X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajnik mi strasznie dokucza dzis....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa nie chce siedziec przez 8 godzin i sluchac jak kolezanka opowiada o ruchach dziecka... Aaaa mam dosc... Co za kucha...

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również bardzo często dostaje wiadomości a nawet zdjęcia usg mojej kuzynki, która obecnie jest w ciąży( wpadka). Wszyscy dokładnie wiedzą, że od roku marzę o dziecku ale cały czas pytania typu kiedy będzie wreszcie dzidzia doprowadzają mnie do szału....

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiesz co jest najgorsze nie dosc ze wpadka to ze cala ta sytuacja z dzieckiem i ruchami dziecka ja nie rajcuje... W ogole a ja o tym slucham plakac mi sie chce

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym oddała wszystko aby móc się tym cieszyć. Nie ma sprawiedliwości na świecie. Nawet powiem Ci na swoim przykładzie. Jako 19 letnia gówniara wpadłam po 2 m-c znajomości z chłopakiem ( później już mężem ) ale to była totalna wpadka. Urodziłam w grudniu a już w czerwcu następnego roku byłam kolejny raz w ciąży. Nieodpowiedzialna jak cholera byłam bez wyobraźni i bez tak naprawdę kasy do życia. Teraz gdy jestem dojrzałą kobieta a nie podlotkiem nie moge zajść w ciąże. Ot mi sprawiedliwość :(

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie. Bez sensu... Eh... Kicha co za kicha. Znow mi detka w kole poszla... Masakra...

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rowerem do pracy jeździsz ?

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejooooo..........


    zluzujcie tempo bo nie nadążam czytać.. :)
    byłam u przyszłej- niedoszłej szwagierki w szpitalu, urodziła przez cc bo wody jej odeszły a zero bóli, skurczy, rozwarcia no nic....i mówi do mnie, że tak to ona dzieci może rodzić co miesiąc bo nawet po cc sie doskonale czuła....

    i ot sprawiedliwość, nie dość że wpadła, kompletnie na dziecko przygotowana nie była to jeszcze taki lekki miły i przyjemny poród:) (oczywiście nie zrozumcie mnie źle, ja jej wcale nie życzyłam trudnego porodu i bardzo sie cieszę z jej szcześćia...:) ale gdzieś we mnie zazdrość sie odzywa)

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    no ale wiadomo ze lepiej byloby gdyby bylo te 2,0 2,5 a nie 4:/

    Idź jak najszybciej do endo, bo są tacy, którzy przy takich wynikach tsh radziliby zaprzestać starań. Zrób jeszcze ft3 i ft4, bo one dają główny obraz pracy tarczycy. i AnntyTPO.

    Ja n początku roku miałam 2,21 to endo mi kazała zbijać, bo dla staraczek najlepiej koło 1, ewentualnie 1,5.


    Ciri u mnie w tym cyklu owu była o kilka dni wcześniej, było bara bara ale w ogóle wtedy nie myślałam o robieniu dzidzi, bo wiadomo-spodziewałam się za kilka dni.
    No i proszę, to poskutkowało:)

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gryzelka doskonale Cię rozumiem. Mam nadzieje że pod koniec czerwca już na fioletowej będziemy :)

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 wrote:
    Rowerem do pracy jeździsz ?
    Tak od lutego jezdze na rowerze, moj G kupil mi nowy zajebisty rowerek :D ale mam blisko za jakis miesiac jak roboty nie strace bede miala dwa razy dalej ale to i tak nic w porowaniu z tym jak jezdzilam dwa lata temu :) Wiec spoczko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    Idź jak najszybciej do endo, bo są tacy, którzy przy takich wynikach tsh radziliby zaprzestać starań. Zrób jeszcze ft3 i ft4, bo one dają główny obraz pracy tarczycy. i AnntyTPO.

    Ja n początku roku miałam 2,21 to endo mi kazała zbijać, bo dla staraczek najlepiej koło 1, ewentualnie 1,5.


    Ciri u mnie w tym cyklu owu była o kilka dni wcześniej, było bara bara ale w ogóle wtedy nie myślałam o robieniu dzidzi, bo wiadomo-spodziewałam się za kilka dni.
    No i proszę, to poskutkowało:)
    Zobaczymy za 2 dni, czy to bylo tak jak temperatura bedzie szla dalej w gore :P Jesli tak i nie daj boze bede w ciazy bedzie to dziecko z 1 minutowego gwaltu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_anna wpisalam Cie na nasza liste i dostalas bobaska :)

  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.Planuje sobie zrobic teraz badania hormonalne.Wiecie moze jakie powinno sie zrobic na poczatku cyklu?

    ganndqk3s0oeyp3v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekaj znajde to CI wysle dokladnie co mi jedna z dziewczyn napisala

    tapir19 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Co do badań to
    FSH z i LH - koniecznie razem w 3-5 dc
    Estradiol- w owulację
    Progesteron - po owu
    Prolaktyna - niezależnie od dc
    TSH- niezależnie od dc


    Co do prolaktyny, to chimeryczny hormon, badanie na czczo, po wyspaniu się, najlepiej 3 h po pobudce, dzien wczesniej bez stresu,wysiłku fiz, macania cycków, seksu itd. Jak wejdziesz do lab. to usiądź na 15 min przed pobraniem krwi"
    To mi Ołowiana napisała albo Emilanka :D

    tapir19 lubi tę wiadomość

  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki bardzo Ciri. Tak zrobie :)

    ganndqk3s0oeyp3v.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Zobaczymy za 2 dni, czy to bylo tak jak temperatura bedzie szla dalej w gore :P Jesli tak i nie daj boze bede w ciazy bedzie to dziecko z 1 minutowego gwaltu...

    Moja córka- ciąża nieplanowana, a raczej planowana za 6 miesięcy- jest ze stosunku przerywanego, dokładnie z dwóch sekund zapomnienia. I nadmienię, że nie celowaliśmy w żadne dni, więc cud tak trafić na płodne i jeszcze z takiego niczego powstał fasol:)

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Zuza_anna wpisalam Cie na nasza liste i dostalas bobaska :)
    a dziękuję, bo wszak się nie zgłaszałam:) no ale podczytuję stale i kibicuję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2015, 17:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem ale skoro sie udzielasz to nalezysz do nas :) wiec i bobasa dostajesz :D

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ