X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 25 października 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uch, już się nie mogę doczekać tego etapu! Ale staram sie byc cierpliwa.

    Ja od rana posapalam, sprawdzilam klasówki, teraz drugie sniadanie, a potem pojdziemy pewnie na spacer i wybory.

    Dobrego dnia wszystkim!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od rana nie daje mi nic zrobic jest mega ruchliwa caly weekend. jeszcze tylko chce usluszec we wtorek ze wszystko ok i juz bede sie cieszyc cala soba :)

    Mnie czeka dzis tworzenie umow dla klientow i wpisywanie kwitow. Na razie musze isc sie umyc :D

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 26 października 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;)
    To zaczynamy tydzień pracy od nowa!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 26 października 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest Aniu :) ja tez juz nie spie bp ide pobrac krew i zrobić progesteron i estradiol

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja tez od 6;30 nie spie... Dzis w planie za duzo nie mam. W sumie jedna ta sama robote jak codzien. Wiec czas wyczekiwania na jutrzejszy wieczor sie wydluzy...

    A tak poza tym jak wam minal weekend? Nawpieprzalam sie plackow ziemniaczanych ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa jak Twoj okres? Rozkrecil sie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa DOBRY, Dobry! Melduję się po weekendzie. Mój "okres" zanikł w sobotę na dobre. W pt miałam tylko jeszcze jakieś plamienie. I w sobotę po serduszkowaniu lekka brązowa plamka na majtkach. To tyle. Pan dr jest dziś rano, więc w ogóle mi to nie pasuje, bo chciałam zrobić USG. Po 14 jadę na betę, muszę mieć pełen obraz sytuacji w końcu, żeby zrobić MR. Lecą ze mnie takie wodniste gluty, czasem są jasnoróżowe. Mam wrażenie, że wcale nie zaczęłam nowego cyklu.

    Z innych wydarzeń, to moja mama jest na SOR. Spędziła tam całą noc, a ja z nią pod telefonem, więc jestem kompletnie nieprzytomna. Ma zaawansowane wodobrzusze. Myśleliśmy, że to od wątroby i alkoholu, ale źle ją chyba oceniłam, bo wątroba jest OK a lekarze szukają ogniska raka. Także niezbyt dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnoszac sie do pierwszej czesci tak rob bete jak bedzie negatyw lec do gina bo to jakas katastrofa... Ale mam nadzieje ze beta urosla i bylo plamienie w terminie @. Mam meeeega nadzieje ;)

    A co do drugiej czesci to tule i wspolczuje... ;( dawaj znac jak sytuacja sie rozwija. Miejmy nadzieje ze to nie najgorsze...
    A moj brat od srody w domu. Zobaczymy co dalej. Szpital raczej mu nic nie dal...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej mamie o dziwo porobili szybko dużo badań: w tym z krwi, rtg, usg, i dziś czeka na tomografię. Wolimy wiedzieć co jest grane, bo mama prawie się nie porusza. Brzuch narósł bardzo mocno, do tego zastój krążenia w żyłach w nogach - a to jest bardzo niebezpieczne. Czekam na wieści od niej. Nie ma sensu tam jechać, bo mama jest póki co na SOR. Szpital jest przeładowany i nie mają gdzie jej upchnąć na oddziale. SOR jest całkiem zamknięty, wiec bym tam nawet nie weszła.

    Gdyby beta urosła, to byłoby na teście. A tak tylko cień...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze bo na sorze maja prawie wszystko. A w wawie lezy? Dobrze ze robia wszystkie badania

    Bratu tez zrobili wszystko ale nic nie wyszlo. Znaczy cos w naurologicznego ale lekarz stwierdzil ze to moze byl blad jakis i dal skierowanie zeby za jakies 2 miesiace powtorzyc. No i sie potwierdzily zaburzenia osobowosci ale to nie podlega leczeniu tylko konsultacji...

    Noo zrob bete i bedzie wiadomo. Nie ma juz co gdybac...

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 26 października 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa trzymam kciuki za Ciebie i Twoja mame..

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:

    Noo zrob bete i bedzie wiadomo. Nie ma juz co gdybac...

    Nawet muszę, bo ten rezonans jest dla mnie bardzo istotny. Nie cierpię robić bety, mam przy tym duży stres, bo od razu mi się przypomina jak czekałam ponad tydzień na poronienie w 5 tygodniu i zaraz jest mi niedobrze. Nie wspominam tego czasu pozytywnie, załamałam się po tym nerwowo. No ale cóż..trzeba, bo wizyty nie ma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na pewno byl okropny okres w Twoim zyciu.

    A to co beta spadala czy co?

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 26 października 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, mój synek też fika że hej, najczęściej już od rana daje o sobie znać ;), a najbardziej rozrabia wieczorem tak od 20:00 do 23:00 :P. Wyjątkami są dni, kiedy ja sie źle czuję i jestem zmulona to synuś spokojny...

    Z tego co słyszałam i czytałam, nie powinno się słuchawek na brzuch zakładać (chyba że specjalne do tego celu bo są - takie pasy...) wystarczy puścić muzyczkę brzuszkowi z głośnika... Ja swojemu puszczam po godzince Muzykę Bobasa (Mozart i Klasyka) i widzę, na które najintensywniej reaguje ;), a przyzwyczajam żeby po urodzeniu mu puszczać, np takie usypianki klasyczne które i mnie wyciszają haha

    Niunqa, współczuję sytuacji z Mamą :/, oby wszystko było dobrze. Za Ciebie też mocno trzymam kciuki, aby sytuacja się wyklarowała bo to jednak męczące taka niepewność...

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadała. I nic nie dało się zrobić niestety.
    Dlatego każde pójście na betę (negatywną czy nie) od razu wzmaga mój stres.

    Iriss, tutaj ciąży nie ma. Cycki że tak powiem mi zmalały, czasem tylko zakują ale to raczej efekt tych wszystkich leków. Tak czy siak, nie wiem czy mam nowy cykl czy go nie mam i trzeba to sprawdzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 10:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie lekarz powiedzial ze mozna tak zrobic, a ze przez glosniki nie sluszy bo dziecko w ogole w brzuchu nie slyszy dzwiekow z zewnatrz, tylko reaguje na fale dzwiekowe. Czyli jak wody plodowe sa w ruch pobudzane przez dzwiek. Ale ja zrobilam pojedynczy test 5minutowy z rozna muzyka i tyle wiec raczej sie nie przejmuje ze te 5 minut mu zaszkodza.

    Niunqa to kupa jak nie wiem co... noo ale sama wiesz ze musisz to zrobic wiec idz dzielnie a jak cos do gina lec... bo to mnie wszystko niepokoi.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 26 października 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale lepiej sprawdzić, bo tak to się męczysz...
    Co prawda nie mam się co porównywać, ale ja rok temu w wakacje miałam tak rozjechane przez stres hormony, że czekałam na @ 40 dni (norma 27-28 cykle) po drodze takie przejścia jak: zasłabnięcia, omdlenia, mdłości... pamiętam jak na betę leciałam do 2 innych laboratoriów, bo miałam wrażenie że gdzies się pomylili, tak się czułam, no ale koniec końców duphaston wtedy został przepisany po badaniu i poszło, ale cykl łącznie miał ponad 50 dni (bo kilka dni na dupku...). Po tym miałam jeszcze dwa dziwne cykle :/. Ale myślałam wtedy, że zeświruję :/

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 26 października 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie wiem, wszędzie trąbią żeby uważać, bo jednak dziecko jest wrażliwe na dźwięki :). Ja puszczam muzykę, jak mam laptopa na nogach, więc u mnie ta muzyka brzmi dosadnie ;). Tak czy inaczej, warto puszczać muzykę, bo dziecko się przyzwyczaja i po porodzie są to dla niego znajome dźwięki :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na muzyke z laptopa na nogach nigdy nie zareagowalo. A na sluchawki juz tak. Ale to bardziej ciekawosc bo u nas muzyka caly czas w domu leci.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 26 października 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na tą z lapka reaguje cały czas, ale głównie na tą muzykę bobasa, ale ja puszczam prawie codziennie :) i to dłuższy czas...

    Największe zaskoczenie, jak puścili w radio Grubsona, a kiedyś Jamala, to młody tak zaczął wierzgać że się smiałam hehe, co tam mozart, on chyba lubi jakieś inne klimaty ;P

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 592 593 594 595 596 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ