X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo Mozart ma uspokajac a nie ozywiac :P I kazda klasyczna ma to za zadanie, a te podskoki to maja byc na impreze :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss, ja się tylko boję że mam torbiela albo coś, bo skrzepów w tym plamieniu żadnych nie było. Nie ma sensu gdybać i się meczyć. W ogóle to okropnie mnie dziś głowa boli, ledwo jestem przytomna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo po takiej nocy to co sie dziwic?
    Ja mysle ze raczej to nie torbiel... ja mialam tez taki okres raz... wtedy co mialam pierwszy dlugi cykl plamilam tylko i wylacznie, i lekkie krwawienie i lekarz powiedzial ze nowy cykl a zero "mieska" w tym nie bylo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dlatego wolałam iść na USG. Przynajmniej by mi powiedział, czy endometrium zmalało i jak się mają moje jajniki. No ale miejsca nie ma, chyba że jutro podejdę na krzywy ryj. Z tym że beta i tak powie mi wszystko, bo będzie wiadomo.

    Jeszcze 2h i koniec.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To idz na krzywy ja wtedy tez bylam z marszu u gina i powiedzialam przyjmij mnie przyjmij :P A to w klice tak ten gin?

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 26 października 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Właśnie dlatego wolałam iść na USG. Przynajmniej by mi powiedział, czy endometrium zmalało i jak się mają moje jajniki. No ale miejsca nie ma, chyba że jutro podejdę na krzywy ryj. Z tym że beta i tak powie mi wszystko, bo będzie wiadomo.

    Jeszcze 2h i koniec.

    Kurde mnie tez to denerwowało. Biorą taka kasę ze jak cos sie dzieje a tu ewidentne tak jest , to powinni wcisnąć gdzies!

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na nfz z marszu wchodze. Umawianie sie to miesiac do przodu ale ja chodzilam bez zapisu jak cos sie dzialo.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 26 października 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wciskaj się na siłę na wizytę.
    Ja mam takiego fajnego lekarza, że zawsze gdzieś wciśnie, czasami siedzi po godzinach - przyjmuje do 20, a potrafi przyjąć np po 20:00 i nigdy nie robi takiej wizyty migiem, tylko zbada, wszystko wytłumaczy..Miałam tak przy poronieniu, byłam na wizycie chyba o 20:30 i siedziałam do 21:00.
    Także uderzaj śmiało, neich nie będzie taki ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, że mój lekarz jest do 14 a ja jestem w pracy. Ale jak będę na becie to zapytam czy jest szansa zrobić USG. Może mi nie odmówią, bo przecież zapłacę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cos mowilas o jutrzejszym dniu? To moze jutro na spokojnie pojsc do swojego?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 26 października 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu, przykro mi z powodu mamy. No i trzymaj się dalej w swoich bojach.


    U mnie cały czas takie dziwne uczucia w brzuchu, bardzo ciekawa jestem co to. Bo np. sobotę nic nie czułam, zero, jakbym nie byla w ciazy. A potem już pojedyncze smyrniecia (mniej wiecej w tym samym miejscu, dość nisko) czy teraz też jakby mnie coś delikatnie smyrało od środka. Sama nie wiem czy to jelita czy moze wody? Wiem, ze Malenstwo to doslownie malenstwo, ale no... fajnie to czuc ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to czułam podobne do babelkow w brzuchu a teraz to takie podstakiwanie jakbym zabe w srodku miala, raz lzej raz mocniej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mogłabym iść ale mam wizytę u lekarza odnośnie komisji, no i do mamy do szpitala, więc nie spędzę tam pół dnia czekając aż mnie przyjmie na krzywy ryj.

    Pójdę dziś na betę, to będzie jasne. Chyba że znów jakieś zawirowania z tą betą :F

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 26 października 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu, a skoczyc na szybko prywatnie gdzies na USG nawet wieczorem?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 26 października 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska, u mnei pierwsze ruchy to było coś jak pyrgnięcia w środku, takie śzmieszne, jakby lekkie wibracje i pękające malusieńskie bąbelki. Teraz to jest rewolucja, młody tak kopie, że jak leżę, to mi brzuch cały chodzi haha, tylko widać górki jak kopnie :P, a najlepiej jak sie przemieszcza, to już jak z obcego sceny :D, mój mąż patrzy jak zaczarowany hihi

    h84fe6ydttjiala2.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 26 października 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie ja mysle,ze to jakby to samo - takie bąbelki, pryknięcia też trafne określenie. Takie muśnięcia.
    No bo w sumie ile te flaki mogą się przemieszczać ;)?

    Już się nie mogę doczekać obcego :D:D Teraz często leżymy sobie, zwłaszcza wieczorem i J trzyma rękę na podbrzuszu i ja mu mowie, kiedy coś mnie smyrnie, wiadomo,ze on tego nie poczuje (choc raz czulismy takie pulsowanie, ktore po pewnym czasie ustalo, wyczytalam,ze to mogla byc czkawka), ale to fajne chwile, oboje sobie wyobrazamy co Płodzik teraz robi w brzuchu.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja mam obcego ale nie zawsze, moja lubi siedziec w podbrzuszu mimo ze ma caly brzuch dla siebie i czesto tam kopie wiec czasem wieczorem ja leze bez koszuli to widac ze ona skacze w srodku. Skacze cale spojenie lonowe. Ale zeby przy pepku? To nie bo po co woli matke w pecherz kopac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, ale beta wszystko pokaże.

    Kurde nie wiem czy ciśnienie jest, czy brak snu, czy wszystko razem bo mnie tak czerep nawala że nie widzę wyraźnie na oczy i ciągle mi się robi słabo. Mimo wszystko jadę kobity na te kłucie. Do zobaczyska wieczorem ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odzywaj sie Niunqa :)

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 26 października 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, u mnei teraz etap gdzie mam wrażenie, że żołądek i płuca są gniecione: jeść muszę małe porcje, a nawet jak zjem coś małego to czuję się pełna strasznie i czasami mam problem z oddychaniem, tak jakbym wdychała 1/2 tego co zwykle... No i młody kopie wszędzie od pęcharza, po okolice żeber :/

    Niunqa też czekam na wiadomości co i jak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 08:24

    Domcia23, Baronowa_83 lubią tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 593 594 595 596 597 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ