X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    ciri to już mój drugi cykl, w poprzednim było plamienie od 9 dnia, teraz do tego @ spóźnia mi się 3-4 dni
    Noo to powiedz lekarzowi moze rzeczywiscie... choc jesli plamienie bedzie tylko dzis a jutro @ to spoko... jak dluzej to bym sie martwila. Moj Gin mowil mi ze jednodniowe plamienie przed @ to spoko jest.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 6 września 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl, co do czucia czegoś na początku ciąży, to ja podkreślam, że nic nie czulam. Tzn nie czułam nic innego, niż pobolewania, które czułam zawsze po owulacji, również w cyklach nieudanych. Dopiero w tym tygodniu poczułam inny rodzaj kłucia, którego dotychczas niedoświadczyłam. Było w innym miejscu, jakby niżej.

    Ale fakt, faktem, jeśli nie będzie okresu i ciąży, to koniecznie trzeba to u gina wyjaśnic.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl widziałam u Ciebie na wykresie, że już długo masz te plamienia. Pierwszy raz tak masz? czy się często zdarza?

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 6 września 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wykres z poprzedniego cyklu, wtedy kiedy bylam pewna ze jestem w ciąży...w tym cyklu nie prowadziłam wykresu, wtedy plamienia pojawiały się na zewnątrz...i to był mój pierwszy cykl z plamieniami, ten jest drugi ale jak pisałam wyżej dzis sie pojawiły więc jak jutro bedzie @ to spoko

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby,a najlepiej na dwie kreski jutro:)

    bo jednak takie długotrwałe plemienia nie są normą. Nie chcę Cię za nic straszyć, ani wzbudzać podejrzeń, ale badałaś się też pod względem endometriozy?

  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 7 września 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam...


    AnnaKliwijska ja tez jeszcze nie powiedziałam w pracy i nie zamierzam poki co, mojej Dyrekcji i tak nie ma do 17 tego wrzesnia(w sanatorium siedzi) a po co reszcie wiedziec zeby zaraz ploty byly i cale p-le huczało jak ja tak nie lubie....wiedzą tylko najbliżsi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 08:01

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 7 września 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Oby,a najlepiej na dwie kreski jutro:)

    bo jednak takie długotrwałe plemienia nie są normą. Nie chcę Cię za nic straszyć, ani wzbudzać podejrzeń, ale badałaś się też pod względem endometriozy?


    tak badałam się, lekarz stwierdził że jeśli mam całkowicie bezobjawowe miesiączki to jest mało możliwe bym miała endometrioze ( miałam podejżenie endometriozny w okolicach odbytu ale jakoś się wyleczyłam biorąc tabletki anty przez 6 lat i już jest ok)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 7 września 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl z endometriozy nie da się wyleczyć można ją jedynie uśpić miałam takie plamienia przez 3 cykle po czym okazało sie że mam torbiel i endometriozę... Lepiej udaj się do lekarza i wyjaśnij przyczynę Twoich plamień

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 września 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc babeczki po weekendzie. dzisiaj mam takiego lenia, ze szok :(((

    a tak rosniemy:-)


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/763cad5f70e4.jpg

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie wygladacie :D
    Ja musze do gina isc niedlugo... nie chce mi sie... tam caly czas pada...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 września 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny!
    A my dzisiaj mamy 100 dni małżeństwa, poważny staż ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj cykl ma ponad 100dni!!! :D

    Ja to slub najwczesniej w czerwcu 2017 roku :P

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 7 września 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj cykl wariuje. Dzis 25 dc, a od dwoch dni juz plamie i boli brzuch jak na @. Nawet duphaston nie pomaga. Po seksie tez wszystko mocno brazowe, wiec czekam az @ ostatecznie przyjdzie i ide zapisac sie na operacje. Moze wytna tam to co niepotrzebne i w koncu bedzie dobrze, bo co miesiac to jakas nowosc...

    ciri22 lubi tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki ;* mam nadzieje ze Cie wreszcie do pionu postawia ;)
    ja juz oficjalnie mowie ze kolejne usg to polowkowe

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 7 września 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona u mnie @ spoznia się 4 dni, żadnej krwi, od wczoraj brązowa wydzielina, cycki bolą dalej, zaraz będę w domu i robię test tak tylko dla zasady, wizyta u gina koniecznie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 16:22

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś z rana zostałam spoliczkowana mega spadkiem temp co by się nie łudzić, a potem przyszła @ :/
    Już nie mam wątpliwości, że wszystko ze mną ok. Udało mi się zapisać do dobrej Pani dr na 18.09. I nie mam pojęcia co może być ze mną nie tak:/. I mam stos negatywnych myśli.
    Ciri planujecie ślub?

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 7 września 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny, brak @, szkoda gadać

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 września 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla,a jak długo się staracie?

    MKL, bardzo jestem ciekawa, co u Ciebie sie dzieje. Kurde, tak bym chciala,zeby ten test wyszedl Ci pozytywnie. Choć też jak nie mierzysz temperatury, to moze po prostu nie wiesz,ze faza lutealna zaczęła się później i stąd przesunięcie w okresie.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 7 września 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu być może tak jest, ale już tyle razy miałam sprawdzana owulacje i zawsze jest w 14 albo 15 dniach cyklu, w tych też dniach mimo iż nie mierzyłam temp zaobserwowalam sluz plodny więc wszystko by się zgadzało, mam nadzieję że masz rację, gdybym nie badała szyjki nawet nie wiedzialabym że mam śluz brazowy, nic na majtkach nie ma "

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 17:06

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ja dziś z rana zostałam spoliczkowana mega spadkiem temp co by się nie łudzić, a potem przyszła @ :/
    Już nie mam wątpliwości, że wszystko ze mną ok. Udało mi się zapisać do dobrej Pani dr na 18.09. I nie mam pojęcia co może być ze mną nie tak:/. I mam stos negatywnych myśli.
    Ciri planujecie ślub?

    Trzymam kciuki za wizyte :D
    a co do slubu tak byly rozmowy po jakis 2 miesiach znajomosci :D ale jesli cos to tylko cywilny :P i bez wesela

‹‹ 520 521 522 523 524 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ