X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ;) no ja wczoraj od godziny 15 do w sumie teraz z przerwami spalam bo strasznie mi bylo zimno i rzygac mi sie chcialo i wlasnie sie obidzilam z nowymi silami do walki a juz myslalam ze do wawy trzeba bedzie wracac...

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a może mały ktoś się lokuje w brzuszku :)

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, może jakiś wirus żołądkowy ci sie przyplatał albo coś zjadlas. Dobrze że jest lepiej.

    Monique, czyżby?:-P 8 dpo to trochę za wcześnie jak na @.

    My szybki prysznic i na dworzec. Czas wypróbować nasz pendolino.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze owulacjo jednak nie bylo mimo ze jajniki mi dokuczaly. Jakies mega niskie temperatury mialam nad ranem bo 36,07nigdy takich niskich nie mialam. Ale nie wpisuje ich ze wzgledu to ze w nocy z zimna z milion razy sie budzilam

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niunqa oby to nie na @ troche to dziwne było dziś narazie ani śladu plamien i nawet samopoczucie inne i temperatura lekko w góre :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2015, 07:30

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietaj ja mialam tak w poprzednim cyklu. Nie chce mowic ze to nic u Ciebie nie oznacza ale ja sie nakrecilam ze moze sie udalo mialam plamienie typowo implantacyjne... I malpa przyszla...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry! Ciri, uff, fajnie, ze Ci lepiej:)
    U mnie spadek temperatury, dosc gwaltowny:(

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Dobry! Ciri, uff, fajnie, ze Ci lepiej:)
    U mnie spadek temperatury, dosc gwaltowny:(

    Ja nie chcę nic pisać, ale...;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co? No co? Ale ze co?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella spokojnie może akurat jutro pójdzie do góry, 3mam kciuk:)
    Moniqe może to to, ale tak jak Ciri napisała lepiej podejść na dystansie i później mieć niespodziankę:)
    Ja dziś jadę oglądać bobasa-"silna bądź, nie rozczulaj się" :). Moja mama wczoraj znowu z ogromem nadziei pytała kiedy planujemy bobo i zbyłam ją mówiąc, że najpierw kupimy mieszkanie. Ech ale by mieli radoche.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam sie nie nakręcac...chyba nie dam rady.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety Morelka ja troche Cie ostudze. 4 dni to troszke za wczesnie na zagniezdzenie. Jajeczko nie bedzie mialo sily zeby sie wgryzc do za maleh ilosci podzialow doszlo. Wiec to moze byc to ale nie musi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja na seksik nie mam co liczyc. Nie wiem co z moja owulacja i w ogole jakos mi zle bo nie ogarniam tego cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ja to wiem. No ale serce pieje i wyje ze chce, by to bylo to. A rozum spierdzielil na urlop:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sobie powtarzaj moj zeszlocyklowy przyklad. Ja to az nadto mialam sygnalow obiektywnych ze to moglo byc to. I chuj...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ciri, ja to wiem. No ale serce pieje i wyje ze chce, by to bylo to. A rozum spierdzielil na urlop:/
    A ja morelka trzymam za Ciebie kciuki, bo owulacja wcale nie musiała być tak jak wyznaczył Ci OF, mogła być wcześniej i wtedy spadek miałby sens. Pamiętaj jednak, że spokój najważniejszy, a czas pokaże :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Morella, już niedługo.
    Mój mąż odebrał wyniki nasienia. Opis: w normie. Ale martwi mnie morfologia jego plemników. Ma tylko 9.82% zdrowych a reszta jest uszkodzona, mimo że w ejakulacie jest ich bardzo duuużooo. 10 czerwca mamy lekarza, Zobaczymy co on powie. W końcu potrzebny jest tylko jeden...
    taka morfologia to rzadkośc w dzisiejszych czasach ;) wiec nie masz cosie przejmowac :) jesli rucha jest powyzej 32% i lizba to nic tylko sie sexic ;)

    Ciri spadek tempki i takie dolegliwosci to ja mam wlasnie przy owulce..mdli mnie jak cholera.. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2015, 09:23

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem tak mialam ostatnio ale z bolem jajnikow a pol jajnikow ostatni mialam we srode. Od tamtej pory nic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardziej mi to przypomina udar sloneczny. Choc jestesmy w takim miejscu ze do max 14 jest slonce a ja caly czas w czapce i pod parasolem

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak się zastanawiam ile już kobietek zaciazylo :)

    zem3x1hpjl5mhe34.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ