X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pierwszej stronie masz liste z pozytywna beta ale w sumie niezapominajka nie ma tam jeszcze bobasa bo nie dala mi znac kiedy byla pozytywna beta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, jaki upal. Topie sie. Tesciowa znow kupuje piwo. Musze zaopatrzyc sie w czerwone wytrawne wino i bede saczyc lampke przez caly wieczor.
    Wiecie co? Zlapalo mnie przeczucie, ze nic z tego. Ze cos jest nie tak i nie bede mogla zajsc:/

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem Ciri ze nie ma co się cieszyć jeszcze bo w poprzednim cyklu też mialam plamienia kilka dni i potem @ przyszla tylko wtedy zaczeły mi sie ok. 27 dnia a teraz to dopiero 21 i to mnie troche dziwi że na okres to chyba ciut przy wcześnie. Ale nadzieja umiera ostatnia oby to nie były jakieś problemy hormonalne :(

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na okres tak ale ja mialam jednodniowe typowo implantacyjne z bolem jajnika i ciagniecien w macicy i potem na niecaly tydzien spokoj...

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie wczoraj czulam bardzo okresowo dzis juz normalnie zobaczymy co z tego bedzie :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaaaaa to tego swojego cyklu teraz w ogole nie ogarniam. Masakra... Skoku temperatury jakiegos wielkiego nie bylo, owulka jak zawsze powinna byc jutro. A ja jakies rozowe plamienie:-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze wlasnie okoloowulacyjne to plamienie? I to ze do tej pory tak nie mialas nie znaczy ze teraz tak nie moze byc ;p
    Bardzo mozliwe ze jutro badz dzis bedzie u Ciebie skok pierwszy raz masz rociagliwy dluz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2015, 13:30

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Niestety Morelka ja troche Cie ostudze. 4 dni to troszke za wczesnie na zagniezdzenie. Jajeczko nie bedzie mialo sily zeby sie wgryzc do za maleh ilosci podzialow doszlo. Wiec to moze byc to ale nie musi.


    Chyba,żeby owu była ciutkę wcześniej;)


    Morella no nic no, ładny spadek, bardzo ładny;)

    Ale ja poprzednie cykle przy każdym takim spadku ( a miałam co miesiąc) robiłam sobie nadzieję i nic:/
    Dlatego w majowym cyklu olałam mierzenie tempki, bo skoro miałam co miesiąc piękne wykresy, a nic z tego, to tylko niepotrzebnie się nakręcałam. No i naprawdę, to było dla mnie odciążające psychicznie:) Jak widać, efekty są.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2015, 13:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    jak tam?
    ja z typowej ciężarnej stałam się leżącą ciężarną z zagrożoną ciążą...abstrakcja jakaś
    ja co tam u Was?

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona jak to z zagrozoa???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona?! Co sie dzieje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w śr. zaczęłam krwawić i były skurcze, był szpital i w sumie nic ponad leżenie mi nie zalecono...mam krwiak 12x10mm, wczoraj znów skurcze i krew...i nic leże i głupieje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany. Trzymaj sie kochana! Dasz rade:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę bo okazało się, że dzidzia jest zdrowa i ma już bijące serduszko:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dupka w górę, ucha oba tez i lez:) niech Cie obsluguja, bo teraz serca masz dwa:)

    Arizona_R, Chica Mala lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naprawdę lubię Twoje poczucie humoru:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadworny blazen;)

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O gad, dzis wieczór i noc u teściów... A nie moge sie natrabic bo byc moze Fasolcia jest. A bycie w stanie % pomaga przezyc spotkanie z Huragan Teściową. Czerwone wino kupie i musze jakos to przezyc.
    Jak Wam mija weekendzik?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jak jest fasolka to jeszcze nie ma lozyska wiec alkohol jej nie zagraza ;)
    Ja dzis juz dobrze sie czuje i ucze sie wetkiwac. Straz przybrzezna przyjechala jak G nie bylo bo byl w sklepie chcieli mu wlepic mandat i zabrac wedki za to ze zostawil je mnie osobie bez uprawnien wedkarskich. Skonczylo wie na tym ze kazali mi kupic "skromny" bukiecik za 2 stowki ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lo kurde, Ciri, Ty to masz przygody:D

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ