X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej mam to samo, ja to ksiazki mam takie ze mimo ze 10 razy przeczytane wygladaja jak nowe :D

    Ale nawet niie wiem co to jest, "Zniszcz ten dziennik" :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/11215/ksiega-labiryntu


    Poczytaj i zobacz w komentarzach może tam będą ciekawe tytuły
    To to sobie kupie :D

    Ale dzieki fajne to :) I fajniejsze od zniszcz ten dziennik, chyba jest "Książka pod tytułem"
    Hmmm musze sie zastanowic, najgorsze ze kilka rzeczy sama bym sobie takie cos kupila jak ta Księga Labiryntu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa mega ksiazka ale oczywiscie nie dostepna od reki nigdzie... eh a mam 3 dni.. dobra trzeba szukac dalej...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie obejrzalam ten filmik i sie poryczalam jak glupia:
    http://niezwykle.pl/niezwykle/1,144981,18594403,niesamowita-niespodzianka.html

    Nawet nie bede testowac w tym miesiacu, nie wiem co dalej ze mna bedzie, nie wiem/nie mam na co czekac...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie książka to też zawsze dobry pomysł albo jakaś kreatywna gra/planszówka dostosowana do wieku. My z Mojego strony zawsze kupowaliśmy tego typu.albo jakiś zestaw do hodowania kamieni, potem zajarał się malowaniem to było łatwiej, w każdym bądź razie zawsze coś rozwijającego, żeby "odkrył" co mu się podoba.

    Fionka tulę Cię mocno, będzie dobrze. Nie wiem co to za filmik, bo piszę z tel w drodze do pracy, ale potem obejrzę. Kochana uda się Tobie i Nam wszystkim, bo to szczęśliwy wątek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie ta ksiazka mega ale i to bym mogla kupic ale za malo czasu wszedzie jest niedostepna w tych duzych ksiegarniach i musialabym pobiegac po tych malych...
    Planszowek to wypytalam jeszcze wczoraj to ma od groma.
    Ale znalazlam mega zestawy do zrobienia wlasnoewcznie perfum (taki maly chemik typowo dla dziewczunki) czy tez blyszczykow lub lakierow do paznokci i chyba stane przy czyms takim... Kazda dziewczynka w jakims tam stopniu lubi sie pindrzyc i stroic (nawet taka chlopczyca jak ja os czasu do czasu lubilam) a tu musi to zrobic sama wiec juz jakis aspekt edukacyjny jest ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona tez bardzo mocno tule i licze na to ze jednak zycie Cie zaskoczy ;*

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona nawet nie wiem co ci napisac. Dokladam sie tylko z kciukami. Mam nadzieje ze wymysla o co chodzi

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Fioneczko!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annakliwijska, jak sie czujesz? ☺️

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie nadal bardzo dobrze, wczoraj pojawiły się lekkie mdłości i dziś od rana też, ale wszystko do opanowania. Dzisiaj mam pierwszą wizytę u gina, już się nie możemy doczekać! A wcześniej pierwszy dzień w pracy nowej, tzn. rada pedagogiczna. Więc dwa ważne wydarzenia.

    A Ty jak tam?

    KASIAG24 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mamuski.


    mialam wczoraj wizyte z moim bylam wlaczyl nam 4 d, nasza cora to wstydnisia zakrywa sie raczkami i nie mozna ladnego zdjecia cykna c:P ale mamy na plytce przynjamniej :)) wazy 590dag wiec chyba bedzie taka mala jak cora bo po urodzeniu wazyla 2930 ;) aaa i gryzla pepowione :D

    dalej mam bakterie w moczu... dostalam inny lek..

    a dzisiaj mam wizyte z polozna:-))

    Anna trzymam kciuki za wizyte :*

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze czekac do jutra ;/

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri jutro wizytujesz?? to juz zleci :**** podkukasz swoja kruszynke ;)

    mi az sie plakac zachcialo jak wlaczyl nam 4d :)))

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo ja mialam miec wczoraj ale mnie odeslali wiec stwierdzilam ze wale to na nfz jutro pojde prywatnie.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czemu Cie odeslali??

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och jak ja Wam zazdroszczę. Mi tempka rośnie, więc owu pewnie było tak liczyłam i test pokazał na pon. Ale to nie pierwszy raz gdy "wstrzelam się" w owu, a z tego potem nic nie wynika.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tego nikt nie wie, tydzien temu bylam u nich ze skierowaniem bo przez tydzien nie moglam sie dodzwonic. wiec uslyszalam ze pan doktor jest na urlopie i ze ciezarne sa przyjmowane we wtorki bez zapisu (ogolnie lekarz tylko we wtorki przyjmuje.)

    Poszlam wczoraj stanelam w kolejce (lekarz od 15 przyjmowal ja bylam 15:05 na miejscu a tam juz kolejka ze 40 ciezarnych) do rejestracji, podchodze a pani mowi do mnie ze musi isc do doktora zapytac czy w ogole mnie przyjmie bo z takim skierowanie to chyba nie do ich placowki... noo i rzeczywiscie powiedziala mi ze musze umowic do lekarza na drugim koncu warszawy. Z jednej strony dobrze sie stalo bo ja pomyslalam ze w tej kolejce musze stac to bym tam utknala na dlugo, z drugiej strony jak przeczytalam opinie o panu doktorze do ktorego dostalam teraz namiary stwierdzilam ze nawet nie bede sie tam fatygowac skoro jutro mam prywatna wizyte...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla a ktory to cykl staran??

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Och jak ja Wam zazdroszczę. Mi tempka rośnie, więc owu pewnie było tak liczyłam i test pokazał na pon. Ale to nie pierwszy raz gdy "wstrzelam się" w owu, a z tego potem nic nie wynika.
    mnie jedna z dziewczyn powiedziala zeby sie kochac jak tylko przychodzi mniej wiecej termin owulacji tak na 4 dni przed owu a potem w dzien w ktorym test wychodzi pozytywnie i juz nie poprawiac, u mnie sie sprawdzilo za pierwszym razem u niej za drugim, bo podobno plemniki 4 dniowe maja najlepsza jakosc, ale to wszystko w zaleznosci tez od parametrow i czy masz owulacje mniej wiecej zawsze tego samego dnia.

‹‹ 489 490 491 492 493 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ