X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, czy wg was ten test jest pozytywny?

    http://naforum.zapodaj.net/8800b851fdd9.jpg.html


    Łykam wiesiołka w tym cyklu i też mnie śluz zalewa - bardzo rozciągliwy, typowo płodny. Czy to możliwe żeby wiesiołek mi skrócił cykl i przyspieszył owu? Cykle mam zawsze długie, a owu zazwyczaj w 19 dc.

    Pati, takim się właśnie najczęściej udaje ...niestety...

  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) Produkcja postów pełną parą :D Ja właśnie zjadłam ogromny talerz gołąbkó od Mamuni :) Ruszyć się nie mogę, a jeszcze z pieskiem muszę wyjść... Cały czas czekam na dobre wieści od Was, za wszystkie trzymam kciuki z całych sił.

    alicjaaaa więc Ty też masz problem z igłami? Ja też zawsze mdleję, panikuję... Jak Ty nad sobą zapanowałaś? Muszę jakoś się przełamać, bo wiem że trochę tych badań mnie czeka... I tylko tego się boję, ale podołam :)

    Aaaa i powiem jedno-kiedyś nie wiedziałam czym jest zgaga. Od pewnego czasu wiem aż zbyt dobrze... :/ Takie uroki... ;) Ale dla Fasolci przecierpię wszystko :)

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki jak weekendzik?, ja sie relaksuje u rodziców na wsi, zaraz idziemy grillować:) pomyślałam, że na chwilę wpadnę i napiszę Wam moje wyniki:
    Prolaktyna: 12,47,
    FSH: 4,33
    LH: 4,04
    Estradiol: 30,70
    3dc.
    Z tego co odczytuję wszystko w normie:)prawda?:)
    Niuniqa jak masz śluz działaj!
    Niezapominajka wiesz co ja bym dała za taką zgage, nawet najgorszą:) trzymajcie się dobrze tam z Fasolką:)

  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulka wiem, wiem :) Ja też cieszę się jak głupia, że Fasolka tak się rozgościła :) Dlatego myślę, że i igły przebrnę raz-dwa, dla naszego Szkarba zrobię wszystko i już teraz kocham najbardziej na świecie <3 Obyśmy lada moment wymieniały się "ciążowymi dolegliwościami" ;) Przyjemnego grillowanka :)

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka_86 wrote:
    alicjaaaa więc Ty też masz problem z igłami? Ja też zawsze mdleję, panikuję... Jak Ty nad sobą zapanowałaś? Muszę jakoś się przełamać, bo wiem że trochę tych badań mnie czeka... I tylko tego się boję, ale podołam :)

    Dzisiaj wstałam wcześniej, bo gdzieś dziewczyny pisały, że przed badaniem prolaktyny trzeba nie spać 3h, więc po 2,5 od pobudki poszłam dopiero do lab. Szybko, sprawnie i nawet mi się słabo nie zrobiło. Normalnie samo wkłuwanie przeżyję, ale potem..... zawroty głowy, kiedyś nawet zwymiotowałam :o
    Także, to może być metoda ;) Żeby nie lecieć na badania zaraz po wstaniu z łóżka

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    aej dziewczyny moze ktorejs sie przyda :)

    http://www.nasz-bocian.pl/node/51808
    darmowe badania nasienia :)

    Może swojego też wyślę. Niech się zbada, a co! ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Kochane, czy wg was ten test jest pozytywny?

    http://naforum.zapodaj.net/8800b851fdd9.jpg.html

    Ja bym obstawiała pozytyw :) W dodatku masz typowo płodny śluz, więc działaj! :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sie rozchorowam... Trzeba będzie wczesniej do domu wrócić...

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a co Ci jest?

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, działania były ;)

    Ciri, co jest??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubie czekania na testowanie:(

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella, już niedługo.
    Mój mąż odebrał wyniki nasienia. Opis: w normie. Ale martwi mnie morfologia jego plemników. Ma tylko 9.82% zdrowych a reszta jest uszkodzona, mimo że w ejakulacie jest ich bardzo duuużooo. 10 czerwca mamy lekarza, Zobaczymy co on powie. W końcu potrzebny jest tylko jeden...

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa, nie jest zle:) moj znajomy mial 2% i zrobil bobasa:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My i tak mamy w planach podejście do inseminacji, więc mam nadzieję że to nie będzie przeszkodą.Tak czy siak - badania się bardzo poprawiły bo kiedyś było 10% ruchu postępowego a teraz jest ponad 50. I tak marzę o naturalsie ;) Koszt tych wszystkich zabiegów mnie przeraża..

    W tym miesiącu idę trochę na żywioł. Robię tylko testy owulacyjne, ale na nic się nie nastawiam. We wtorek czeka mnie dzień próbny w nowej pracy i skupiam się na tym. Poza tym z moim m postanowiliśmy zaszaleć i jutro jedziemy nad morze, tylko po to aby żona po 3 latach mogła się wygrzać na plaży przez 1 dzień. ;D Tyle lat minęło, a my nadal się zachowujemy jak nowożeńcy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo fajnie:) mam nadzieje, ze z moim mezem tez bedzie tak fajnie, nawet po wielu latach ;)
    Milego wypoczynku:*
    Kluje mnie dzis jajnik i mialam lekki dyskomfort w podbrzuszu, jakby lekko na @:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzane :P Niech cie kłuje ile wlezie, jeśli to ma być TO ;)

    Myśle, że będzie :) Trzeba się wspierać i traktować po partnersku. Ja za mąż wyszłam bardzo młodo i ku zdziwieniu wszystkich 'bezdzietnie' ( każdy myślał, że wpadłam albo jestem nienormalna żeby brać ślub w wieku 21 lat) i nie żałuję... Znaliśmy się kilka miesięcy i doszliśmy do wniosku, że nie ma na co czekać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    I bardzo fajnie:) mam nadzieje, ze z moim mezem tez bedzie tak fajnie, nawet po wielu latach ;)
    Milego wypoczynku:*
    Kluje mnie dzis jajnik i mialam lekki dyskomfort w podbrzuszu, jakby lekko na @:/
    Morel, a może to co innego?;>:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to bylo to...choc wiecie, juz tyle razy mialam i nadzieje i objawy...

    Z moim mrzem znamy sie prawie 5 lat i poki co, jest super. Podziwiam Cie Niunqa, faktycznie szybciorem ten slub. Super:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z moim już 8 lat jestem i też ciągle jesteśmy sobą nieznudzeni, nienasyceni:) jak nastolatki czasami, ale chyba tak to wyglada jak trafi się w życiu na odpowiednią osobę:) Szczesciary z Nas:)

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 01:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba dokladnie na tym to polega ja znam męża ponad 4 lata ale też ciagle mi go mało... ehhh dziś bóle jak na małpe czułam się dość dziwnie zmęczona i obolała i miałam 2 krople brązowego plamienia mma nadzieje że to nie na @ :( bo troche jeszcze z wcześnie dopiero 20 dzień cyklu i 8 dpo ...

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ