X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo duzo :( ale fajna :D mogly by byc z cieniutkiego czarnego przeswitujacego materialu :D
    ja sie ktoregos razu zakochalam w sukience za 1500zl :P

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 2 września 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie podobają sukienki z asos, wyhaczyłam kiedyś piękną w lumpeksie z asos gdzie potem sprawdziłam i kosztowała pond 300zł

    http://www.asos.com/women/dresses/cat/pgecategory.aspx?cid=8799&via=top#parentID=Rf1012&pge=0&pgeSize=36&sort=-1&state=Rf1012%3D4458


    piękne są te sukienki:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 18:36

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie z Asos tez sie podobaja ale te ktore sa fajne akurat sa mega krotkie :( wiec nie na moja budowe. Takie do ziemi tez fajne ale za to ja jestem niska, i taka troche kupa bo jakis fajnych nie maja do kolan...
    Ja musze miec taka przed kolano, bo dalej albo wczesniej jest zle... :P

    Ale tez ceny zabojcze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 18:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Mkl boska kiecka!!! Po co mi ją pokazałaś?;)

    Baronowa bravissimo, super, ciąża bez owulacji, pisz jak mąż zareagował!:)
    Klaudia tulę, kurczak, ja za niedługo do Ciebie dołączę i szarżujemy wrzesień.

    Ciri koniecznie pokaż tą wizualizację, uwielbiam oglądać wystroje wnętrz, zboczenie ze starej pracy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tylko cos takiego:

    74191c4290d27f22gen.jpg

    Sciana za komoda jest wysokosci 120cm, nie umialam tego zrobic, i szafa po prawej wnekowa ale jest malutka wiec ja z G ledwo sie do niej mieszcze, fotel tam bedzie albo nie i obok jest skrzynia na zabawki (mam duzo pluszakow) ale tego tez moze nie byc... to takie wstepne. Pokoik ma 205x290cm

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 2 września 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie uda sie wrzesien to ide do innej gin niech cos zrobi. Dobrze.ze przy okazji te tsh i ze jest.lepiej to nie mam takiej zalamki:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia jak juz mowilam rano jeszcze nic nie jest przesadzone :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a to zielone na niskiej ścianie to przejścia?
    Fajny, foremny pokoik. Dla mnie to jeden z większych plusów ciazowych urządzanie pokoiku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 18:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia Ciri ma rację jeszcze mogą różne cuda wyjść:)
    Ja też poważnie idę się badać, mężowi nic nie muszę mówić sam się dopytuje.

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak przejscia, z lewej okno, bo jak mowilam to nie jest pokoj osobny tylko otwarty pokoj oddzielony scianka wysokosci 120cm teraz za nim jest loze malzenskie tak jak mowilam, z lewej jest okno (ale jakos nisko mi sie zrobilo :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, podobają mi się otwarte przestrzenie. A jaki kolor?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogolnie sciany sa bialo/kremowe ale bardziej pod biel to podchodzi, zas sciana prawa oraz scianka czerwona ale nie zarowiasta... noo ladnie to sie komponuje, mebelki biale.

    Łózeczko takie dostaniemy:
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00248529/

    skrzynia:
    http://allegro.pl/drewniana-skrzynia-lawka-na-zabawki-dla-dzieci-hit-i5621652759.html

    fotel:
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50078464/

    komoda:
    http://allegro.pl/komoda-140-cm-biala-szafka-6-szuflad-producent-pl-i5259751861.html
    duza bo my nie mamy gdzie trzymac swojej poscieli wiec chcemy ja wykorzystac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko obejrzałam i podoba mi się, lubię takie proste linie w meblach. Czyli biały + czerwony. A dodatki też strzelicie czerwone?

    Mi się w moim nowym mieszkaniu podoba to, że jest kilka bardzo sensownych szaf zabudowanych w tym jedna gigant tak więc będzie gdzie wszystko pochować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z dużego pokoju z łóżka będziecie mieli wgląd na łóżeczko?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 19:12

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 2 września 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam jutro ta wizyte. Bede wiedziec co dalej (moze)...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    a z dużego pokoju z łóżka będziecie mieli wgląd na łóżeczko?

    noo wlasnie zamawiam bialo-czarno-czerwony kocyk :D i pewnie takie beda dodatki :P

    A co do lozeczka to tak, ja bede widziec bo akurat kanapa stoi na przeciwko sciany i ja spie po prawej stonie czyli na skos widze polowe lozeczka. choc wiem ze jak w nocy sie obudzi to na 90% juz bedzie spalo ze mna :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    A ja mam jutro ta wizyte. Bede wiedziec co dalej (moze)...
    mam nadzieje :) Na ktora masz wizyte?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka no to powodzenia i dawaj znać potem!.

    Ciri myślę, że będzie się to świetnie łączyło, no i niewielkim kosztem.

    To ja się podzielę jak sobie salon zaplanowałam;) - tak jak wspomniałam dziecięcego pokoiku jeszcze się nie czepiam, bo to za ciężkie dla mnie teraz.

    Planuję coś jak poniżej czyli taka niby cegła na jednej scianie,reszta białe, podoba mi się narożnik w brw w takim samym kolorze, do tego ciemne meble na tej ścianie zamiast jasnych i błękitne dodatki typu zasłony, stojąca lampa, poduszki.
    http://www.homebook.pl/inspiracje/salon/90122_modernizacja-domu-w-michalowicach-salon-styl-nowoczesny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 19:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow takie jak lubie :) nowoczesne polaczenie bieli i czarne, ale za miast takich paneli, moja mama ma mega takie szare, bialo szare, nie wiem jaki to kolor ale super by wygladal :D bo troche pod blekit tez podchodzi... wrrr jak znajde zarzuce :D

    Pokazywalam G projekt :D bardzo mu sie spodobal :) Powiedzial ze zadzwoni do wlascicieli do konca tygodnia zeby w weekend lozka sie pozbyc i juz kupic komode zeby moc od znajomych ciuszki przywiezc (dzis duzo osob sie zglosilo ze ma dla nas duzo rzeczy, G w pracy sie pochwalil ze bedzie mial dziecko)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 19:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o cos mniej wiecej takiego

    http://media.castorama.pl/media/catalog/product/cache/28/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/P/a/Panel_podlogowy_Egger_Megafloor_Balmoral_Jasny_2_481_m2-306722-52665.jpg

    http://media.castorama.pl/media/catalog/product/cache/28/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/P/a/Panel_podlogowy_Dab_Modena_2_566_m2-304479-92929_1.jpg


    ale na zywo to ladniejsze jest, wlasnie troche podchodzi pod blekit ale i szarosc i biel :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 19:43

‹‹ 510 511 512 513 514 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ