X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    widzę, że wątek opustoszał.. Ja można powiedzieć uciekłam od Was, ale musiałam trochę wyluzować, przewietrzyć głowę. Dopadło mnie bardzo dużo różnych problemów, później mega depresja i musiałam się pozbierać.
    Poczułam, że jednak powinnam Wam to napisać, bo w końcu trochę się działo w wątku..

    Wpadłam dodać otuchy dziewczynom, których partnerzy mają słabe wyniki nasienia. Otóż wczoraj zrobiłam test ciążowy, z wieczornego moczu (zastanowiło mnie, czemu nie pojawiło się plamienie, które ZAWSZE występowało u mnie 13dpo). No i bach!
    Wynik pozytywny bez żadnego cienia wątpliwości i to po minucie! Kreska blada, ale dobrze widoczna.

    Mój S. w czerwcu miał wyniki poniżej dolnej granicy normy. Wszędzie mówili, że raczej bez wspomagania się nie obejdzie. Dopadła go też okropna choroba, zażywał silne leki sterydowe i do tego dzielnie witaminy -> GoldVit Complex.
    Jutro robię betę, ale temperatura rośnie, więc chyba na prawdę się udało! W jedenastym cyklu starań doczekałam się dwóch kreseczek :))

    W zasadzie nie podejrzewałam, że jestem w ciąży. Zastanawiał mnie trochę wykres, bo jest inny, niż wszystkie do tej pory. Ale objawy mam klasyczne, jak we wszystkich innych cyklach i przed @. Może piersi mocniej bolą. Zrobiły się bardzo tkliwe, twarde i napęczniałe.

    Dziewczyny, nie poddawajcie się! Życzę Wam wielu sił, bo na prawdę wiem, co znaczy ciągłe zmaganie się z wiecznie pojawiającymi się problemami. Ale trzeba walczyć! Nie odpuszczać, bo jak widać nawet przy kiepskich rokowaniach w końcu się udaje!

    Ściskam Was :*

    SurfGirl, AnnaKliwijska, M@linka lubią tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja boziu! ale sie ciesze :') koniecznie napisz jak beta!!

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniała wiadomość :D

    Buziaki i miłego starania się :*
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaaa! czad! Daj znac jak z betą, cudowne wiesci!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja tak strasznie boję się uwierzyć, że to prawda, że co chwilę sikam na testy :P Jednocześnie nie ogarniam szczęścia :)
    Jutro z rańca beta, progesteron i tsh.

    Bardzo, bardzo trzymam za Was kciuki - Klaudia, Mkl, Magdziulla, Morelka, Niunqa i pozostałe dziewczyny! :*

    SurfGirl, Magdziulla lubią tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja super wiadomość:D Gratulację:) Obu maluch zdrowo rósł!!

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • zolla Koleżanka
    Postów: 54 11

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a do mnie dzisiaj jednak przyszła trochę spóźniona @. Dobrze, że zdążyłam zrobić żadnego testu, bo znów bym się tylko rozczarowała.
    Może następnym razem się uda...;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misie, Morelka żyje. Dajcie mi jeszcze trochę czasu. Przepraszam:* Alicja, gratuluje:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Matko co tu się dzieje?! Alicja cudowna wiadomość, bardzo bardzo się cieszę!!! Koniecznie dawaj znać dalej jak beta, uusg itd.

    Morellu !!! wracaj. Bo mi smutno.

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś tak sentymentalnie się zrobiło...znajome "twarze" snów się odezwały hehe:)

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Jakoś tak sentymentalnie się zrobiło...znajome "twarze" snów się odezwały hehe:)

    Jak zrobiłam test i wyszedł pozytyw, to byłyście pierwszymi po moim S., z którymi chciałam się tym podzielić :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja i co z beta? :) ja jak zobaczę II to tez chce mężowi najpierw powiedzieć w końcu ma takie prawo nie? :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2015, 22:58

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja przecudowna wiadomosc dajaca nadzieje, wielu osobom :)

    Ja, jak i Morelka daje znac, ze jestem i podczytuje. Obecnie skonczylam ostatnie opakowanie tabsow po operacji i grudzien jest pierwszym miesiacem staran po... Testowanie zaraz po Nowym Roku.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie :*

    alicjaaaa, AnnaKliwijska, moniqe lubią tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w tym miesiącu liczę na cud hehe. W poniedziałek jadę z mężem do Gamety w Gdyni, będzie miał robione badanie nasienia, problem w tym że w niedziele wypada mi owulacja, a przecież przed badaniem nie można współżyć 3 dni, więc dziś jest czwartek i ostatni dzień na współżycie czyli 3 dni przed owulacja...to był by cud gdybym zaszła hehe. Liczę na to, że owulacja się przesunie i będąc u ginekologa powie mi, że jeszcze nie nastąpiła, wtedy chyc po wizycie do domu i do roboty...

    Myślicie że jak badanie nasienia jest o 10.00 w poniedziałek mogę w piątek rano współżyć;p??

    EDIT:

    Obliczyłam że w piątek rano będzie ok, załóżmy 8:00 rano, od 8:00 piątek do 8:00 w sobotę jest 1 doba, od 8:00 w sobotę do 8:00 w niedzielę jest 2 doba od 8:00 w niedziele do 8:00 w poniedziałek 3 doba więc jest ok;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 09:20

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zolla nie trać wiary:) W końcu się uda:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl bedzie git w piatek rano ;) my mielismy sex 4 dni przed badaniem wieczorem i babka liczyla jako 4 dni abstynencji

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Dziewczyny ja w tym miesiącu liczę na cud hehe. W poniedziałek jadę z mężem do Gamety w Gdyni, będzie miał robione badanie nasienia, problem w tym że w niedziele wypada mi owulacja, a przecież przed badaniem nie można współżyć 3 dni, więc dziś jest czwartek i ostatni dzień na współżycie czyli 3 dni przed owulacja...to był by cud gdybym zaszła hehe. Liczę na to, że owulacja się przesunie i będąc u ginekologa powie mi, że jeszcze nie nastąpiła, wtedy chyc po wizycie do domu i do roboty...

    Myślicie że jak badanie nasienia jest o 10.00 w poniedziałek mogę w piątek rano współżyć;p??

    EDIT:

    Obliczyłam że w piątek rano będzie ok, załóżmy 8:00 rano, od 8:00 piątek do 8:00 w sobotę jest 1 doba, od 8:00 w sobotę do 8:00 w niedzielę jest 2 doba od 8:00 w niedziele do 8:00 w poniedziałek 3 doba więc jest ok;p

    Też wydaje mi się, że będzie ok :)
    Także bez stresu działajcie!

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • katerina@ Nowa
    Postów: 4 7

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane!!

    ostatni okres miałam 12 listopada. owulacja według testów była 26 listopada. zrobiłam przedwczoraj test ciążowy - niejeden a trzy z różnych firm dla pewności i wyszły pozytywnie:) wróciłam od lekarza na razie na usg nic nie widać bo to 4 tydzień, i powtórzymy usg w przyszłym tygodniu ale powiedział, ze to ciąża huura!!!!!
    Jednak wolę nie skakać z radości, bo gdybym zobaczyła na usg fasolkę to bym uwierzyła do końca:).
    Kazał mi zrobić beta hcg, czekam na wyniki :)
    Dodam, ze staramy się drugi miesiąc o dzidzie robiąc testy owulacyjne. kupiłam dla porównania testy z apteki i te z allegro. Dodam, że testy apteczne się nie pomyliły a te z allegro nic nie wskazywały;/

    SurfGirl lubi tę wiadomość

  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katerina, super wiadomości :D Gratuluję i trzymam kciuki za bete ;)

    Buziaki i miłego starania się :*
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uzywalam owulacyjnych z allegro i byly ok, z tymi testami to chyba nie ma reguly;)

    w takim razie cichutko gratuluje, a jakie testy robilas, z jakies firmy i na ktorym najlepiej bylo widac?

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 610 611 612 613 614 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ