X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem! Likeeeeeeend!!!!
    Po dzisiejszym dniu jestem niezywa.
    Jajnik znow czulam, oby to bylo to...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie dzis i wczoraj troche dokuczaly jestem w sciekla mimo ze jutro wyjade...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, mialysmy owu w tym samym dniu;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslisz? ja to nie wiem... zobaczymy jak temperatura w najblizszych dniach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takbto poki co wyglada:) oby tak bylo bo z seksem trafilabys idealnie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde jaki seks? GWALT :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam gadasz. Seks z zaskoczenia;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i mam punkt zaczepienia, moj tesc ma 55lat i bardzo postepujaca osteoporoze, gdyby G mial lepszy z nim kontakt moglby wypytac o seks, bo niedobor testosteronu wplywa na osteoporoze, jesli on mial takie problemy jak G moze to byc dziedziczne.
    CO prawda sa inne jeszcze czynniki, on jest alkoholikiem ale nie takim dno dno dno, i pali papierosy, ale za to mial prace fizyczna wiec powinno to jakos zniwelowac nie powinien w wieku 50 lat miec kosci jak 80 latek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2015, 18:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musicie zrobic badania. Gdybanie nie pomoze.
    A ja jak glupia ciesze sie z tego, ze owu wyznaczyl mi owulacje wtedy, gdy faktycznie byla. I niestety na chwile przed testem będę juz pewnie nakrecona. A od jytra jade z luteina

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri i Morel na 100% wypadniecie z wątku, nie ma siły:) już czekam na Wasze gorące relacje:).
    Do mnie zawitała @ chwilę się posmuciłam, ale generalnie cieszę się, że nie było obsuwy więc mam jeszcze jeden msc starań. W piątek idę na badania to chyba będzie odpowiedni dzień - Ciri oprócz tych, które wymieniłaś myslisz, że warto dorzucić testosteron?
    Mam jeszcze do Was pytanie techniczne wiecie może czy lekarz na zaświadczeniu o ciąży do pracy wstawia datę ostatniej msc jako dzień rozpoczęcia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula, tulam:*
    Niwy cykl i nowe przyjemnosci mezem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia jak to jest z zaswiadczeniami.
    Moj nie chce robic badan bo dzis przyszla maca i menMag... Ale go w poniedzialek wyciagne jesli byla owulacja to ka zrobie progestero jego na badanka tez wezme.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze bierz się za niego. Na dłuższą metę takie sytuacje są tak frustrujace, że mogą zniszczyć najlepszy związek. A tak chłopa naprawisz będzie fasol i będzie sielana:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Magdziula, tulam:*
    Niwy cykl i nowe przyjemnosci mezem:)
    Dzięki Morelu:) teraz tylko muszę męża ściągać w dni kluczowe chyba, że szczęśliwie wypadnie owu w weekend. I robię większą pake z sklepstarania.pl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ma chwilowo spokój;)
    W poniedzialek po seksie stwierdzil, ze musze mu dac urlop bo czuje sie pusty w srodku. No i dalam mu spokoj, wczoraj nic, a dzis rano zaczął gderac, ze czas skonczyc z tym urlopem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2015, 19:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Moj ma chwilowo spokój;)
    W poniedzialek po seksie stwierdzil, ze musze mu dac urlop bo czuje sie pusty w srodku. No i dalam mu spokoj, wczoraj nic, a dzis rano zaczął gderac, ze czas skonczyc z tym urlopem
    A to napaleniec;);) Mój wraca po tygodniu "stęskniony" a tu czerwono. Ale na pocieszenie kupiłam dziś truskawy i chcę zrobić z nimi pierożkipierożki mniam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, to chociaz tak meza uglaskasz:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja to wczoraj sie pocieszalam truskawkami ze smietana i cukrem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro Misiowi zrobie koktajl z truskawek:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkurwil mnie ten moj i moze sie skonczyc tak ze nigdzie nie pojedziemy. Wrrrr

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ