X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 4 września 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa a czy masz jakiekolwiek objawy?

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mkl daj znac co i jak i jak sytuacja sie rozwija a my trzymamy kciuki ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 września 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic takiego super. Piersi mnie bola troche wiecej pije. I tyle


    U mnie powtorzona beta 249;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 4 września 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa super przyrost:) A napisz mi proszę czy miałaś jakieś skurcze/bóle brzucha??

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 4 września 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl - ależ stopniujesz napięcie!
    I ja do tej pory nie mam jakichś szczególnych objawów, a na samym początku to w ogóle praktycznie nic.
    Teraz mnie od czasu do czasu zemdli (ale nie jakoś super), poswędzą piersi, no i siusiam cały czas więcej, choć ostatnio to sie nawet wycisza. Za to doszło takie kłucie w podbrzuszu, którego nigdy wczesniej nie mialam, jak sadze to Zarodek sobie rośnie i nawet lubie jak tak kłuje.


    W pracy w porządku, odnajduję się i sobie radzę, koleżanki i koledzy pomocni, dzieci się uczę, więc ogólnie luz. Bardzo się tylko boję momentu jak będę musiała powiedzieć o ciąży. Wstępnie planowałam w połowie października, jak skończe pierwszy trymestr, ale teraz se myśle, że może by do grudnia poczekac ;p? Jest jakiś czas, kiedy trzeba powiedzieć? Umowę mam do końca lutego (ale jakbym nie była w ciąży to na 99% by ją przedłużali).

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam wyniki męża i patrząc na normy wydają się świetne. Baronowa albo ktos kto się zna proszę o pomoc. Wklejam link do foto:
    http://naforum.zapodaj.net/3cd55ec42e9b.jpg.html

    pasia27 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi cycki urosły chyba o dwa rozmiary i czuję się jakbym dziś miała @ dostać, a jeszcze 3 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wygladaja wspaniale te wyniki :D
    Anna nie masz obowiazku mowic ale dla wlasnego bezpieczenstwa ja bym powiedziala po pierwszym trymestrze, nie daj boze zemdlejesz cos sie stanie dobrze zeby wiedzieli, ale oczywiscie to juz od Ciebie zalezy :D

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 4 września 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, zreszta w grudniu juz moze byc cos widac i bez sensu,zeby snuli domysly za moimi pleami. Ale no, po prostu sie peniam. Dobrze,ze to jeszcze poltora miesiaca ;p

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale czego sie boisz? I tak i tak musza Ci przedluzyc do porodu ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 18:40

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 września 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Hej, mam wyniki męża i patrząc na normy wydają się świetne. Baronowa albo ktos kto się zna proszę o pomoc. Wklejam link do foto:
    http://naforum.zapodaj.net/3cd55ec42e9b.jpg.html
    Nie widzę na komórce


    Mkl wczoraj wieczorem cos poczulam. Ja mam dziwią dopiero termin okresu

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 4 września 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, no, wiesz, to nic przyjemnego przyznawac sie po dwóch miesiacach pracy,ze jestem w ciazy, W koncu jestem odpowiedzialnym pracownikiem, to nie jest praca zapchaj dziura, tylko jednak mój zawód :)
    Wiem, że prawo mnie chroni, ale wiadomo, że oprócz tego liczy się jeszcze atmosfera w pracy, to jak mnie będą traktować czy w końcu jakie słowa usłyszę na tej rozmowie (na rozmowie o pracę dyrektorka mówiła, że najbardziej nie lubi jak ją się oszukuje... nie wiem, co miala na mysli ;))

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale z drugiej strony istnieja wpadki nawet dorosli odpowiedzialni ludzie ja maja wiec wiesz... :) rownie dobrze o ciazy tez mozesz sie dowiedziec kolo 3 miesiaca (moja mama gdyby nie przeczucia to by nawet nie podejrzewala ciazy, objawow nie miala, 3 miesiace normalnie krwawila w terminie @ a do tego testy mimo ze miala przeczucie przez 2 tygodnie wychodzily negatywnie, a brzuch wyskoczyl jej pod koniec 5 miesiaca dopiero) wiec wiesz :D poczekaj do tych 3 miesiecy i powiedz, przeciez zatrudniajac sie wcale moglas nie planowac dziecka a ze czasem wychodzi jak wychodzi to juz inna para kaloszy, ale tak jak mowisz, ja mysle ze lepiej powiedziec pracodawcy po uplywie pierwszego trymestru, ze wzgledu na to ze musi miec pod uwaga ze jak cos sie stanie to jednak zastepstwo bedzie potrzebne i Twoje bezpieczenstwo...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 4 września 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, masz rację i ja to wszystko wiem, ale to nie zmienai faktu, ze rozmowa bede sie stresowac.
    Ale staram się zachować dystans, to tylko praca, mam inne priorytety :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz wszystko zalezy jak tam Ci bedzie dalej i jak beda cie traktowac jak nie do konca wszystko bedzie ok to walniesz dyrekcji zaswiadczenie o Ciazy na biurko i tyle a jak nedzie dobrze to i rozmowa tez nie bedziesz sie stresowac za bardzo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wczoraj pisałam tak lakoniczne, bo latałam po mieście, a dziś już jestem u rodziców na urlopie. Pierwszy dzień ciężki, bo temp mocno spadła, więc na pewno czeka mnie @. I coś czuję, że po wizycie przykra diagnoza. Więc trochę poryczałam.

    Anna co do Twojej pracy doskonale Cię rozumiem, bo jak podchodzisz do tematu odpowiedzialnie i wiesz, że takie naciąganie w stylu zatrudniłam się tylko po to, żeby zajść - nie jest w Twoim stylu, to wiadomo, że nie chcesz żeby Cię tak odebrali.
    Ja jak zatrudniłam się tu gdzie jestem i wiedziałam, że lada chwila będziemy się starać też się tym zamartwiałam. Wiesz co mi pomogło? Myśl, że nie możesz dostosowywać życia i tych najważniejszych elementów pod pracę, która wcale nie wiadomo czy jest trwała czy nie. Jak później już nie będziesz mogła wrócić znajdziesz inną, a Maleństwo z Tobą zostanie na zawsze. Nie ma nic ważniejszego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa bardzo ładny przyrost, no i fajny suwaczek!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie - kiedy najwcześniej testowałyście ??
    Czy zawsze czekacie do terminu miesiączki ??

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 5 września 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, najwczesniej test pokaze cos 9/10 dni po ale to rzadkie przypadki, 13/14 dzien lub termin juz lepiej, zalezy jeszcze ile masz faze lutealna;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia co tam u Ciebie, testujesz?

    Klaudia N. lubi tę wiadomość

‹‹ 517 518 519 520 521 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ