X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja mam wrazenie ze ona juz wszystko przerobila :P Na swieta dostala gre planszowa ale zrecznosciowke to troche pograla, lego friends to nie dla niej bo to dla dzieciakow :P kreatywne zestawy to wlasnie teraz miala te gumki co do byly modne, i kilka innych rzeczy ale raczej nalezy do tych ze cos tam sama albo z mama piecze, gotuje i dekoruje wiec wlasnie w ta strone sie sklaniam ku kreatywnym jaki rzeczom ale jak to jeszcze w to nie weszlam nie wiem co teraz modne :P znalazlam krosno do robienia etui na telefon, czy tablet, z violetty torebke do wlasnej dekoracji... nooo i nie wiem w ogole co :P

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bon do h&m? Ze juz niby taka duza;)

    ,
    Albo srebrne kolczyki
    Albo bransoletka z charmsem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 21:46

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytalas jej mamy co chce? Mama wie najlepiej w końcu to jej mówi jak.cos chce;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko chce smartfona....

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo bizuterii nie chcemy bo lubi gubic (jej mama wiecznie marudzi ze cos gubi z bizuteri a do tego tylko zloto wchodzi w gre bo dostaje uczulen wiec nie wydole :P) a ciuchow nie bo ma od groma i mieszka "na wsi" wiec wiesz mama jej nas zabieje ze tera musi specjalnie do wawy jechac zeby mloda zakupy zrobila :P

    bozesz czemu to tyle lat minelo i tak sie pozmienialo :P mnie tam rajcowaly takie proste rzeczy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    Pytalas jej mamy co chce? Mama wie najlepiej w końcu to jej mówi jak.cos chce;)
    Tak, ale powiedziala ze nic nie potrzebuje i zebysmy kupili to co uwazamy za stosowne, ciuchow nie, i zdecydowanie jakas "zabawke". Noo i nic nie potrzebuje bo to pierwsze o co zapytalam czy moze cos przydatnego jest jej potrzebne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Moje dziecko chce smartfona....
    boze to straszne, a ja komorke pierwsza mialam w 3 klasie gimnazjum na spolke z siostra, z domu mi nie wolno bylo jej wynosi a nokia 3310 to przy tym nowosc byla ;P

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bym poszla w książki chyba.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    boze to straszne, a ja komorke pierwsza mialam w 3 klasie gimnazjum na spolke z siostra, z domu mi nie wolno bylo jej wynosi a nokia 3310 to przy tym nowosc byla ;P
    Ja miała na studiach....:D

    Nie dostanie teraz, ale umie moja obsługiwać. Jakby mi sie cos stalo jest w stanie zadzwonic po pomoc

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobną rozkminę w lutym,bo właśnie chciałam coś tej 8 latce kupić, bo na klika dni do nas przyjeżdzała z rodzicami no i chciałam,zeby coś od nas miala, jakieś pierdoły. Więc to nie musiał być duży prezent, miałam łatwiej, bo po prostu kupilam jakies wypasione markery i kredki, zeszyt z violetta i książkę z zagadkami. A i tak właśnie najwięcej czasu spędzała nad swoim tabletem ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    To bym poszla w książki chyba.
    tez bym chciala ale wiem ze to rzuci w kat, niestety... choc ja dopiero kolo 9-10 lat zaczelam czyta (tylko u mnie z wada wymowy to sie wiazalo strasznie sie wstydzilam czytac)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Ja miała na studiach....:D

    Nie dostanie teraz, ale umie moja obsługiwać. Jakby mi sie cos stalo jest w stanie zadzwonic po pomoc
    teraz to dzieci nie trzeba uczyc, one same jakos to rozkminiaja :P Pamietam jak pol rocznemu Adasiowi komokre pokazalysmy to nauczyl sie ja odblokowywac po 2 dniach :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Miałam podobną rozkminę w lutym,bo właśnie chciałam coś tej 8 latce kupić, bo na klika dni do nas przyjeżdzała z rodzicami no i chciałam,zeby coś od nas miala, jakieś pierdoły. Więc to nie musiał być duży prezent, miałam łatwiej, bo po prostu kupilam jakies wypasione markery i kredki, zeszyt z violetta i książkę z zagadkami. A i tak właśnie najwięcej czasu spędzała nad swoim tabletem ;)
    Noo ja wlasnie dzis sie dowiedzialam ze w weekend jedziemy na jej urodziny a znam ja od niecalego roku i do tego widzialam z 5 razy :P (a najlepsze ze to siostrzenica mojego G)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno ze rzuci. Spróbuj znaleźć cos żeby ja zainteresowalo. Wiem ze są takie książki ze na koniec strony musisz zdecydowac i wtedy możesz iść do innej strony albo do kolejnej i za każdym razem możesz to czytac inaczej.


    Albo jakis zestaw do nauki rysowania

    Albo pamiętnik


    Albo przepisnik skoro lubi gotowac to niech juz zbiera swoje przepisy

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    teraz to dzieci nie trzeba uczyc, one same jakos to rozkminiaja :P Pamietam jak pol rocznemu Adasiowi komokre pokazalysmy to nauczyl sie ja odblokowywac po 2 dniach :D
    Tadek ma ppanowane do perfekcji. Inernet youtube dzwonienie. Dvd, konsole:/

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo "zniszcz ten dziennik"? U mnie w gimnazjum z tym szaleli, ale to chyba stosunkowo uniwersalne.

    Ja Ewie kupiłam taką grubą książkę z łamigówkami, miała zajęcie, ale rodzice się też cieszyli, bo to ćwiczyło umiejętności matematyczne i logicznego myślenia.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo co do pamietnika, to ma razem ze znikajacym dlugopisem ten Violetty dosc nowy zakup,
    przepiski tez ma bo sie chwalila :D

    Ksiazka mnie zainteresowalas, choc ja wiem ze sama mialam ochote za taki prezent zabic :D

    Szukam jeszcze czegos kreatywnego, ja to lubilam wlasnie takie co moglam sama sobie wykonac cos, np torebke, etui czy tez ozdobic koralikami, flaamastrami, czy inne takie kreatywne rzeczy, a w sumie to teraz w dobie kompa i neta To nie wiem jak to dziala...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa a nie masz pewnie pojecia jak sie moze nazywac ta ksiazka albo jak ja znalazc? Bo nie moge znalezc :D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Baronowa a nie masz pewnie pojecia jak sie moze nazywac ta ksiazka albo jak ja znalazc? Bo nie moge znalezc :D
    Nie pamiętam, ale może w dużej księgarni może cos podpowiedzą


    A zniszcz ten dziennik mnie drażni koszmarnie. Fizycznie mnie boli jak moje dziecko rzuca ksiazka

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/11215/ksiega-labiryntu


    Poczytaj i zobacz w komentarzach może tam będą ciekawe tytuły

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 488 489 490 491 492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ