X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 września 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri nie wiadomo jeszcze czy to na pewno nie endometrioza - dopiero zabieg to wyjasni, ale jednak bedzie lepiej jesli sie okaze, ze jej nie ma ;)
    Byc moze to jest przyczyna niepowodzen, ale nie wybiegajmy w przyszlosc. Przynajmniej mam teraz na co czekac :)

    Mkl tego nie wiem. Nie pytalam czy daje on jakies objawy, ale mysle, ze tak i te bole brzucha i przedwczesne plamienie przed @ to od tego wlasnie. Gin powiedziala, ze polip moze "wypychaс" zarodek jako intruza choc sam nim jest.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e tam ja mysle ze nic nie znajda :P a co do czasu mnie sie strasznie dluzy ostatni tydzien :( i cos czuje ze teraz juz coraz wolniej bedzie...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 września 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    e tam ja mysle ze nic nie znajda :P a co do czasu mnie sie strasznie dluzy ostatni tydzien :( i cos czuje ze teraz juz coraz wolniej bedzie...


    Oby Kochana, oby, bo mi juz wystarczy atrakcji ;)

    Mi na odwrot - czas przecieka przez palce.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba nie mam punktu zaczepienia :P Nie ma konkretnej daty na ktora czekam wiec moze dlatego...

    Umieram dzis, wymiotuje i moja nerka mi nie da daje spokoju... masakra

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 4 września 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dbory :)

    Jak tam temperatury Staraczek? Wysoko-wysoko?

    Ciri, mam nadzieje,ze dziś będziesz miała lepszy dzień.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 4 września 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Aniu u mnie wyzej ale czuje ze robi mnie w ciu jak zwykle;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mamuśki i Staraczki.
    U mnie skoczyło do 37,05 i mam mega ciężkie i wielkie cycole.
    Ale jeszcze ma czas, żeby spaść.
    A teraz wstaję dopiero, koncert był świetny tylko mnie zmroziło. A teraz lecę wspierać męża w badaniach, choć o dziwo nie wygląda na zestresowanego.
    A najlepsza wiadomość dnia dzisiejszego to to, że zaczynam urlop:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 09:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOOOOOO Magdziulla URLOP!!!
    Fajnie ze koncert sie udal :) A kiedy wyniki meza?
    Co do temperaturki moze nie spadni :P

    Klaudia u Ciebie tez nie jest jeszcze nic przesadzone :P
    Pogoda w Wawie PASKUDNA! ale teknilam za nia :)
    Jutro jade ogladac z mama i z G wozki :P Musze naszykowac liste :)

    Dzis moja nerka chyba lepiej, wczoraj mimo zakazow ja troche wygrzalam miejscow. Ale zobaczymy co bedzie dalej, przefiltruje ja woda i mam nadzieje ze tym razem ta woda dojdzie do nerek a nie tylko do zoladka :P

    W planie na dzis przeczytac wreszcie jakas ksiazke, wieczorem zakupy i chyba ROSOL ugotuje :D I moze klasyczny polski objad schabowe z ziemniakami do tego :) (u mnie sie nie je dwoch dan ale jakos mnie naszlo wiec w weekend bede wiecej jadla mam nadzieje ze rosolek uspokoi zoladek) :P


    EDIT: Klaudia czytalam ze Twoj facet nie chce isc na razie na badania? Moj tez nie chcial, i mam nadzieje ze tak jak nam nie bedzie wam to potrzebne :P Ale jesli okaze sie ze jednak tak to zaatakuj znow za jakies 1-2 cykle z nimi to jednak trzeba stooopniowo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 09:42

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 4 września 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie Ciri, nie powiedzial ze nie chce, powiedzialam mu tylko o nich i nic w sumie nie powiedzial ani tak ani nie, poprosilam zeby to przemyslal, nie wiem jak ja to napisalam ze tak wszystkie zrozumialy ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tak ze jakby nie chce, ze uwaza ze nie potrzebne na razie :P Noo ale nie wazne :D miejmy nadzieje ze po prostu nie bedzie potrzebne :)

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 4 września 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, pozdrowienia z zagranicy :) Dziś wieczorkiem już wracamy. Aż mnie ciarki przechodzą jak pomyślę, że kończy mi się urlop i w poniedziałek do pracy. Ciri, nadal na zwolnieniu? Planujesz powrót do pracy? AnnaKliwijska, jak w szkole? :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA nie wracam bo zakladamy wlasna firme na mnie, zreszta ja nie zamiarzam do nich wracac. a zwolnienie mam jeszcze 2 tygodnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę sobie w poczekalni czekam na męża. Nie wiem kiedy będą wyniki. Jak będą to pomożecie w rozszyfrowaniu?
    Ciri u Nas też fatalna pogoda, ale ja się cieszę, bo naprawdę dawno nie padało.

    U mnie też nigdy nie było dwu daniowych obiadów, a u teściów zawsze. Mi to nie służy, zawsze po wizycie u nich jestem ociężała.
    Ciri co będziesz czytała? Ja właśniekończę Lot nad kukułczym gniazdem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja nie pomoge z nasieniem bo w ogole sie na tym nie zmam :P Ale moze Anna pomoze w tym ;)

    Noo a u mnie juz sloneczko troche wyszlo chyba juz nie pada, ale jest fajnie wreszcie jakas inna pogoda :) upaly byly zabojcze.
    Noo u mnie tez dwudaniowe to za duzo, ale rosol ma to do siebie ze najadasz sie nim na max godzine, i jak jest rosol to pozniej jest drugie danie (przynajmniej w domu rodzinym tak mi sie to kojarzylo :P) A ze mam na rosol ochote to wiesz rosol mozna zjesc pote przerwka kolo godzinki i drugie danie, nigdy jedno po drugim :D
    A ja czytam jakas fantastyke dla nastolatek :P Dostalam od siostry do przeczytania "Błękitny Księżyc" juz 6 raz zaczynam ale ze siostra kazala przeczytac poniewaz "ten durny jednorożec to cala ty" To co trzeba w koncu zobaczyc co w nim jej przypadlo do gustu :)
    A ja "Lotu" nie czytalam a film pierwszy raz ogladalam jakis ROK TEMU! Nagle sobie uswiadmilam ze taki klasyk a jakos mnie ominal... ;/

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 września 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    Nie nie Ciri, nie powiedzial ze nie chce, powiedzialam mu tylko o nich i nic w sumie nie powiedzial ani tak ani nie, poprosilam zeby to przemyslal, nie wiem jak ja to napisalam ze tak wszystkie zrozumialy ;)
    Wkurzam się. Jakby mój chlop musial przemyśleć czy się zbadać to bym go kopnela tak zeby nie musial sie badać .


    Magdziulla pomogę

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 4 września 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część wszystkim:) u mnie dziś 28 dzien cyklu, @ zawsze dostaje w 26-27 dniu, jak narazie cisza, przy badaniu szyjki nie mam śluzu zabarwionego na brązowo czy na czerwono, w zeszłym cyklu też przyszła@ później ale miałam brązowe plamienia a teraz nic, ech niech już przyjdzie bo czekanie mnie denerwuje, brak objawów uciążliwych oraz okresowych, czuje się jak bym była już po miesiaczce, nic kompletnie nie czuje.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 4 września 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mamuski,


    ciri co tam jak sie czujesz??

    ja na wolnym kompletnie nie mam na nic czasu tak mi leci, ze szoook ;))


    bede sie zabierala za ogarnianie ubranek dla malej :-) ale to leci 26 tydzien.. kiedy to zlecialo :-) mala si tak wierci, ze mi brzuch juz skacze :-)

    a w srode ide robic znowu badanie moczu, mam nadzieje, ze po tym antybiotyku juz bedzie ok ;-) moja siostra ma takie same wyniki moczu i powiefzial jej lekarz ze swiadczy to o ostrym i przewleklym zapaleniu pecherza :/

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej Kasiu :)

    Noo ja to mam problem z nerka i wymiotami, najgorsze ze mam apetyt i bym jadla ale wymioty mi nie pozwalaja...
    Ja odbieram badania w poniedzialek.

    mkl kiedy kolejny tescior jak cos? ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 września 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Część wszystkim:) u mnie dziś 28 dzien cyklu, @ zawsze dostaje w 26-27 dniu, jak narazie cisza, przy badaniu szyjki nie mam śluzu zabarwionego na brązowo czy na czerwono, w zeszłym cyklu też przyszła@ później ale miałam brązowe plamienia a teraz nic, ech niech już przyjdzie bo czekanie mnie denerwuje, brak objawów uciążliwych oraz okresowych, czuje się jak bym była już po miesiaczce, nic kompletnie nie czuje.
    Ja tez nic nie czuję;) trzyyyymam kciuki aż bolą

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 4 września 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jestem teraz u rodziców w Elblągu i testy zostawiłam w domu, także dopiero w poniedziałek będę na miejscu, jestem przekonana ze nie jestem więc jeśli do poniedziałku nie dostanę to wtedy pomyślę co zrobić

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

‹‹ 516 517 518 519 520 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ