszystkiego pasuje:) a jak jeszcze dorzucę pietruchę i trochę ostrych papryczek chilli i już jest ok ;)

    za to mój to jest wybrzydzać, bo to nie pasuje do makaronu, to nie pasuje do kaszy, a lepiej ziemniaki, to mięso to nie, aaaaaa
    a ja na patelnie wrzucę coś, dorzucę cebulkę, paprykę, i już jestem najedzona.
    Jakbym mojego słyszała normalnie amaro jak sie patrzy a w menu jajecznica heh

    Madzia ja chyba sprobuje zatestowac w swoje urodziny moze akurat jakby się zagnieżdżilo 5 dpo to cos pokaze :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Ci poszło do góry! To za 2 dni tak? Pewnie za wcześnie, ale nóż widelec łyżka trzymam kciuki!

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eee nie, ja mam urodziny w niedziele:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Twojego wykresu mi wychodziło, że 5 dpo to pojutrze. Tak czy siak trzymam kciuki. Które urodziny?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no ja mialam na mysli ze jezeli 5 dpo byloby zagniezdzenie to do dnia urodzin moze cos wyjdzie hehe swietuje cwiercwiecze ehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 20:32

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ale to,że ja nie umiem gotować nie znaczy, że dziecko nie będzie znało smaków (no, może poza smakiem mięsa, bo u nas je się wege). Wiadomo, że będę przygotowywać jakieś półprodukty, żeby J. mógł to całościowo ogarnąć, mam też kilka potraw, które da się zjeść, ale nie zmienia to faktu, że J. na pewno wciąż będzie głównym kucharzem, a ja główną sprzątaczką ;);)

    Dziś pierwsze mdlenie mnie chwyta przez cały czas takimi falami. Choc to takie specyficzne bardziej moze krecenie w glowie?

    Dziewczyny, jakbym chciała, żebyście wszystkie zobaczyły dwie krechy! To by było ultra super. Dla Was pewnie bardziej. Ale dla mnie też ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo jak masz taka mozliwosc ze Ci przygotuje to ok, moj nawet jakby chcial to wiem ze nie da rady bo pracujac zwykle po 11-12 godzin bedac o 21 w domu nie ma mozliwosci zeby jeszcze obiad na nastepny dzien robil.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam PREZENTU dla 7 letniej dziewczynki :D Ktos? cos?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy przeważnie obmyślony jadłospis na cały tydzień i gotujemy (my, hehehe) więcej, żeby pomrozić albo jeść pod rząd coś dwa dni. Bardzo zwaracamy uwagę na zdrowe odżywianie, więc J. przeważnie zabiera sobie obiad do pracy. Więc albo dwa dni pod rząd jemy to samo (J. w pracy, a ja w domu), albo wieczorem podszykujemy na kolejny dzień (i J. je w pracy, a ja w domu np. dodaje sobie jakies podstawowe rzeczy, w stylu dogotowuje makaron czy ryż czy kaszę, to ogarniam ;)). W najgorsze dni ja jem jajecznicę, a J. coś gotowego w pracy.
    Ach, dodam jeszcze, że J. ostatnio wpadł w manię pieczenia chleba, więc mam w domu cały czas małą piekarenkę i codziennie świeży chleb. A jutro jakieś dwa rodzaje bułek ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Szukam PREZENTU dla 7 letniej dziewczynki :D Ktos? cos?
    Jeszcze w lutym dziecko kuzynki J. szalalo na punkcie Violetty.
    A najlepiej kup jej tablet ;);););););)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha noo ona tez Violette ale ma tych gadzetow duzo, ale u nich w domu to zdecydowanie tablety i komorki nie dla takiego dziecka :) W domu czasem od mamy dostaje ale rzadko...

    Noo u mnie tez na dwa dni sie gotuje, nie stercze przy garach czy tez G (my w weekendy czesto gotujemy razem) ale np wieczorem nie zdosze gotowac na nastepmy dzien :P Ale tak owszem planuje dzien wczesniej... A i nienawidze mrozonego :P Odgrzewanie czegos zrobionego wczesniej i zamrozonego to naprawde dla mnie juz szczyt lenistwa :D choc jak robie bigos a ja uwielbiam wiec ilosc hurtowa to juz do zamrazalnika :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOOO a jeszcze wiecie co opowiem wam nie zla historie jedzeniowa :D

    Dla mnie microfala to ZLO! U mnie w domu nigdy nie bylo a jak w koncu rodzice dostali byla wykorzystywana przez dzieci do podgrzania mleka jak mamy nie bylo albo do podgrzania herbaty bo stala dlugo i juz zimna...
    jedzenie wiadomo, na patelni, w piekarniku, garnku sie podgrzewa...

    Moj byly... kuchasz... wszystko w domu w microfali podgrzewal... BLEEEEE ja to nienawidzilam u niego jesc
    I pomyslec ze kucharz ktory wie co oznacza codzienne faszerowanie zarcia w microfalowce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 21:10

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Szukam PREZENTU dla 7 letniej dziewczynki :D Ktos? cos?
    Zestaw do robienia bizuteri, ale taki bardziej dorosly

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo zestaw lego friends, ksiazka, kreatywny zestaw do robienia ramek, gra planszowa rumikub- boska jest, uwielbiamy w to grać, a ze moje 5 letnie dziecko wymiata z liczbami to tez to uwielbia,

    Na poprzedniej stronie masz posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 21:26

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 487 488 489 490 491 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ