X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj musialam zmierzyć temp o 5 bo sie obudzilam i nie moglam spać i nie wiem na ile jest wiarygodna ale olewam to. Chyba w ogole przestane mierzyć temp brac leki itd poki tej tarczycy nie opanuje

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to wymowka, by nie byc sam na sam i bys nie nalegala na seks? Kurde, Ciri, strasznie boli mnie ta Twoja sytuacja:( zzylam sie jakos z mieszkankami tego forum i przezywam wszystko:(
    Sila go bierz na badania. A ta maca ponoc faktycznie dziala cuda, ale po jakichs trzech miesiacach stosowania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    Ja dzisiaj musialam zmierzyć temp o 5 bo sie obudzilam i nie moglam spać i nie wiem na ile jest wiarygodna ale olewam to. Chyba w ogole przestane mierzyć temp brac leki itd poki tej tarczycy nie opanuje

    Klaudia, tarczyce zbijesz szybciorem:) jeslu w tym cyklu nie zajde to tez ide na badania bo jakos tak czuje, ze u mnie tsh moze byc wyższe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem. Po prsotu to jego przyjaciel a jedziemy w okolice miejsca ich zamieszkania i zeby na grilla wpadli. A ja nie chce z nimi i jeszcze do tego to ciezarna...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie masz lekko:(
    Ja jeszcze nie mam tej fazy, gdzie czuje zniechecenie do ciezarnych, ciesze sie z kazda kolezanka, ktora jest w ciąży. No ale to mi pewnie minie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się póki co cieszę z innych ciężarnych, ale też zbiera mnie na płacz w dziwnych momentach związanych z dziećmi typu reklamy/filmiki, gdy ktoś opowiada o słuchaniu serduszka, ubranka w sklepie nie działa to na mnie dobrze.
    Ciri mi też się nasuwa, że on może to robić specjalnie. A jak u Was jest z poczuciem wzajemnej atrakcyjności, może coś się zmieniło, wypaliło?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze nie mam porownania bo problemy mamy od dluszego czasu jesli chodzi o sfere erotyczna, przy nim zawsze czuje sie piekna, do dopra prawie zawsze, bo wlasnie czasem jesli chodzi o seks mam poczucie ze wlasnie go nie krece... ale nie wiem... nie chce nawet teraz o tym myslec... Dobija mnie to...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem to nie chodzi o Twoja atrakcyjnosc lub jej brak. Wierz mi, ja nie jestem atrakcyjna, nam duze cycki, moglabym schudnac z 10 kg, jestem raczej zwalista a moj ciagle sie slini i dobiera do mnie.
    Twoj facet ma niski poziom hormonow i dlatego libido jest znikome. Musi to skonsultowac z lekarzem bo ( wybacz, ze to powiem), ale zwiazek wam sie rozpadnie. Bez seksu i spelnienia bedzie rosla frustracja i zniechecenie.
    Bardzo mi szkida, i troche wkyrzylam sie, gdy napusalas, ze on nie chce sie zbadac. Sila go zaciagnij.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz sila to tez nie jest dobre wyjscie, chodzi o to zeby on pokazal ze mu zalezy na tym zwiazku, ja mu juz powiedzialam co i jak.
    Ja mam przyklad moich rodzicow, ojciec w pozwie rozwodowym podal powod za mala ilosc seksu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ale jesli Twoj G. odczuwa niechec do seksu, to ciężko mu bedzie udowadniac seksem, ze mu na Tobie zalezy:/. Pewnie zrobi wszystko inne, ale przymuszanie sie do seksu wywola efekt odwrotny.
    Lipa straszna. No miejmy nadzieję, ze ta maca i witaminki pomogą. Z tym, ze badanie trochę bardziej pewne by bylo.

    Wzielam luteine. Obrzydlistwo. Teraz pewnie bede miala ciazowe objawy przez ten progesteron.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A glowa dzis mnie napie*****. Albo zmiana pogody idzie, albo juz nie wiem vo to:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ciri, ale jesli Twoj G. odczuwa niechec do seksu, to ciężko mu bedzie udowadniac seksem, ze mu na Tobie zalezy:/. Pewnie zrobi wszystko inne, ale przymuszanie sie do seksu wywola efekt odwrotny.
    Lipa straszna. No miejmy nadzieję, ze ta maca i witaminki pomogą. Z tym, ze badanie trochę bardziej pewne by bylo.

    Wzielam luteine. Obrzydlistwo. Teraz pewnie bede miala ciazowe objawy przez ten progesteron.
    Ja nie mowie ze przymuszanie sie do seksu ale zeby badania zrobic, o to mi chodzilo, seks tu nie jest wazny tylko jego zdrowie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa, to pardon, zle zrozumialam:)
    I tak, masz racje. Powinien pokazać, ze mu zalezy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja zaproponowalam zeby jesli mialam owulacje zeby poniedzialek ze mna pojechal rano do laboratorium i zrobil badania, on ze po co i w ogole, co zrobi to juz zalezy od niego...

    Morelka a Twoj Misiek juz byl na konsultacji u lekarza? Jakie badania bedzie mial robione?czy na razie nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2015, 10:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazali sie wstrzymac, jako ze do tej pory nie bylo dokladnego celowania w owulke. Ten cykl jest pierwszy, kiedy seks byl dzien przed i w dniu owu. Jesli nie wyjdzie pozytyw, kazali przyjść i wowczas zrobia badania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to spoczko ;) chociaz wiadomo ze czasem wyniki sa dobre a celowanie w owulacje wcale nie pomaga. Ale miejmy nadzieje ze bedzie + a jak nie to ze wyniki beda dobre ;) choc ja zawsze mowie jeszcze ze nawet jesli zle to niech beda takie do naprawy :D
    Tak jak z moim jesli zle wyniki to wole zeby to byla wada fizyczna niz psychoczna bo latwiej ja naprawic ;p kurde tak mi smutno ale w sumie jak o tym doglebnie mysle to wcale taka zalamana nie jestem. Moze dlatego ze z nim naprawde mi dobrze i zrobie w koncu wszystko zeby to sie nie rozpadlo przez tama blahostke

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    dawno mnie nie było... bo tak jak powiedziałam na początku cyklu zluzowałam i już nie przesiaduję na forum (choć czasem zaglądam).
    Cieszę się urlopem i piękną pogodą ;) i choć w domu, to też daję radę bo wymyślam sobie różne zajęcia i atrakcje ;)

    Mąż się nie orientuje w którym dniu cyklu jestem i co i jak ;) nic mu nie wspominam ani słowem,m a test owu wczoraj robiłam po kryjomu ;) taka mała partyzantka była he he
    Jak na razie wszytko ok, to mąż inicjuje sex, ja inicjatywy nie podejmuję żadnej ;)
    Choć zauważyłam, że on nie zluzował do końca w temacie poczęcia, bo powiedział któregoś dnia, że jeśli w czerwcu się nie uda, to on w lipcu jedzie na badanie nasienia...
    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny z dseka ostatnio malo bywam na forum ale niestety praca mnie dopada ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praca bleee. A ja nadal w wawie jeszcze nie wujechalismy.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no niestety wąłsna dzialanosc = praca tez w długie weeekndy ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ