X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam. Mkl Klaudia przykro mi:( ja jeszcze nie, ale pewnie jutro do Was dołączę, już 3 dzień czuję się jakbym już ten okres miała, bolą cycki, plecy i jestem mega humorzasta. Wolę, żeby już przyszło:/
    No i Dziewczyny ruszamy w nowy cykl. Miało to zabrzmieć optymistycznie. Ja w tym cyklu planuję wizytę i badania, bo już się nie łudzę, że ze mną wszystko ok.
    Ciri a jakajaka jest cena tego wózka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak go 2 miesiące temu znalazlam kosztowal 3tys teraz weszla niby kolekcja na 2016r i juz prawie 3.4tys....

    Dziewczyy poki @nie ma... A jak nie to wrzesien bedzie wasz ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 10:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ł-a-ł, wow, kurczę to faktycznie niezła cena! Wydawało mi się, że da się sensowny wózek kupić do 1,5tys zł. No ale nie orientowałam się jeszcze w tej kwestii.
    Ja jakiś cień cienia nadziei mam, ale nastawiona jestem na @, wszystko na nią wskazuje, bardziej sięgam w dół. I co chwila zbiera mi się na płacz, a po chwili mi przechodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak bedac wczoraj w sklepie obejrzalam wozki od 1,5 do 4,5tys. Fajnie sie prowadzilo 3 w tym ten moj i taki za 2,2tys (trzeba zaznaczyc ze ja szukam wozka 3w1) ale waga i funkcjonalnoscia wygral ten co wybralam... I to nawet mojemu G i mojej mamie (ktora nie znosi bajerow mega sie podobal) wazne jest poczytac opinie. Niestety ale te tansze co mi sie podobaly (a ja duza wage stawiam na wage) to opinie mialy takie ze po pol roku max roku do wyrzucenia a ja chce minimum 2 dzieci miec (jak da rade oczywiscie) wiec chce wozek ja lata. Wiec ustalilam z G ze lepiej wudac teraz wiecej na wozek ale ktory ma dobre opinie i zeby byl na dluzej... Ale to nasza indywidualna opinia i pewnie jakby jeszcze glebiej poszukac znalazlamlbym cos tanszego i dobrego. Ale juz prawie dwa miesiace nad tym siedze i szczerze ciezko mi cos znalezc a jeszcze kwestia tego ze co z tego ze fajny co z tego ze tani i opinie w miare jak stanelam przy wozku i czulam sie jakbym mega ciezka kule toczyla (i nie chodzi o sama jego wage ale o prowadzenie) ;/

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 6 września 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Powiem tak bedac wczoraj w sklepie obejrzalam wozki od 1,5 do 4,5tys. Fajnie sie prowadzilo 3 w tym ten moj i taki za 2,2tys (trzeba zaznaczyc ze ja szukam wozka 3w1) ale waga i funkcjonalnoscia wygral ten co wybralam... I to nawet mojemu G i mojej mamie (ktora nie znosi bajerow mega sie podobal) wazne jest poczytac opinie. Niestety ale te tansze co mi sie podobaly (a ja duza wage stawiam na wage) to opinie mialy takie ze po pol roku max roku do wyrzucenia a ja chce minimum 2 dzieci miec (jak da rade oczywiscie) wiec chce wozek ja lata. Wiec ustalilam z G ze lepiej wudac teraz wiecej na wozek ale ktory ma dobre opinie i zeby byl na dluzej... Ale to nasza indywidualna opinia i pewnie jakby jeszcze glebiej poszukac znalazlamlbym cos tanszego i dobrego. Ale juz prawie dwa miesiace nad tym siedze i szczerze ciezko mi cos znalezc a jeszcze kwestia tego ze co z tego ze fajny co z tego ze tani i opinie w miare jak stanelam przy wozku i czulam sie jakbym mega ciezka kule toczyla (i nie chodzi o sama jego wage ale o prowadzenie) ;/


    ciri moje siostry zawsze kupowały używane wózki bardzo dobrych firm i z tego co pamiętam korzystały z nich długo, na pewno 2 lata jak nie więcej.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie dobrze myślisz, pewnie też tak bym zrobiła, lepiej zainwestować w dobry jeśli ma służyć dwójce dzieci. A na cenach nie znam się kompletnie.
    O ile do jutra nie przyjdzie @ albo rano nie spadnie temp jutro rano siuśnę. Szanse są bardzo, bardzo marne, więc trzymajcie za mnie kciuki.
    Ja jestem dziś kłębek nerwów:/
    Klaudia, Mkl jak się macie psychicznie, te @ u Was już pewne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    ciri moje siostry zawsze kupowały używane wózki bardzo dobrych firm i z tego co pamiętam korzystały z nich długo, na pewno 2 lata jak nie więcej.
    Tez mialam taki pomysl ale tego co chce to nie ma jeszcze uzywanych dopiero pewnie pokażą się kolo wiosny 2016r poniewaz wtedy minie dwa lata od wprowadzenia ich na rynek, jakbym wybrala inny z tych co myslalam (bo by mi sie dobrze prowadzil) to bym kupiła używany :D
    Ale jeszcze wiadomo jak zaczna wchodzic gorsze opinie o nim to bede szukac dalej :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 13:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    W takim razie dobrze myślisz, pewnie też tak bym zrobiła, lepiej zainwestować w dobry jeśli ma służyć dwójce dzieci. A na cenach nie znam się kompletnie.
    O ile do jutra nie przyjdzie @ albo rano nie spadnie temp jutro rano siuśnę. Szanse są bardzo, bardzo marne, więc trzymajcie za mnie kciuki.
    Ja jestem dziś kłębek nerwów:/
    Klaudia, Mkl jak się macie psychicznie, te @ u Was już pewne?
    Trzymam kciuk :)
    A ceny wozkow nowych to z takiej sredniej polki to miedzy 2-3tys. Sa i tansze i drozsze, a uzywany wozek dobrej firmy mozesz kupic za 1-1,5tys i tez CI posluzy dlugo (mozna i tanij trafic ale to juz rzadkosc), ale ja to patrzylam na to prowadzenie, niby firmy znane, niby dobre, ale jednak tylko 3 mi podpasowaly... Naprawde radze wziac woze i polazic znim (miala mozliwosc nawet na schodach go wyprobowac :D)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 13:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a w jakich kosztach Tobie wyszła cała wyprawka?
    Co prawda Ty pisałaś, że masz dużo po rodzinie, więc pewnie taniej.
    Jestem w rodzinnych stronach i mam wrażenie, że KAŻDY znajomy z młodości albo ma dzieci/dziecko albo będzie miał:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co wstpny kosztorys jaki zrobilam to z cena wozka 3tys to ok 4,5tys ale w tym mebelki 600zl Ale za to bez ciuszkow, Ale np patrzylam na kocyki na allegro takie najtansze, (bawelniane ale nie patrzylam rozmiar a to byly takie ktorych nie bede kupowala bo malutkie) Te koszty na pewno jeszcze sie 10razy zmienia bo nie wiem co dostane....

    Co do znajomych to u mnie to samo, znaczy duzo sie teraz dzieci posypalo ale tez jest sporo takich osob co jeszcze dlugo nie dojrzeja do dziecka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 17:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno Ci się pozmienia i pewnie i tak kupisz dużo rzeczy niepotrzebnych;). A liczyłaś nosidełko i fotelik?
    Podobno te ubranka z ff w Tesco są dobrej jakości. Tak mi kiedyś znajoma mamuśka powiedziała i faktycznie ja tam często znajomym kupuję i są fajne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja ciuszkow nie kupuje i takich co zbedne moga byc nie mam na liscie bo te co zaczelam sie zastanawiac dalam na liste "kupie jak sie urodzi i stwierdze ze jednak to potrzebne" :D
    Nosidelka nie liczylam bo jest na liscie "pozycze od znajomych i sprawdze" wiem ze ja i moje rodzenstwo nie lubilismy nasidelek czy chust, byl wielki bunt. W ogole noszenia za bardzo nie lubilismy....
    A co do fotelika mam w cenie wozka i jak sprawdzalam testy to jest spoko.

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 6 września 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde...u mnie @ dalej brak, cycki dalej bolą, nie są powiększone ale mega żylaste, mam brązową wydzielinę...ale zauważyłam ją dzięki badaniu szyjki, nie mam nic na majtkach...włożyłam tampona i cały brązowy, brak krwi...badałam sobie progesteron i prolaktynę, wszystko w jak najlepszym porządku, no i nie czuje żeby miała nadejść miesiączka, żadnych bóli, nic dosłownie nic, nawet najmniejszych skurczów brzucha, jakiegokolwiek dyskomfortu...chyba czeka mnie wizyta u gina, oczywiście po miesiączce...jeśli w ogóle się pojawi..

    ciąże też wykluczam...czułabym chyba jakiekolwiek, tyci tyci skurcze/bóle/mrowienie brzucha a tu nic więc na 99% to nie ciąża

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 6 września 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri a jaki to model wózka jeśli mogę wiedzieć??

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • zolla Koleżanka
    Postów: 54 11

    Wysłany: 6 września 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. A ja ost zastanawiam jak to jest z ta szyjką po zapłodnieniu? Wysoko, czy nisko? Twarda czy miękka? Możecie powiedzieć jak to było u Was? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl nie martw sie czasem taki rozwoj @ jest mimo ze wszystko ok, gorzej jakbys miala tak zawsze :) A @ tez moze przyjsc bezbolesnie i dopiero na nastepny dzien moze bolec.

    Co do wozka to peg-perego

    Zolla kazda ma inaczej z szyjka nie ma reguly.

  • zolla Koleżanka
    Postów: 54 11

    Wysłany: 6 września 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ale chciałam poznać wasze doświadczenia żeby mieć jakikolwiek pogląd...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dwa razy sie zmieniala i przede wszytkim byla inna niz zawsze kolo 5dpo zaczela sie zmieniac.

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 6 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri to już mój drugi cykl, w poprzednim było plamienie od 9 dnia, teraz do tego @ spóźnia mi się 3-4 dni

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 6 września 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w mojej nieudanej ciąży szyjka była wysoko, w ogóle jej nie czułam, jakby znikneła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 20:57

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

‹‹ 519 520 521 522 523 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ