X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupi termometr zaczal dzialac jak przestalam go potrzebowac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry!
    Gryzelka, tule mocno:*
    Ciri, Twoj termometr ma dlugi weekend i olal sprawe.
    A mnie wykres wkurwil bo przesunal termin owu znow:( dlaczego on tak robi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak on mógł tak powiedzieć? Może z zazdrości palnał taką przykrość.

    Ciri, wiesz mniej więcej jakie masz cykle to dasz radę wyliczyć. Za parę dni wracasz i możesz dalej mierzyć nowym sprzętem.

    Fiona, powodzenia na rozmowie!

    Morella, bo zaznaczyłas 2 plusy w testach owu a on wyznacza owu dzień po pozytywie. Odznacz ten drugi to się powinno cofnąć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2015, 08:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa tylko wiesz moglam miec juz owulke a moglam nie miec. To jest t cykl po odstawieniu tabletek i mialam tak 24,28.38.37 dni i rownie dobrze owulacja mogla juz byc albo moze dopiero byc ;p

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze wlasnie to jest sposob zeby sie udalo? nie wiedziec ?:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy przy zagniezdzeniu zawsze powinien byc skok tempki, ktos sie orientuje?

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona, raczej spadek a pozniej spektakularny skok;)
    Choc widzialam wykresy bez spadku i skokow, a ciąża byla:)

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektóre dziewczyny mają jednodniowy spadek, inne skok, a jeszcze inne niczego takiego nie odnotowują ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurdeeee, teraz juz pewna nie jestem czy mialam owu. Niby testy pozytywne i czulam wszystko, ale wlasnie zobaczylam na bieliźnie rozciagliwy sluz. I chuj bombki strzelil z idealnym cyklem, wykresem itepe. Nie mam u rodzicow testow owu:(

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Kurdeeee, teraz juz pewna nie jestem czy mialam owu. Niby testy pozytywne i czulam wszystko, ale wlasnie zobaczylam na bieliźnie rozciagliwy sluz. I chuj bombki strzelil z idealnym cyklem, wykresem itepe. Nie mam u rodzicow testow owu:(

    Morella był skok i różnica temperatur, więc owu pewnie była ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Kurdeeee, teraz juz pewna nie jestem czy mialam owu. Niby testy pozytywne i czulam wszystko, ale wlasnie zobaczylam na bieliźnie rozciagliwy sluz. I chuj bombki strzelil z idealnym cyklem, wykresem itepe. Nie mam u rodzicow testow owu:(

    To po prostu wykorystaj meza i zaszalejcie, bo kto wie co moze byc;) Zobacz ja wedlug owu mialam owulke w polowie cyklu i na to by wskazywaly temperatury, a na monitoringu owulka potwierdzona dopiero ok 20 dc.

    Doszukuje sie w tym swoim wykresie nie wiadomo czego, bo sie nie moge doczekac niedzieli/poniedzialku i stad to moje pytanie o skok przy zagniezdzeniu ;)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A glupie to wszystko. Ide szukac balona do wina;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgwalce chlopa, zeby nie bylo. Z tym, ze teraz nie czuje nic a poprzednio, przy pozytywnych testach bolal mnie jajnik, podbrzusze i bylam pewna, ze to owulacja. No coz, trzeba czekac. Buziaki kochane!
    Fionus, bedzie plusior na becie:)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Zgwalce chlopa, zeby nie bylo. Z tym, ze teraz nie czuje nic a poprzednio, przy pozytywnych testach bolal mnie jajnik, podbrzusze i bylam pewna, ze to owulacja. No coz, trzeba czekac. Buziaki kochane!
    Fionus, bedzie plusior na becie:)

    Ale tak na wszelki wypadek go zgwalc ;)

    Chcialabym, chciala Kochana...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,

    u mnie to nie wiem nadal czy owu byla, niby system mi ja wyznaczyl, ale od wczoraj mam temp 36,8 tj o 1 kreske wiecej niz maxymalna sprzed niby owu, nastawiam sie ze ten cykl byl bez owu :(

    jeszcze mnie szlak trafia, bo wczoraj dowiedzialam sie ze byla mojego meza jest w ciazy, i to w dodatku ona jest alkoholiczka pijaca nawet mimo tego ze jest w ciazy to pije codziennie i pali (moj maz sie z nia rozstal przez nałog alko)

    pytam sie gdzie jest Bóg?
    gdzie jest sprawiedliwosc na swiecie

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelu pewnie miałaś owu wtedy, a śluz Ci obrodził przez wiesiołka,a nawet jeśli nie to gwałcisz chłopa i gotowe. Od nadmiaru owu głowa nie boli, gorzej jakby w ogóle nie było.
    Fionka bardzo, bardzo Ci współczuję, bo pewnie przezywasz teraz katusze. Trzymam kciuki uda się jak jie teraz to w nast cyklu!
    ja właśnie siedzę w długiej kolejce na badania. W końcu postanowiłam zrobić Lh, FSH, prolaktyne i estradiol. Z tym pójdę do gin a potem zobaczymy. Ale czuję mocno, że to jednak endo.
    Pati87 nie ma sprawiedliwości dlatego porownywanie do innych nie ma sensu, można się tylko załamać.
    a takie matki, ktore piją i palą to bym ... Aż brak słów:/

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati współczuję. Patrząc na taką patologię też zastanawiam się, gdzie jest sprawiedliwość...

    Maroella gwałć! Jak możesz, to korzystaj ;) Mój ma zazwyczaj blokadę psychiczną, jak mu mówię, że od dzisiaj są TE dni, to jak na złość nie ma wtedy ochoty i trza się napocić, żeby go ruszyć.

    Fiona dalej trzymam kciuki :)

    Ja dzisiaj po badaniach, o dziwo nie zemdlałam :P W poniedziałek wyniki... Stresuję się tym TSH

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aej dziewczyny moze ktorejs sie przyda :)

    http://www.nasz-bocian.pl/node/51808
    darmowe badania nasienia :)

    Styczniowa27, kofeinka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochana :* Dzięki Tobie właśnie zapisałam mego K. na darmowe badanie :*****

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niema sprawy jak tylko mam jakies namiary to zaraz wrzucam :) bo mozan skorzystac :)
    warto wejsc tez na bociana i zajrzecw zakladke kliniki promocej bo czesto sa np darmowe badania AMH :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ