X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Ciri, zazdroszcze, to musialo byc niesamowite przezycie!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze jest to ze jak tylko sade wsadzil to spala wiec od razu cyknal fotke i sprawdzi ten kark i kosc nosowa. Spala z nogami po turecku i z reka na genitaliach jak mama... A potem smiechem ja obudzilam i to co zaczela wyprawiac jal sie rozpychac normalnie cwiczenia. Moj G stal z bananem i nie mogl uwierzyc ze ona ma tylko 6.6cm i ze widac kazdy paluszek z osobna... Mega... Noo i potwierdzil moje przypuszczenia ze pewnke baba choc nie chciala sie pokazac bo pepowine miala miedzy nogami ale potem posladki pokazal wiec mowi ze na szybko to dla niego baba ale wiadomo ze to tak na 80 procent wiec zeby nie malowac jeszcze pokoju na rozowo ;p

    AnnaKliwijska, KASIAG24 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b9e4fb44cf24143agen.jpg

    AnnaKliwijska, D-dawna, KASIAG24 lubią tę wiadomość

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja :D

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze buzie wam zaraz pokarze bo sie jednak zrobil zdjecie :D
    Ale w tych nozkach tak sie zakochalam to zdjecie jest boskie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 22:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosmiczny buziak :D

    473a91ff622f10f5med.jpg

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, gratuluje córy! Tez po cichu chciałabym córeczkę :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri gratuluję!!! Zdjęcia super!!!

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej.
    Klaudia ja niestety tak do fryzur nie mam sprawdzonej. Mam do obcinania. A z fryzurami nie mam takiej żebym się podpisała, miałam jedna, ale wyjechała, a ja ostatnio chodzę na wesela na prosto, jakoś wymyślne fryzury to nie mój styl. Niestety Ci nie pomogę, ale mogę popytać kolezanki?

    Ciri mega! Nie wiedziałam, że w tak wczesnym stadium tyle widać! Ekstra, wywąchałyśmy Ci tą dziewczynę;)

    Ja jestem w trakcie szukania/kupowania mieszkania i to jest dla mnie mega stres i chciałabym mieć to już z głowy. Ale przynajmniej zajmuję tym myśli, chociaż dalej jestem w przeświadczeniu, że się udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widac wszystko naprawde i jednak teraz sadze ze warto znalezc lekarza chociaz do usg ktory ma dobry sprzet zaplacisz te dwa razy (bo my jeszcze na polowkowe chcemy isc do niego) ale doswiadczenie nie z tej ziemy. Dziewczyny gdzies wrzucaly zdjecia na nfz to tam nic nie widac a nawet prywatnie to tak srednio moje zdjecia jednak w porownaniu z nimi sa mega a za wizyte 40min z rozmowa i badaniem i usg takim 15minut na pewno (szybko w miare bo do znadanq faldu karkowego byla na poczatku idealnie ulozona wiec nadanie w ciagu 2 minut zrobik reszta to nasze tylko podgladanie jej bo zaczela skakac ;p) nie zaplacilam jakos duzo ale naczekalam sie prawie 2 godziny obsuwy ale jak do niego weszlam mialam poczucie ze w 100% mimo onsuwu sie mna zajal.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 07:27

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos fryzur: zdradze Wam, ze swego czasu prowadziłam bloga z fryzurami i sobie dorabiałam czesaniem. Własnie nie obcinaniem czy farbowaniem, ale czasaniem. I całkiem nieźle mi to wychodziło, odzywali się do mnie nawet jakiś fryzjerzy, zeby wciągnąć do zespołu swojego, ale z Krakowa, z którym nic mnie nie łączy. Ale kilka miesięcy temu straciłam zapał i jakos po prostu przestałam czesać. Szkoda.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze wroci jak urodzisz :D zawsze sposob na dorobek :)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, ja nie wiem cyz mnie ta presja zarabiania na tym właśnie nie pokonała. Bo dopoki sobie czesalam od czasu do czasu, to było ok. A jak tak zaczelo sie robic coraz powazniej, to nagle dupa. Moze podswiadomie stchorzylam.

    Jakbyscie mialy chec przejrzec, to tutaj moje prace (i przy okazji mnóstwo mojej twarzy, więc się ujawniam ;)): oncebeauties.blogspot.com

    Klaudia N. lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam krotnie na jeza wlosy to nie skorzystam :P Ale moze i tak byc, bo ja robilam przez chwile paznokcie, poszlam do szkoly i pozniej na rozmowe o prace i stwierzilam ze w zyciu nie chce tego robic :P

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna piekne te fryzurki Ci wychodzily:)

    Tesciu znowu wczoraj gadal o tym ze w ciazy jestem a tesciowa mi sie przygladala dziwnie. myslalam ze mowil tak bo byl troche wciety i ze o tym zapomni nawet a jednak nie... moze w poniedzialek sie dowiem czy cos w tym jest;)

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri gratuluje!!!!!!!! u nas tez byla na 80% dziewczynka i tak zostala do tej pory :))) mi sie na ostatnim usg plakac chcialo :P wlaczyl nam 4d tak pieknie widac buziaczka podobna do mojego jest kazdy tak mowi jak pokazujemy plytke, jednak to fajna pamiatka zapis na dvd :P


    i tak myslalam ostatnio o poorodzie i wiem, ze juak urodze i dadza mi ja to sie porycze ze szczescia bo juz teraz mi sie plakac chce jak o tym pomysle haha


    no i zaczyna sie piekny okres bo juz tak kopie, ze moj jak trzyma reke to czuje kopniaczki :_) jeszcze troche i bedzie widac jak brzuch faluje, nie moge sie doczekac :D ale to leci dziewczyny :* za niedlugo bedziemy opisywaly jak sobie radzimy z maluszkami ile maja miesiecy itd :))))

    Anna a Ty jak tam ?? jak sie czujesz?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie ciesze ze mojae przeczucia sie spelnily :D ze jednak intuicja nie zawiodla mnie :)
    Moj G chce bardziej niz ja plytke z nagraniem :P Wiec tez polowkowe by chcial miec na pamiatke :) Ale zobaczymy jak bedzie

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri fajna pamiatka, jeszcze w 4d super! ktos kto to wymyslil jest zajebisty :D


    jednak nasza babska intuicja jest niezawodna :-)))

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zalezy moja ciotka sie dwa razy pomylila, moja mama za to od razu jej dobrze wrozyla, ona sama tez 3 dzieci i ani razu sie nie pomylila :P A ja zawsze chlopca chciala a nawet dwoch a jak zaszlam od razu wiedzialam ze baba... nie wiem, jeszcze brak objawow jeszcze zero czegokolwiek a wiedzialam ze baba :D niesamowite, nie moge o niej myslec bo mi sie ze szczescia plakac chce, jeszcze nie zeszly emocje z wczoraj, na te stopy moge patrzec godzinami....

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ciri :-) sliczne zdjecia :-) co tam u Was dziewczyny? dawno mnie tu nie było :-)

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
‹‹ 494 495 496 497 498 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ