X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    mam problem z kupieniem prezentu na chrzest, będę chrzestną, już za tydzień w niedziele, rodzice chrześni są bogaci, mają wszystko, dosłownie, każdą jedną zabawkę, nianie elektroniczną, chodziki, foteliki, wszystko! danie pieniędzy też odpada bo i po co?? grawerów, medalików też nie chce, bo to chyba raczej na komunie, przecież dziecko nie będzie nosiło medalika z chrztu??

    Nie wiem u mnie w rodzinie wlasnie medaliki sie dawalo, ja mam i to jedyna zlota rzecz i jak mi pasuje zloto do czegos to zakladam, moj brat nosi medalik z chrztu, na komunie u mnie sie takich rzeczy nie daje. Teraz modne sa srebrne lyzeczki (ze niby hipoalergiczne) ale ja tego akurat nie rozumiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ja mam fazę 15 dni, a dziś 10/11 dpo.
    ale dalej myślę, że jakby miało być było, chociaż wiadomo nadzieja jest.

    Mkl a Ty na pewno masz wszystko zbadane, bo długo się staracie.
    Ja mam fl 14 i wyszlo w 10dpo i mysle ze by wyszlo wczesniej skoro gruba krecha byla w 10 dpo...

    Ja mysle ze to zalezy od zagniezdzenia a to nie wiem od czego zalezy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 10:04

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 3 września 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla tak wszystko, drożność jajowodów, monitoringi cykli, wszystkie hormony, badanie nasienia rozrzeżone, nie mam niepokojących objawów z niczym, cykle mam regularne, bezbolesne, żadnych zrostów, nadżerek, endometrium dobrej grubości, nie ma się czego przyczepić...

    być może są jakieś rzadkie badania których nie robiłam ale ja już chyba nie mam na to siły...

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 3 września 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko od zagnieżdżenia zalezy. Albo jest w 5 dniu albo w 12;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 3 września 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja mam fl 14 i wyszlo w 10dpo i mysle ze by wyszlo wczesniej skoro gruba krecha byla w 10 dpo...

    Ja mysle ze to zalezy od zagniezdzenia a to nie wiem od czego zalezy...


    masz rację, ale jak mam faze lutealną 11 dni to musi się zagnieździć przez 11 dniem, jeśli ktoś ma dłuższa fazę zarodek ma więcej czasu

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    masz rację, ale jak mam faze lutealną 11 dni to musi się zagnieździć przez 11 dniem, jeśli ktoś ma dłuższa fazę zarodek ma więcej czasu
    dlatego czasem podaja sztucznie progesteron przy tak krotkiej fl jesli dlugo sie nie zachodzi, poniewaz po prostu organizm ma za krotki czas na zagniezdzenie, wiele pamietnikow czytalam gdzie wszystko bylo ok fl 12 dni a dostawaly progesteron na wydluzenie cyklu mimo ze poziom w 7dpo jest ok...

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 3 września 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    O KLAUDIA!!!!
    Zobacz we wrzesniu jest pula badan do rozdania w wawie, moze jakby wam sie udalo na bezplatne dostac to wyszloby wam taniej dojechac do wawy jakims tlk czy czyms innym na baddania niz wykupywac pakiet :D

    http://www.nasz-bocian.pl/node/51808

    a tu sobie sprawdzaj czy jakies promocje sa:

    http://www.nasz-bocian.pl/promocje%20w%20klinikach

    dopiero teraz doczytalam o tym wrzesniu :/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 3 września 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Magdziulla tak wszystko, drożność jajowodów, monitoringi cykli, wszystkie hormony, badanie nasienia rozrzeżone, nie mam niepokojących objawów z niczym, cykle mam regularne, bezbolesne, żadnych zrostów, nadżerek, endometrium dobrej grubości, nie ma się czego przyczepić...

    być może są jakieś rzadkie badania których nie robiłam ale ja już chyba nie mam na to siły...
    Odstaw cukier i gluten. Spróbuj ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 3 września 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    dlatego czasem podaja sztucznie progesteron przy tak krotkiej fl jesli dlugo sie nie zachodzi, poniewaz po prostu organizm ma za krotki czas na zagniezdzenie, wiele pamietnikow czytalam gdzie wszystko bylo ok fl 12 dni a dostawaly progesteron na wydluzenie cyklu mimo ze poziom w 7dpo jest ok...


    ja mam duży progesteron, około 45 czegos tam, myślisz że można mi go dać mimo że jest go tak dużo??

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalezy w jakich jednostkach czy ng/ml czy nmol/l, ale ogolnie pewnie w ng/ml to bardzo duzo... ale ja nie wiem ja sie nie znam wiem tylko ze czytalam o takich przypadkach ze dawali na wydluzenie fl do 16dni...

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 3 września 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Odstaw cukier i gluten. Spróbuj ;)


    Gluten to białko obecne w nasionach pszenicy, żyta, jęczmienia i owsa. Najcześciej znajdziemy go w wędlinach, mięsie mielonym, pasztetach, parówkach, nadziewanej czekoladzie, cukierkach, śmietannie, jogurtach, serkach, deserach i lekach, zawiera go nawet piwo.


    paranoja, to co ja mam niby jeść????nieee, to chyba nie dla mnie, raczej skłonie się ku inseminacji...

    wiem że dla dzidzi powinnam spróbować ale nawet nie wiem czy brak glutenu cos da..:/

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 3 września 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Gluten to białko obecne w nasionach pszenicy, żyta, jęczmienia i owsa. Najcześciej znajdziemy go w wędlinach, mięsie mielonym, pasztetach, parówkach, nadziewanej czekoladzie, cukierkach, śmietannie, jogurtach, serkach, deserach i lekach, zawiera go nawet piwo.


    paranoja, to co ja mam niby jeść????nieee, to chyba nie dla mnie, raczej skłonie się ku inseminacji...

    wiem że dla dzidzi powinnam spróbować ale nawet nie wiem czy brak glutenu cos da..:/


    Nietolerancja glutenu objawia się częstymi wzdęciami, bólami brzucha, biegunkami. Często jednak te objawy są mało nasilone.


    nigdy nie miałam tego typu objawów

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 3 września 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl mi dalo.
    Jadłam warzywa zamiast kanapek wafle ryżowe kukurydziane.
    Zamiast makaronu makaron ryżowy

    Zero białego cukru i nagle die udalo.

    W cyklu z synkiem tez bylam na diecie aniston. Zero cukru prawie wcale glutenu i zaszlam w pierwszym cyklu.

    Teraz dieta i niepokalanek. Wino w pierwszej części i migdaly. W drugiej troche alkoholu i duzo arbuza który rozrzedza krew.


    Nie wiem czy dieta pomogla. Ale może akurat.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 3 września 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie namawam jakos bardzo. Bo nie mam pewności ze to zadzialalo. Ale może warto się pomęczyć 3 tygodnie;)

    Mięso wędliny jajka jadlam

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie sie zmierzylam, i w brzuchu na wysokosci pepka mam caly czas tyle samo ale pod brzuchem na wysokosci zakonczenia lini wlosow łonowych mam 3cm wiecej przez miesiac!! A na wadze znow mniej :) Podoba mi sie to :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla weszlam sobie na to homebook.pl i obejrzalam te stylizacje wnetrz... jaj jak kiedys sie dorobie wlasnego.... hmmmm byle by srac pieniedzmi :D

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 3 września 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta po 48h urosła z 40,1 jedynie do 72,1, wiec nic z tego nie będzie...


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem minimum 66% powinno byc i u CIEBIE tylke chyba jest, wiec bez stresu, mozesz w sobote zrobic?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie jak sprawdzilam na kalkulatorze na fioletowej to w normie sie trzymasz nie jest nawet ponizej a do minimum jeszcze Ci bardzo daleko :D

    Masz 80% przyrostu, napisane ze w normie i ciaza rozwija sie prawidlowo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 12:06

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 3 września 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale gdzieś słyszałam, że przyrost powinien być minimum 50% a najlepiej jak wynik jedt trzy razy większy.


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
‹‹ 514 515 516 517 518 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ