X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri co jest?

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh szkoda gadac. Cos czuje ze albo nie pojedziemy albo pojedziemy i zaraz wrocimy albo bedzie marudzil caly wyjazd.

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ma powody żeby marudzić czy z Niego to ogólnie taka maruda?:)

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem. Nie chce mi sie z nim dzis gadac....

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech ciri widzę ze u Ciebie humor taki jak u mnie. Zdolowala mnie ta tarczyca. Wiem ze niby nic ale juz jakieś co najmniej 8 miesiecy zmarnowane. Wiedzialam ze cos jest nie tak...

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) Jak sie u Was dzien zaczyna? Ja juz tylko czekam na niedziele, zeby bete powtorzyc i miec pewnosc... No, ale dzis doszly nowe objawy, ktore za pewne sobie wmawiam, albo nic nie znacza :D

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona a co to za objawy? Kiedy powinnaś dostać@? Ciągle trzymam za Ciebie kciuki! Tylko postaraj się podejść do tego na luzie, żebyś się w razie czego nie załamała. Myśl już o nowym cyklu, a w razie pozytywu będzie świetna niespodzianka:)
    Żebyś sobie stresem krzywdy nie zrobiła, tak jak ja kiedyś.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Fiona a co to za objawy? Kiedy powinnaś dostać@? Ciągle trzymam za Ciebie kciuki! Tylko postaraj się podejść do tego na luzie, żebyś się w razie czego nie załamała. Myśl już o nowym cyklu, a w razie pozytywu będzie świetna niespodzianka:)
    Żebyś sobie stresem krzywdy nie zrobiła, tak jak ja kiedyś.

    Tempka znow odrobine w gore poszla, pojawil sie gesty, grudkowaty bialy sluz, piersi zaczynaja bolec, no i co jakis czas czuje takie jakby ciagniecie w dole brzucha, a nie bol taki jak zwykle przed @. A ja powinnam teoretycznie dostac jutro, ale ze przedluzylam branie dupka to pewnie i @ sie opozni.
    Wiesz co ja juz sie nastawilam na negatyw po ten wczorajszej becie i ta niedzielna bedzie pewnie tylko tego potwierdzeniem.
    W nastepnym cyklu musze pomyslec o czyms na sluz, bo plodnego to ja w ogole nie mam i moze w tym jest problem, bo po stymulacji pecherzyki rosna, pekaja i jest owulka, ale moze plemniki nie maja odpowiednich warunkow, zeby dotrzec tam gdzie trzeba...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci,że jakbym czytała o sobie. Oczywiście trzymam kciuki, żeby w Twoim przypadku było inaczej. Mi też przed @ pojawił się śluz i strasznie dziwnie mnie na dole ciągnęło po prawej stronie. I nie wiem czemu w tym cyklu nie mogłam zaobserwować śluzu płodnego zawsze mam go dużo.
    podobno cuda na to działa wiesiołek, ja zamierzam się zaopatrzyć.
    Mam oogromną nadzieję, że będziesz miała dużą niespodziankę:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa jestem cipa temperatury nie zmierzylam bo zaspalam

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Powiem Ci,że jakbym czytała o sobie. Oczywiście trzymam kciuki, żeby w Twoim przypadku było inaczej. Mi też przed @ pojawił się śluz i strasznie dziwnie mnie na dole ciągnęło po prawej stronie. I nie wiem czemu w tym cyklu nie mogłam zaobserwować śluzu płodnego zawsze mam go dużo.
    podobno cuda na to działa wiesiołek, ja zamierzam się zaopatrzyć.
    Mam oogromną nadzieję, że będziesz miała dużą niespodziankę:)


    Dlatego pomimo tych obajwow staram sie nie nastawiac na pozytywne zakonczenie, bo te objawy sa subiektywne ;)
    Ja jestem za granica i nie moge znalezc tutaj tego wiesiolka, wiec chyba siemie lniane mi zostaje, bo ono tez podobno na sluz wplywa.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dużo pij wody, ostatecznie możesz też kupić ten żel conceive ja w tym msc nie zdążyłam zamówić i trochę żałuję, ale dziś zamawiam.
    Ciri jak żywioł w tym msc to żywioł, jak się miało udać to się udało, zawsze możesz strzelić test owu dla pewności. A w zywiole prędzej się uda niż wszystko planując.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wiem. Tylko progesteron mialam zbadać w poniedzialek gdyby owu byla. A tak mam dwie godziny obsuwy w mierzeniu temperatury.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry! U mnie tempka ladnie rosnie, ale owu przesunelo owulke o jeden dzien.
    Fiona, trzymam kciuki!!! Wiesiolek jest mega. Mi sluz plynal po udach. Jesli chcesz, to wyśle Ci opakowanie, gdziekolwiek tam jestes:) trzeba sie wspierac:)
    Ciri, ja mysle, ze przez to olewanie cos jednak pyknie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula, jak tam pierogi?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Magdziula, jak tam pierogi?:)
    Och żebyś widziała tę radość i umorsaną twarz:):)
    On by zjadł wszystko z truskawkami, może zrobię jakieś niecne doświadczenie.
    Morel powiedz mi gdzież ten cud wiesiołka kupiłaś, jakiej to firmy, w jakiej postaci, bo chcę bezczelnie ściągnąć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo olewam kurde w tamtym miesiacu wszystko skrupulatnie jeszcze przed budzikiem sie budzilam a teraz nawet nie wiem czy dzwonil i go wylaczylam czy nie dzwonil ;p totalnie mam to w dupie tylko jak pomysle o tym progesteronie to sie stresuje. Ale jelsi owu byla jutro bedzie 4 dzien po wiec bedzie wiadomo jesli zmierze temperature.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Och żebyś widziała tę radość i umorsaną twarz:):)
    On by zjadł wszystko z truskawkami, może zrobię jakieś niecne doświadczenie.
    Morel powiedz mi gdzież ten cud wiesiołka kupiłaś, jakiej to firmy, w jakiej postaci, bo chcę bezczelnie ściągnąć.

    Kupilam w aptece Oeparol. Tylko on ma rozne rodzaje wiec musisz powiedzieć, ze chcesz czysty wiesiolek, bez zadnych witamin na wlosy, skore czy paznokcie:) bralam trzy razy dziennie po 2 kapsulki do owulacji. Naprawde pomoglo:) moj maz byl w szoku, ze tak slisko i mokro mam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo olewam kurde w tamtym miesiacu wszystko skrupulatnie jeszcze przed budzikiem sie budzilam a teraz nawet nie wiem czy dzwonil i go wylaczylam czy nie dzwonil ;p totalnie mam to w dupie tylko jak pomysle o tym progesteronie to sie stresuje. Ale jelsi owu byla jutro bedzie 4 dzien po wiec bedzie wiadomo jesli zmierze temperature.

    Ja mam dipuero drugi cykl z temperaturami, z czego ten cykl jest z konkretnym termometrem. Poki co, ciesze sie tym wykresem ale pewnie za jakis czas tez sie wkurze i oleje sprawe.
    Zaczynam dzis brac luteine.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tez moj drugi z termonetrem no 2,5 ;p ale mnie to sytuacja w domu zniechca. Do tego G chce na sile kogos jeszcze brac pod namiot... Co za kicha i to ciezarna nie rozumie ze ja moge nie miec ochoty sie z nimi spotykac.

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ