X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to ja mam takie same objawy po jedzieniu, wywala mi pepek nie moge oddychac i ledwo chodze, czuje sie jak kulka z kula do kregli w biodrach. tylko po zebrach nie kopie bo w ogole rzadko jej sie zdarza gdzies wysoko uderzyc.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 26 października 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale lepiej jak dzieci fikają po brzuchu, bo jak za długo jest cisza to zaraz się chce aby chociaż raz kopnął ;P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo to prawda, tylko wkurza mnie z nie chce sie troche przemieszczac.. Za bardzo lubi te moje biodra a brzuch mam tak duzy ze naprawde ma miejsce zeby sobie znalezc inna miejscowke

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 26 października 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wam tez twardnieje brzuch? Trzyma tak z pol minuty i przechodzi, jest takie nieprzyjemne. Nie wiem czy to normalne, a nie chce latać z każda pierdoła do lekarza...

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalne, ale ja tak nie mam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, beta 0.1 ale już nie poniżej czyli coś być może tam się tworzyło, ale nie dalo rady. W kazdym razie mogę śmiało robić MR :)

    Piszę z tel bo tak mnie prawa strona głowy boli, że nie mogę otworzyć prawej powieki. Ale pójdę do dra w połowie cyklu i pokażę mu to wszystko, żeby sprawdzić czy ten cykl będzie owulacyjny czy nie :) i wymusze na nim zastrzyk na pękanie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OK :) To mam nadzieje ze jak najszybciej Cie zaleje i spokojnie rozpocznieszz kolejny cykl juz czysta:) To kiedy na MR?
    A i idz spac zeby glowaa przestala bolec :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się zdaje że to był taki okres po prostu :) więc mogę odliczać dni do owulacji hehe.

    MR w środę koło 18.30.

    Próbowałam ale to jest potworny bol w miejscu gdzie mialam udar. Wzielam srodki na rozrzedzenie krwi, szybkodzialajace i p.zapalne. Może to coś da, bo nie uśmiecha mi sie na SOR.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo to odzywaj sie czy wszystko ok i odpoczywaj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Po dużej ilości środków na rozrzedzenie krwi i leków przeciwbólowych nieustający ból od 12 h minął w nocy. Jestem już spokojna, choć przyznam że byłam nieźle przestraszona opadającą powieką. Powiem o tym pani dr, do której idę dziś.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz powiedz koniecznie. A orzy okazji nie dostalas okresu jak juz ta krew rozrzedzilas? ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niet. Już po okresie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha ;) ja dzis wykorzystalam pierwszy raz chlopa zeby poszedl po zachcianke. Chcialo mi sie bulki z serem zoltym i pomidorem i kakao oczywiscir sera nie bylo i pomidora. I poszedl ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, hhahhah. Mój rano mi poszedł po kawę bo nie było :D
    I w ogóle bidoczek dziś zestresowany był, bo miał przeprowadzać szkolenie dla serwisów komputerowych.

    Mam intensywny ten tydzień, i już mi się nie chce kurde... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj po kawetez by poszedl bo bez kawy on nie funkcjonuje ;p
    Noo to trzymamy kciuki za szkolenie ;)

    Wiesz mnie tez sie nie chce... I to baaardzo... Zaraz siadam do papierow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze zobaczyłam przed chwilą, że muszę jechać jutro przed MR do Lux Med i podstemplować zgodę na pokrycie kosztów badania bo inaczej będę musiała płacić. No co za zgroza. Najpierw praca, potem szpital, potem jeszcze ten Lux Med i na końcu MR. Chyba się zasiepię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam miec wszystko na raz do zrobienia... Bleeee.. noo ale co zrobic?

    A jak u mamy? masz jakies wiesci?

    Klaudia kciuki za obrone :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama wychodzi w pt. Wtedy ma też CT jamy brzusznej i miednicy. Dostaje kroplówki na zbicie tego wodobrzusza i zobaczą czy ta woda będzie schodzić, czy trzeba ją spuścić. Waży 12 kg więcej niż przed wodobrzuszem :/ Więcej będę wiedziała jutro, bo dziś do niej pojadę. A wieczorem mam wizytę o 19.15.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh ale nie wiadomo co i jak i z czego to? Noo nic dawaj znac jak sie czegos dowiesz bo jestem bardzo ciakawa czy tylko objawy beda leczyc czy cos znajda...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mają spuszczać wodę i oddać ją do badania.

‹‹ 594 595 596 597 598 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ