X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Zrobiam wczoraj bete (2-3 dni przed @) i niestety wynik <0.5... A miałam taką nadzieję :( Teraz to nie wiem kiedy się uda, następne ovu przypada tuż przed lotem, czyli będę miała rodziców lub teściów za ścianą, a potem przylatuje szwagierka do nas na nowy start za granicą...
    Teraz też nie był chyba najlepszy czas, bo przez ten tydzień przeciągnęłam się przez pół Polski... Ech, zły humorek ;(

    Buziaki i miłego starania się :*
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po wizycie w Gamecie, byłam pewna że to cykl bezowulacyjny a co się okazało owulację miałam krótki czas temu, czyli spóźniła mi się aż 8 dni ( zawsze miałam 14-15 dnia cyklu, dziś jest 23 dzień cyklu). Doktor kazał nam dziś działać...

    Umówiliśmy się również na inseminację, co mnie przeraziło?? To że musze zrobić mnóstw badań przed zabiegiem, różyczka, chlamydia i pełno innych...które kosztują ponad 800zł;( masakra jakaś, lekarz powiedział, że takie są od niedawna wymagania ustawowe...kurde nie sądziłam że same badania będą tak dużo kosztować...mam nadzieję że nie będzie mi dane ich robić)

    Co ciekawe mój wykres wcale nie wskazuje na owulację więc zaczynam wątpić w te wykresy;p

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SurfGirl wrote:
    Hej dziewczyny! Zrobiam wczoraj bete (2-3 dni przed @) i niestety wynik <0.5... A miałam taką nadzieję :( Teraz to nie wiem kiedy się uda, następne ovu przypada tuż przed lotem, czyli będę miała rodziców lub teściów za ścianą, a potem przylatuje szwagierka do nas na nowy start za granicą...
    Teraz też nie był chyba najlepszy czas, bo przez ten tydzień przeciągnęłam się przez pół Polski... Ech, zły humorek ;(


    Trzymaj się:* Ja dziś musiałam odmówić spotkanie z koleżanką...bo muszę działać jak najszybciej!! Komedia normalnie....a jestem u rodziców którzy wiedzą że zaraz idziemy do pokoju na bara bara;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 17:50

    SurfGirl lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i jeszcze coś, w okolicy 14-15 dnia cyklu gdzie miałam zawsze owulację miałam śluz płodny teraz nie mam nic a chwile temu pękł mi pęcherzyk i badałam progesteron i on również wskazuje na owulację....przy braku skoku...parodia

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    a i jeszcze coś, w okolicy 14-15 dnia cyklu gdzie miałam zawsze owulację miałam śluz płodny teraz nie mam nic a chwile temu pękł mi pęcherzyk i badałam progesteron i on również wskazuje na owulację....przy braku skoku...parodia

    Mkl, to do dzieła :) Czasem z najdziwniejszych wykresów rodzą się zielone kropki!
    Oby świąteczna aura Wam pomogła!

    A ja życzę wszystkim Wesołych Świąt :**

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl powodzenia!:D

    Ja tez wszystkim tutaj życzę Wesołych spokojnych Świąt, zaciążonym spokojnych ciąż i porodów a tym, które czekają jak najkrótszej drogi do ciąży i siły na pokonanie wszystkich problemów~!

    SurfGirl, mkl lubią tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl, powodzenia ;)

    Życzę Wam wszystkim... doskonale wiecie czego :) Klaudia ładnie napisała - najkrótszej drogi do ciąży i siły na pokonanie wszystkich problemów. Wiec się dołączam!

    mkl lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, jak tam u Was po Świętach, na koniec roku?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Aniu, dobrze w sumie, jestem zadowolona z prezentow, najadlam sie odstawilam mierzenie temp i nie napalam sie wykresem i czekam do @ lub testowania.

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich w Nowym roku:) oby jak najwięcej maluszków przybyło: ) mam do was dziewczyny pytanie, byłam zrobić powiew z pochwy i podczas wizyty położna powiedziała że rozpoczął mi się okres, faktycznie patyczek byl czerwony, było to w czwartek, dziś jest sobota i od tamtej pory ani śladu krwi, nawet na tamponach, nie wiem jak mam zaznaczyć pierwszy dzień cyklu a jest to dla mnie ważne bo w tym cyklu podchodzę do inseminscji i mam się zjawić w 13 dniu cyklu w klinice

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 08:44

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana dzis jest piatek nie sobota ;p

    A co do krwii czy wtedy podczas posiewu tylko na patyczku byla krew czy tez mialas normalnr krwawienie w ciagu dnia? Jak nie bylo krwawienia to okresu jeszcze nie mialas i nic nie zaznaczasz. Ja mialam taka sytuacje ze mialam plamienie potem 3 dni nic i potem 2 dni krwawienia to kazal lekarz liczyc od rozpoczecia krwawienia nie plamienia. Zawsze mi mowil ze jesli mam watpliwosci to wtedy kiedy wystarcza mi jedna wkladka na caly dzien to plamienie ktore nie rozpoczyna cyklu a jesli juz musze wymieniac wklaske lub zalozyc podpaske to krwawienie i jest to nowy cykl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 09:16

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri dziękuję za pomoc:) Kurde.... sorki byłam w środę a dziś piątek, gapa ze mnie, nie miałam żadnego krwawienua, tylko na patyczku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 09:16

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to moim zdaniem cyklu nie zakonczylas. Jesli w srode bylo plamienie a do poniedzialku okresu nie dostaniesz to bym test zrobila. Jak nie wyjdzie a okresu nadal brak bedzie to idz do gina. Bo te Twoje temperatury na owulacje nie wskazuja (a podobno lekarz ja potwierdzil na monitoringu) wiec pytanie czy progestwron tak niski ze temperatura nie zareagowala poza ustabilizowaniem czy cos tam sie dzieje. Bo to wyglada jak typowy cykl bezowulacyjny (jesli chodzi o temperatury)

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron był wysoki, zaraz po owulacji ponad 6 jednostek, 8 dni później ponad 20

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to ja nie wiem. Dwie plamki to na pewno nie okes. Siknij w niedziele na test jak nic to ja bym jednak sie przeszla do lekarza.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co tam MKL?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiączka się pojawiła niestety, ale zgodnie z terminem także licze jako pierwszy dzień cyklu, w tym cyklu prawdopodobnie podchodzę do inseminacji, wszystko zależy od kilku badań jeszcze np. biocenozy pochwy, którą mam w dniu 13 stycznia jak wyjdzie źle to nie podejdę do inseminacji w tym cyklu czy np. od wyników chlamydi także zobaczymy jak to bedzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 11:57

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl trzymam kciuki będzie dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 13:45

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biocenoza tylko brzmi tak strasznie ;) No, w kazdym razie trzymam kciuki i ciesze sie,ze wszystko idzie zgodnie z planem!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl trzymam mocno kciuki :)

    Z resztą za resztę staraczek też! Niech ten rok będzie obfity w bobasy :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
‹‹ 613 614 615 616 617 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ