X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha to dziwne:/. przeciez skierowanie na nfz dziala w kazdej placowce nfz... :/

    moj za to caly wrzesien go nie edzie i l4 dal mi tylko do 16 wrzesnia a pozniej kazal sie zapisac do kogos innego po l4 do 1 pazdziernika, bo wtedy mam dopiero u nbiego wizyte na nfz... ale na szczescie w pazdzierniku planuje tez jechac na wizyte do katowic do kliniki w ktorej chce rodzic wiec dokladnie mi zbada mala bo ten moj to ani serca nie badal... tak generalnie srednio zadowolona jestem ale co zrobic :P juz teraz nie bede wydziwiac :)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytalam gdzies wlasnie ze 2 dnio przed owu i dzien po czy cos jest najlepiej sie kochac

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    aha to dziwne:/. przeciez skierowanie na nfz dziala w kazdej placowce nfz... :/

    Chyba o sprzet chodzilo albo o uprawnienia, bo to wiesz skierowanie na prenatalne, ale tak naprawde nie wiadomo czy tylko podejrzec malucha czy zeby sprawdzic ta szanse na choroby genetyczne (ja teoretycznie nie mam refundowane ale czytalam przypadki ze lekarze na nfz daja wlasnie takie skierowania tez bez przyczyny:P) nie wiem o co chodzi ale z mama stwierdzilysmy ze nie bede juz isc gdzies indziej bo to bez sensu skoro jutro prywatne u lekarza z bardzo dobrymi opiniami.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymaj sie dobrego lekarza ciri :-) lepoiej troche zaplacic a z kazdej wizyty wyjsc spokojna i zadowolona... :-)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz ten moj prowadzacy sie zmienil i jest juz spoko, z dwoch ostatnioch wizyt bylam zadowolona jak przed ciaza, minus jest taki ze oni w tej placowce nie robia usg ciazy i dostaje skierowania do innych placowek... i taj jezdze od jednej do drugiej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    Magdziulla a ktory to cykl staran??
    5-6 tak już serio. Ja we wcześniejszych cyklach z racji tego, że nie miałam męża na stałe to tak wychodziło z rezerwą- próbowałam co 2 dni, z 4 dniową rezerwą i nic, a w tym cyklu próbujemy metodą na codzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 10:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaa wlasnie byla poczta, dwa dni temu zamowilam ksiazke z Bajkami z 1971 roku, standardowe bajki niestandardowo napisane (nie przeslodzone z humorem i w ogole) okazalo sie ze pierwodruk jest z 1697 ROKU!!!

    Ja to jestem walnieta, nic tylko ksiazki dla dzieci kupuje :P Nic innego :D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla u mnie juz 9 cykl w ktorym ZAWSZE sie wstrzelalam w owu :) tak to juz jest niestety ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia a masz jakąś diagnozę?
    Ciri zazdroszczę, ja jestem maniak książkowy:) a stare to już ekstra!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia a moze u Ciebie to tez za czesto? :P Bo Wy to chyba czasem kilka razy dziennie, a moze wy z tych co wlasnie lepiej abstynencja 2-3 dni i potem pyk? Kazda z nas jest inna i najlepiej chyba wszystkie metody wyprobowac :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Klaudia a masz jakąś diagnozę?
    Ciri zazdroszczę, ja jestem maniak książkowy:) a stare to już ekstra!
    Noo ja tez uwielbiam i szukam teraz Braci Grimm nieocenzurowanych (moje dzieci nie beda tego szitu czytac cukierkowo lukrowego, sama tego nie znosilam, a G tez nie lubi wiec cos czuje ze moje dzieci tez tym pogardza :P) I w sumie nie wiem znalazlam opcje wydania z 1983 roku i sie zastanawiam czy kupic....
    A powiem Ci ze za ta ksiazke dalam 15zl z przesylka :D

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri to troche do bai, ze nie ma usg w gabinecie... ja jeszcze nie mialam wizyty bez usg;p i chyba sobie nie wyobrazam zeby lekarz nie zrobil sie upewnic ze z mala wszystko ok, jakis taki bojok jestem :-)


    Magdziullka to spokojnie sie starajcie najgorsza jest presja ze juz chcecie,niech to bedzie tylko i wylacznie Wasza p[rzyjemnosc a napewno sie uda ;) u nas sexidelko bylo tez nad ranem w ostatnim cyklu bo moj gdzies wyczytal, ze wtedy sa wieksze szanse :D albo mi tak wmawial :X

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    ciri to troche do bai, ze nie ma usg w gabinecie... ja jeszcze nie mialam wizyty bez usg;p i chyba sobie nie wyobrazam zeby lekarz nie zrobil sie upewnic ze z mala wszystko ok, jakis taki bojok jestem :-)


    Magdziullka to spokojnie sie starajcie najgorsza jest presja ze juz chcecie,niech to bedzie tylko i wylacznie Wasza p[rzyjemnosc a napewno sie uda ;) u nas sexidelko bylo tez nad ranem w ostatnim cyklu bo moj gdzies wyczytal, ze wtedy sa wieksze szanse :D albo mi tak wmawial :X
    U mie tez bylo nad ranem a owu w nocy dopiero :D i WYSZLO:) Pamietam z seksu ze mnie mega bolalo bo szyjka byla baaardzo nisko....
    Wiesz w taj mojej przychodni jest niby usg ale jakos nie robia, znaczy wiem ze jak kolezanka przyszla z krwawieniem z drog rodnych to otworzyli sale i ten gosciu jej zrobil usg bez wysylania gdziekolwiek czyli sie da, ale podejrzewam ze moze nfz im za to nie placi czy cos jak nie ma skierowania :P

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Klaudia a masz jakąś diagnozę?
    Ciri zazdroszczę, ja jestem maniak książkowy:) a stare to już ekstra!

    jedynie tsh troche kulalo ale mam juz leki
    ciri22 wrote:
    Klaudia a moze u Ciebie to tez za czesto? :P Bo Wy to chyba czasem kilka razy dziennie, a moze wy z tych co wlasnie lepiej abstynencja 2-3 dni i potem pyk? Kazda z nas jest inna i najlepiej chyba wszystkie metody wyprobowac :D
    tego tez juz probowalismy:/ z reszta ciezko wytrzymac jakos tak dluzej albo ja mam wielka ochote albo on no i tak .... z reszta sa tacy co codziennie sie kochaja i zachodza wiec nie ma reguly.

    znowu testy owu pozytywne mi wychodza, wczoraj i dzis a przedwczoraj prawie pozytyw i nie wiem kurde bede szla na bete i szybko do gina jakby co mysle ze przydalaby mi sie jakas luteina czy cos i ze wtedy bylby sukces

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie ze tak i ci co w wodzie tez zachodza wiec reguly nie ma ;p ale badaliscie nasienie? Bo bez tego to tez nie mozna byc pewnym ze akurat ta metoda uzyta kilka razy nie podziala ;p ale oczywiscie nie ma reguly ;p

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie badalismy bo zaczepilam sie o te tsh narazie. najgorsze jest to ze moje przeczucia czesto gesto sie sprawdzaja no ale przeciez jakbym poszla do ina i powiedziala dej mi lutke albo dupka to stwierdzi ze sie wymadrzam:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo :P Ale zobaczymy trzeba probowac, ja kurde tez niecierpliwa bestia jestem i zalozylam sobie ze czerwiec jest stratny ze w lipcu robie badania swoje a potem badania G przynajmiej testosteronu zeby sprawdzic czemu ma niskie libido i po zrobieniu progesteronu w czerwcu zapisalam sie do gina na konsultacje na 10 sierpnia, 3 dni pozniej dzwonilam bo test byl pozytywny. W sumie to tak sie ciesze ze tak wyszlo z drugiej strony zmusi mojego teraz do zrobienia jakis badan to jakas katastrofa....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję badania swoje i męża na następny cykl. Zmienian gin, bo mój uważa, że u mnie badania są teraz zbędne, bo mam wszystko ok i idealne warunki, dopiero po 1 roku starań tym się zajmie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejnemu powiedz ze juz sie rok starasz jak cos ;p

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie, w ogole bez sensu jest ten rok, wydaje mi sie ze granica powinna byc pol roku no bo co zaszkodzi sie zbadac?!

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 490 491 492 493 494 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ