X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tak jak pisalam na fajnych babeczkach, mnie gin po tabletkach dal pol roku a potem powiedzial ze bedziemy sie badac, nie wiem jakby to bylo jakbym nie zaszla ale sam fakt ze powiedzial pol roku juz dla mnie fajnie zabrzmial szczegolnie ze wiekszosc wlasnie mowi ze rok szczegolnie w takim wieku...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się kochaliśmy codziennie albo nawet po kilka razy w tym cyklu (w dni płodne). Więc chyba naprawdę nie ma reguły.

    Ja też wychodzę z założenia, że trzeba się badać wcześniej. Lekarce, która przepisała mi metformine trochę naściemniałam z długością starań, właśnie ze względu na to, że przeciez badanie nie zaszkodzi, a moze pomoc. No, jedyne co, to moze kogos wpedzic w zle samopoczucie psychiczne, poczuć jeszcze większą presję. Ale też skraca czas w razie czego. My tak robiliśmy i bardzo to polecam, bo wie sie na czym sie stoi i co mozna robic.



    A Dziewczyny, ja na dzień dobry dostałam dodatkowe obowiązki i podwyżkę do nich... Oczywiście to jest zajebiste, ale będzie dodatkowy stres, jak przyjdzie powiedzieć o ciąży...

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna dadzą radę! ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jak przed badaniem?

    Ja juz po.....

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja po badaniu USG pokazało mi ze jestem w 4 tyg... i pare dni, wg niego po 6 tyg... tez nic bylo... ale powiedział ze jest ok na ten tydzien bo to bardzo wczesnie...jak mam rozumiec ten tydz wg usg

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie lekarz tez kazal przyjsc po pol roku bezowocnych staran

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja Dziewuszki! Jutro idę oglądać mieszkanka, jedno zapowiada się ekstra i może się w końcu zdecyduję:)
    jakby to się mogło wszystko pięknie ułożyć...
    Baronowa dziś mam ten dzień, w którym myślę, że musiało się udać:)
    Jeżeli 7dpo wypada mi niedzielę to progesteron lepiej zrobić w 6 czy 8 dniu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 19:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak dluga masz II faze?

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy jak na usg wyszło że pęcherzy już pękł to mogę dać mojemu mężowi już spokój? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej tak.

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki,bo trochę go wymęczyłam w tym miesiącu :) ale skoro pęcherzyk już pękł to nie ma sensu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozna w dzien po peknieciu jeszcze pomeczyc czasem jajo zyje dluzej, ale pozniej to mozna sobie darowac.

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale czekaj bo nie rozumie, to nie jest tak że jak na usg widać płyn i lekarz mówi że pęcherzyk pękł to jest już po wszystkim? a plemniki i tak nie spotkają już komórki ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komorka jajowa zyje 12 do 24 godzin, ale tak srednio 12, lekarz jak widzi plyn raczej nie jest wstanie stwierdzic czy owulacja miala miejsce godzine temu czy kilka godzin temu bo u kazdej kobiety inaczej plyn sie wchlania z inna predkoscia. Jesli dochodzi do stosunku plemniki potrzebuja ok 6 godzin zeby byc zdolne do zaplodniania, czyli jesli dzis bylas u gina i mowi ze po owulacji to nie wie tak naprawde kiedy ona byla wiec jesli miala miejsce godzine temu i teraz dojdzie do seksu to moze zostac jeszcze zaplodniona.
    Oczywiscie to teoria...

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo ciekawe jest to co napisałaś, nie miałam pojęcia o tym, dzięki:) ale mi chodzi o to czy teraz starania mają sens, u gina byłam o 16.30, nie chcę zaprzepaścić tych starań które były w tym miesiącu a z drugiej strony jesteśmy już trochę zmęczenie, dlatego pytam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz zalezy od Ciebie jak wybierzesz, nic na sile, ale pytalas czy jest sens wiec mowie ze czasem jeszcze proponuja powtorzyc seksior dzien po owulacji, ale mozna zajsc od jednego seksu a od 50 nie wiec wiadomo jak to jest.

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dowiedziałam się czegoś nowego, bo cały czas myślałam że jak lekarz mówi pęcherzyk pękł to już pozamiatane :)wiem trzeba mieć jeszcze szczęście :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiscie uwazam ze wieksze szanse sa na zajscie z seksem przed owu nawet kilka dni przed owu 2-3 dni niz po samej owulacji, ale jak powiedzialas trzeba miec szczescie/nieszczescie w zaleznosci komu na czym zalezy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A jak dluga masz II faze?
    Mam fazę 15 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Dziewczyny no nie ma bata zaszłam w tym cyklu jak nic. Tak czuję!

‹‹ 491 492 493 494 495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ