X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella nie biorę luteiny, aczkolwiek ide zbadać progesteron w pon. więc się okaże;)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra sie zgubilismy. Znaczy nie wiadomo gdzie sie rozwalimy bo oczywiscie nigdzie nie mozna... Bleee mowilam wczesniej podnac decyzje gdzie dokladnie eh...

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Morelia lytalas o monitoring/USG. Nie miałam gdzieś od roku.
    W poniedziałek pojade na te badanie Ca125 (marker nowotworowy) i z wynikiem mam iść do lekarza.
    Wtedy pewnie będę mieć USG.
    Następne jak zostaną mi dwie tabnletki w blistrze czyli za ok 17 dni, no i potem pewnie będzie mi robił monitoring jak mu powiem ze chce ciaze ;)
    Juz kiedyś miałam ;)
    U mnie to chyba torbiel czynnościowa krwotoczna ale pewna nie jestem.

    Ale dziwne trochę jest to ze do tej pory nie mam żadnego plemienia, krwawienia itp. Przeważnie 3-4 tabletka i zaczynalam plamic.
    Ciąże raczej wykluczam bo endo ma 4mm.

    Aha a Julka to chyba nie ospa. Jutro pojdziemy do lekarza i się wypytamy.

    Ciri ja nie wiem co Ci poradzić, ale chyba jakiś lekarz to byloby najlepsze wyjście.
    Maleńkie dzieci i ciężarne tez budzą we mnie nutke zazdrości. Zwłaszcza ze większość to wpadki u mnie w otoczeniu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2015, 19:15

    2fd53eed.gif
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągle brakuje mi czasu na wpadanie tutaj. Rano szybko, jeśli zdążę wpisuję tempkę i cały dzień z głowy :/

    Co do wiesiołka, ja podobnie jak Morella, brałam Oeparol, ale potem przerzuciłam się na tańszy z firmy Gal chyba. Teraz w ogóle nie brałam, a śluz rozciągał się na kilkanaście cm :P
    Jutro idę na badania - aż drżę, jakie TSH mi wyjdzie, progesteron i prolaktyna... No i mam nadzieję, że w dobry dzień cyklu zrobię, bo w sumie pewności co do owu nie mam...

    Ciri trzymam kciuki za udany weekend i "pakiet" jakiego życzyła Ci Morellka ;)

    Morella, Mkl kciukam za odliczanie do zieloności :)

    Fiona, za Twoją betę też trzymam kciuki. Jeszcze nie wszystko stracone, a widziałam wykres, gdzie temp. pnie się i pnie!

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam i jestem zdołowana ilością stron, które naprodukowałyście ;) Trochę nadrobiłam.

    Mama, dziwne to trochę że torbiel naprodukowała tyle HCG. 227 to trochę mało na pęcherzyk w macicy, więc dlatego mogło go nie być. Jednym słowem, wszystkiego można się spodziewać. Chyba powtórzyłabym USG.

    Fiona, a może poszukaj Primrose Oil i zobacz ile kosztuje? Może nie będzie ci potrzebny :P

    Ciri, udanego wyjazdu. Może G skoczy libido, zwłaszcza jak trochę wypijecie..

    Ja w tym cyklu łykam wiesiołka i nie kupiłam jeszcze testów owu, a wczoraj śluz był mocno rozciągliwy i po tym wiesiołku było go bardzo dużo. Test był negatywny. Jutro kupię nową paczkę. Dziś wraca małż, to idealnie bo wyposzczony będzie po 4 dniach beze mnie ;D

    Ja mam o dziwo bardzo niską prolaktynę, a to chyba też nie jest dobrze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj maz i moj tato " griluja" przy zimnym grillu. Im to goraco bo tata wyciagnal i piczestowal jakims paluwem rakietowym...mam chlopa z glowy na dzis. Dobrze, ze owulka byla bo dzis zolnierze byliby zbyt pijani by trafic we jajko.;)

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze się wam wyzalic bo eksploduje....

    Wracam właśnie ze szpitala od przyszłej niedoszlej szwagier... Od szwagra usłyszałam ze matka nie zostanę to chociaż jako ciotka się spełnię
    ... Normalnie nie wiedziałam co ze sobą zrobić. A od męża ze mam się nie udzielać nie pytać o nic świeżej mamusi i nie 'radzic' bo doświadczenia nie mam i pewnie mieć nie będę.... Normalnie piszczec mi się chce z żalu....

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za fiut. Niech kurde nie liczy ze bedza mohli cie wykorzystywac do opieki.

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni nawet razem nie są... No ale cóż. Może faktycznie nie jest mi macierzyństwo pisane...

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż muszę się udzielić. Gryzeluś przełykaj to, nie przejmuj jeszcze wszyscy zobaczą będziesz miała bobo i będziesz najlepszą mamą i będą Ci zazdroscili. Ty masz swój cel i uda Ci się. Wiem, że to przykre słyszeć takie słowa od najbliższych, ale jesteś silna babka!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dziś pierwszy raz od kilku lat mamy Dzień Piżamowy:P. A jutro po moich badaniach lecimy n wieś i też będziemy grillować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a dlaczego Ty masz czas na pisanie?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mam ale nad Bugiem jestem.

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem silna... Nawet płakać nie mam siły...

    Jedyne o czym teraz marze to spakować się i uciec jak najdalej od ludzi...
    Dobranoc

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gryzelka współczuję. Słowa potrafią strasznie zranić. Mam nadzieję że wróci to do niego ze zdwojoną siłą

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie uwierzycie termometr sie popsul wszystko przeciwko mnie.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gryzelka wrote:
    Nie jestem silna... Nawet płakać nie mam siły...

    Jedyne o czym teraz marze to spakować się i uciec jak najdalej od ludzi...
    Dobranoc

    Az nie moge uwierzyc, ze cos takiego padlo z ust tych ludzi, a szczegolnie Twojego meza... Jak on mogl? On powinien byc osoba, ktora najbardziej Cie wspiera. Trzymaj sie Kochana - my wszystkie wierzymy, ze i Tobie dane bedzie zostac mama :*

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie uwierzycie termometr sie popsul wszystko przeciwko mnie.


    Ciri, a moze to znaki? :D Wczesniejsza owulka, wczoraj zaspalas, a dzis sie termometr popsul? :P

    Dzis moj termin @. Temperatura dalej wysoko, choc pewnie to "dzieki" dupkowi. Czuje sie troche okresowo, ale nie zapowiada sie, ze przyjdzie. Juz chce niedziele...
    A jutro trzymajcie kciuki, bo ide na rozmowe o prace - pierwsza tutaj za granica :D

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gryzelka, trzymaj się! Też nie rozumiem jak najbliższa osoba może okazać całkowity brak wsparcia i czułości! Przede wszystkim nie bierz tego do siebie, bo w ciążę na pewno zajdziesz! I to szybciej, niż wszystkim się wydaje :* Jeszcze im będzie głupio!

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze nie wiem ale przez to bede miala wykres z dziurami i nie wiem kiedy sie okresu spodziewac

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ