X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie ja jak robilam fryz na inne wesele (caly 1 raz) to placilam 60 zl u babki na wsi a jak patrzylam na cenniki na stronach tych z lublina jezeli byly to mieli napisane 100-150 zl, sory za taka cene to ja sobie kupie cos fajnego. szczegolnie ze wlosy nie sa jakies bardzo dlugie tylko prawdopodobnie trzeba zaczac od prostowania ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam krotkie wiec nie musze nic robic, ale ta babeczka co czesze jest w wieku mojej mamy, ona caly czas sie szkoli i uczy naprawde super widac ze idzie do przodu, i naprawde wie co mowi, moja mama ma mega cienkie wlosy i zawsze myslala ze proste tylko od wilgoci jej sie kreca a ta w ogole do niej ze ona ma krecone wlosy ale bardzo cieniutkie i zeby zamiast je prostowac zelami i innymi rzeczami zacznie dbac o te niby loki i nagle... zupelnie inny wlos jak dostaly odpowiednia odzywke odpowiednio sciete bo nie do prostych a do kreconych wlosow... a tylu fryzjerow i wszyscy ze proste i ze trzeba je inaczej scinac... A co do czesania to tez wszystko wlasnie zalezy ile pracy trzeba we wlosy wlozyc i co sie chce, wiadomo ze jak ktos ma do polowy plecow i przed upieciem trzeba je wyprostowac, ulozyc i potem jeszcze milion spinek (choc teraz juz takie fryzury sa nie modne) to wiecej placimy....
    Ale w sumie widzialam te Twoje wlosy, i mnie sie wydaje ze jak wyprostujesz i ladnie je "odswiezysz" to bedzie gicior, teraz juz sie ludzie nie czesza na wesela :P

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie wgg mnie te sztywne nalakierowane gniazda sa juz troche nudne:D bede farbowac za jakies 2 tyg, moze te proste troche zepne do tylu i walne kwiatka we wlosy.

    w ogole moj tesc, ktory nigdy nic nie mowil o dzieciach naszych (w przeciwienstwie do tesciowej) mowi wczoraj Klaudia Ty nie dzwigaj bo ty w ciazy jestes. zastanawiam sie czy mial czuja:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, ten progesteron mi sie nie zgrywa. w poniedzialek bedzie 9dpo a jutro jest 6. co wybrac?

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to przez 3 cykle mowili ze jestem w ciazy a potem przez dwa nic i jak powiedzialam ze zaszlam to nagle zdziwo :P

    Noo ja bylam w maju na weselu to sobie nie przypominam zeby ktos miala jakas misterna fryzure, raczej rozpuszczone albo wlasnie gdzies z tylu spiete zeby na oczy nie nachodzilo i tyle.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Hej :) wpadłam zajrzeć, czy tu jakieś szczęśliwe wieści :)

    Ja się witam z kanapy, na której jestem od wtorku.... no dziś trochę więcej chodzę, ale mam wolne od pracy i prawdopodobnie skończy się na L4 już do końca... Bo w pon miałam plamienie, sytuacja opanowana, przyczyn brak (żadnych krwiaków, nadżerek, polipów, łożysko i szyjka ok...) ale lekarz dał znów luteinę, nospę (bo mam sporadycznie już twardnienia brzuszka) i mam wypoczywać, a o pracy kazał pomarzyć i mam zwolnić tempo, to tyle ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony fajnie z drugiej nudno :P U mnie sie brzuszek odzywa codziennie wieczorem :P Smyra mnie od srodka, mega dziwne uczucie nie boli nie ma skurczow ale takie dziewne zawsze po tej samej stronie, znaczy tak jakby miedzy jajnikiem a spojeniem lonowym, nie boli czy cos ale dziwacznie... Nie wiem czy to sie macica tak rozciaga ale w sumie to chyba inaczej czuc raczej nieprzyjemne, a to zawsze jak poloze dlon sie uspokaja wiec nie wiem... I czasem w pachwinach ciagnie, mam nadzieje ze szkrab sobie kica w srodku :D

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja teraz to się tak nudzę... bo większość to leżę, część dnia przesypiam bo od tego leżenia się śpiąca robię :P, masakra. Ja swojego maluszka czuję codziennie wieczorem, jak sie kładę spać to czuję jak mi w brzuchu szaleje ;), jeszcze kopniaków nie czuję, ale brzuch mi wibruje i pyka że hej ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N, ja byłam chyba w 8tc, i powiedziałam mamie w tajemnicy (ze względu na obawy nei chciałam rozpowiadać), na drugi dzień rozmawiam z mamą, a ta mówi, że ojciec się wypytywał, czy ja w ciąży nie jestem bo: zmienił mi sie głos, jakoś inaczej wyglądam.... Jedyny który zauważył jakąś zmianę hehe bo neiktórzy mówią, że do tej pory to nic się nie zmieniłam ;)

    Klaudia N. lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania mam nadzieje ze tak jest. do 16 tego 16 tego wrzesnia to ja osiwieje.

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania mam pytanie, taka czysta ciekawosc, ile placilas za wizyte z usg oraz czy pierwszy raz bylas u tego lekarza?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, też mam kolejną wizytę 16 i też się nie mogę doczekać ze względu na to serduszko. Ale też jakoś się uspokoiłam, nie martwi mnie to serduszko jakoś super, wytłumaczylam sobie, że muszę ufać lekarzowi i skoro powiedział, że ok to ok.


    Ciri, my mamy prywatną opiekę medyczną w Medicover (hojny pracodawca J.). Mamy bardzo fajny pakiet i całe prowadzenie ciąży i wszystkie badania mam za darmo. Bardzo jesteśmy z tego zadowoleni, bo ja na pewno nie prowadziłabym ciąży na NFZ tylko prywatnie, więc bardzo dużo oszczędzamy w ten sposób.
    U lekarza byłam pieprwszy raz - z listy lekarzy Medicover, którzy mieli wolne miejsca w terminie, który chciałam i patrzyłam na nich na znanylekarz, no i wybrałam takiego, który miał dobre opienie i pasował mi jego opis. Marek Śliwiński się nazywa, ale nie wiem czy przyjmuje gdzieś jeszcze.

    A Ty Ciri nie mialas miec dzisiaj USG prenatalnego?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide dopiero wiec wieczorem dam znac. Ciotka za tp w luxmedzie w ktorym pracowala miala cala opieke ciazy j tez byla zadowolona. Bylam ciekawa ceny ale to sobie na stronie zobacze jakie oni maja dla ludzi z zewnatrz

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi odpisał, że nie powinnam się niepokoić tętnem. Niestety nie wytłumaczył dlaczego, no ale, jak mam się nie niepokoić, to nie będę.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie jest tętno? Mierzył ci tak wcześnie? Mo dopiero na ostatnim Usg zmierzył, wcześniej tylko mówił ze bije miarowo i w tempie.

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Godzinna obsuwa wiec stawiam ze jak o 21 dam znac co i jak to bedzie gicior

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka89 wrote:
    A jakie jest tętno? Mierzył ci tak wcześnie? Mo dopiero na ostatnim Usg zmierzył, wcześniej tylko mówił ze bije miarowo i w tempie.
    On w ogóle nic sam z siebie nie powiedział o serduszku - tylko, że jest ciąża, 6 tydzień, wszystko ok. Ale J. zapytał o serducho, to wtedy powiedział, że 70-80 i to mało, ale ono teraz codziennie bedzie sie rozkrecac. Więc mu ufam, choć wiadomo. Ale Twój wpis też mnie pociesza i już nie mam zamiaru się tym teraz przejmować.
    Biorę się za szukanie położnej do prowadzenia ciąży u położnej.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy masz następna wizytę?

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16 września i własnie napisalam maila do poloznej, ktora moglaby prowadzic moja ciaze i przyjac porod domowy :D:D:D Aaaa, jak sie ciesze :D

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najprawdopodobniej baba ;D krecila sie mega ale tez ladnie sie pokazala ;) miala nozki po turecku zlozone potem zaczela kopac i sie wiercic lapami machala ;D jej moj G aie nie poplakal ale banana na mordzie mial mega ;)

    AnnaKliwijska, D-dawna, KASIAG24 lubią tę wiadomość

‹‹ 493 494 495 496 497 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ