X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna 6/7 cs Nasz. I naprawdę wstrzelamy się w owu idealnie, mąż ma ekstra wyniki, więc coś musi być nie tak ze mną. Wszystko co tej pory badałam było ok.
    Ciri a już Ci się oświadczył?;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wiesz ze zdrowa para... no i tak dalej :D ale oczywiscie warto sie przebadac :)

    My i oswiadczyny? :P My nie z tych romantycznych ;) Ale mysle ze sie jednak do tego posunie :P Na razie sa luzne rozmowy o slubie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam, że coś takiego napiszesz;) ale szczerze nie chciałabyś żeby Ci się oświadczył?;)

    a co do roku starań...gdzieś mam czekać rok, chyba oszaleję zastanawiając się czy jestem zdrowa czy walczę z wiatrakami.

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 7 września 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jutro trzecia rocznica ślubu:) jak to minęło... a ja to typowa romantyczka, jutro pójdziemy pewnie na kolację:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego mowie ze tak warto se przebadac :) Ale tez moze sie okazac z wszysto jest ok :P

    Co do oswiadczyn wiadomo bylo by fajnie, ale z drugiej strony... z nim nie mam taakich potrzeb z poprzednim facetem jakos o tym marzylam ale bardziej na zasadzie jako dowod milosci, a tu... nie potrzebuje tego....

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 września 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, oświadczyny są po prostu bardzo miłym wydarzeniem w związku, może trochę magicznym, spajającym na takim poziomie nienamacalnym - coś jak własnie radość z dziecka, czy oglądanie zdjęć usg - poczucie jedności. Do nas też nie pasuje jakaś popisówa i ostentaycjny romantyzm. Dokładnie wiedziałam kiedy J. mi się oświadczy, nie wiedziałam tylko jak. A oświadczył się zaraz po obudzeniu się w łóżku. Tak po prostu. I to było perfekcyjne. Więc wierzę, że Wy też znajdziecie perfekcyjny sposób dla siebie.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak :D i mysle ze on tez to zrobi dobrze dla nas obojga i domyslam sie ze sie oswiadczy ale jakos nie mysle o oswiadczynach jako takich ale o slubie bardziej :)

    o w naszym stylu byly by oswiadczyny miedzy jednym a drugim skurczem porodowym :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 19:24

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 7 września 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomijając smutny fakt że przyszła @ to wreszcie pojawiła się krew! nareszcie, już się bałam, że będę mieć ciągle plamienia zamiast @, wczoraj pojawiło się plamienie, jak myślicie czy plamienie dzień przed @ to jakaś anomalia??

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Dzien przed nie. Przynajmniej moj gin twierdzi ze taka moze byc twoja uroda i ze nie swiadczy to o zadnych zaburzeniach jesli dluzej niz jeden dzien to zaczyna byc niepokojace. Ze mnie przed tabletkami to zawsze dzien orzed zaczynalo sie brazowe plamienie badz np w nocy a okres dopiero na nastepny dzien wieczorem

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 7 września 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki ciri, wiesz problem w tym że ja te brązowe plamienie wykrywałam badając szyjkę, gdybym jej nie badała to pewnie nic bym o tym nie wiedziała, więc tak naprawdę chyba sobie nie zdajemy sprawy czy przed @ mamy brązową wydzielinę nie badając szyjki, bo nie zawsze wydzielina pobrudzi nam bieliznę

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to tez prawda ;) to tymbardziej jak nie ma na wkladce czy papieprze podczas podcierania to nie ma sie czym przejmowac... ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze lekarz mi mowil ze wszystko co jest wewnatrz nie na zewnatrz do plamkien nie mozna zaliczyc. Plamienia zostaja na wkladce bodz mozna je zaobserwowac na zewnatrz pochwy.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 8 września 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl ja mam takie plamienia na conajmniej kilka dni przed @ i to z dobrym wynikiem progesteronu. Z tym, ze u mnie one sa widoczne na wkladece nawet. Podobno ten polip/endometrioza moga byc przyczyna. Dowiem sie po operacji.
    Jak jakikolwiek zarodek ma sie u mnie zagniezdzic skoro owulka byla ok 18 dc, a plamienia i skurcze brzucha zaczely sie juz w 23 dniu... Podobno polip dziala podobnie do wkladki wewnatrzmacicznej.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 8 września 2015, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Dawno mnie u Was nie było ale podczytywałam Was :)

    Baronowa gratulacje, dużo zdrówka i niech maluszek zdrowo rośnie :)

    Dostałam najlepszy prezent na rocznicę ślubu - II kreseczki na teście <3

    29 sierpnia zatestowałam i pokazała się mała blada kreseczka :)

    Trzymam mocno kciuki za Was wszystkie :) Pozdrawiam :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 8 września 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona - ja nadal uważam, że to bardzo dobrze, że bedziesz miala ten zabieg i zobacza, co i jak. Bo tak jak sama piszesz - Ty mozesz robic wszystko, a jakaś cholera i tak psuć cały proces.

    Mkl - i jakie plany na kolejny cykl?

    monilia - gratulacje!

    monilia84 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 dzień @ tak strasznie boli mnie ten lewy jajnik:/ skręca mnie z bólu, nie mogę wstać:/. Nie wiem co się dzieje ze mn,ą a wizyta dopiero 18.09.
    Ale ja już chyba wiem jaki usłyszę wyrok.

    Fionka właśnie patrząc na mnie i siebie sprzed wizyty zobacz w jak dobrej sytuacji jesteś. Nie dość, że wiesz co Ci jest, to jeszcze wiesz jak to pokonać.

    Monilia gratulacje!

    monilia84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilla gratulacje.Byla beta czy bez? Bobasa na pierwszej stronie bym Ci wpisala tylko nie wiem z jaka data bo wszystkim wpisywalam date z pierwszej bety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 08:16

    monilia84 lubi tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 8 września 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri pierwsza beta była 3.09.2015 451,5 a druga 5.09. 928 <3

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz bobasa na pierwszej stronie :D

    Kurde jest jeszcze troche dziewczyn ktore sie nie odzywaja a sa na liscie, ale ogolnie przyznam ze dosc ladnie to wyglada :)

    Morelka jeszcze Ty byś mogla sie odezwac co tam u CIebie slychac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Alicja też zaginęła na tym wątku.
    A ja Ci psuję statystyki.

‹‹ 521 522 523 524 525 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ