X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 listopada 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepitka ja, jeśli kupię dzisiaj test to jutro siknę.

    Stiffi ja zawsze mam piersi obrzmiałe przed @, ale sutki nigdy mi nie dokuczały, ale może też nie zwracałam na nie tak uwagi, ktoto wie, co tam moja psychika umie mi wkręcić.

    Gosia jeśli ten spadek u Ciebie oznacza zagnieżdżenie to za wcześnie na test, ale jeśli owu jest źle zaznaczona i była wcześniej, to z długości Twoich cykli wynika, że to spadek na @ :/

  • pepitka Autorytet
    Postów: 492 468

    Wysłany: 2 listopada 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, to trzymam kciukasy i wysyłam ciążowe fluidy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2014, 11:53

    <3 SYNUŚ ALEKSANDER <3
    c55fskjo2jhm4m86.png
    iv09df9hu26fr9gh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pocieszyłaś mnie Martika :( Zobaczę co będzie działo się w najbliższym czasie. Przyjmę każdą z opcji na klatę :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 listopada 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepitka dzięki:)

    Gośka, opcje są dwie, ja uważam, że nie ma co sobie mydlić oczu i wszystko trzeba brać pod uwagę, ale kciuki trzymam i mam nadzieję, że będzie ok:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, myśleć trzeba realnie :) Nie ma co się oszukiwać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Dzień dobry :) ale tu pustki wczoraj :)
    Ja dziś wracam do domku. Zimno jakoś..
    Dziś mi skoczyła tempka, ale owulacje wydaje mi się ze miałam wczoraj w dzień, bo test potem był ujemny.
    Możecie polecić jakieś globulki dopochwowe.. 2 dni mykam się mydłem (od lat używam płynów do higieny intymnej, ale zapomniałam zabrac). No i od wczoraj straszny dyskomfort, pieczenie itp. Nigdy nie miałam problemów takich a teraz wszystko mi się przypaletuje. Mam tylko nadzieję że to nie jest grzybica po tym antybiotyku. Zamówiłam w aptece lacibios femina do lylania i provag żel.

    Staraczka, w nocy spać nie mogłam i tak o Tobie myślałam :) - wiem że to marne pocieszenie ale tak sobie myślę, że wiele kobiet nawet nie wie, że była w ciąży i na początku poroni :( Ty w którym dniu robiłaś test, wcześniej betę? Może to przez antybiotyk :/ pewnie gdybyś nie testowala, to nawet byś nie wiedziała. Ale wiem jak to jest. Przytulam mocno i mam nadzieję że mimo wszystko będziesz dobrej nadziei. :*
    Dziękuję kochana . Ja robiłam 27 betę skusiłam się bo plamiłam ..nie potrzebnie i dokładnie podejrzewam że zaczęłabym krwawić i po prostu bym nie wiedziala że ciąża była . . . Ja też cierpię teraz na bezsenność ale już nie chce się dołować myślęc, Płakać . Teraz trzeba się porządnie zbadać i wyleczyć . :-) pusto się zrobiło bo się dziewczyny przeniosły na listopad ;-)

    Zetka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i ja zawsze zamawiam provag albo lactovaginal :-)

    kahaśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Pepitka ja, jeśli kupię dzisiaj test to jutro siknę.

    Stiffi ja zawsze mam piersi obrzmiałe przed @, ale sutki nigdy mi nie dokuczały, ale może też nie zwracałam na nie tak uwagi, ktoto wie, co tam moja psychika umie mi wkręcić.

    Gosia jeśli ten spadek u Ciebie oznacza zagnieżdżenie to za wcześnie na test, ale jeśli owu jest źle zaznaczona i była wcześniej, to z długości Twoich cykli wynika, że to spadek na @ :/
    Miałaś dziś sikać i znów do jutra mus czekac :-( bu wytrzymam :-D trzymam kciuki za Ciebie mocno mocno!!!!! :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czaj się ciężarówo widzę Cie :-P jak się czujesz??? <3

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 2 listopada 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Dziękuję kochana . Ja robiłam 27 betę skusiłam się bo plamiłam ..nie potrzebnie i dokładnie podejrzewam że zaczęłabym krwawić i po prostu bym nie wiedziala że ciąża była . . . Ja też cierpię teraz na bezsenność ale już nie chce się dołować myślęc, Płakać . Teraz trzeba się porządnie zbadać i wyleczyć . :-) pusto się zrobiło bo się dziewczyny przeniosły na listopad ;-)

    A jakie badania kazali Ci zrobić? W tak wczesnej ciąży coś dodatkowo trzeba? Pisałaś że usg za 2 tygodnie? A w ogóle to wyleczyłaś się już, czy dalej antybiotyk? Ja biorę do wtorku :/ Echh

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja testuje jutro, trzymajcie kciuki będzie mi raźniej :)

    Nie dostałam @ jeszcze a cały czas tak się czuję więc się nie zdziwię jak się obudzę i przylezie wredna małpa..
    Póki co senność mnie dopada w tak dziwnych momentach że non stop podsypiam :P Ale to pewno wina przeziębiania co mnie od tygodnia trzyma..

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika rozumiem że oprocz piekących sutków zrobiły się one ciemne? :D :D :D Super :D

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Miałaś dziś sikać i znów do jutra mus czekac :-( bu wytrzymam :-D trzymam kciuki za Ciebie mocno mocno!!!!! :-*

    Ja? Absolutnie, przecież pisałam, że nie mam testu :p

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana trzymam kciuki za zieloną kropkę! ♡

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 14:04

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana, trzymam kciuki :) daj rano koniecznie znać :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana to testujemy jutro razem, chcę widzieć u Ciebie zieloną kropę :D no są takie jakby bardzo podrażnione piekące i czerwone i sterczące, a czasami robią się takie ciemne,że aż jakby brązowe. Jakim testem testujesz?

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że Wy dalej w październiku :) W końcu, skoro teraz testowanie, to starania październikowe ;)
    Kciukam za zielone&&

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 listopada 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli się uda to chyba umrę ze szczęścia to byłby mój drugi najcudowniejszy październik, tylko żeby ze szczęśliwym zakończeniem, ale co ja tu o zakończeniu jak jeszcze nie nasikane dwie kreski. Jadę do apteki. Kahaśka dbaj o siebie :* Miłego wieczoru dziewczyny :*

    kahaśka, Kotowa, goska9789 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    A jakie badania kazali Ci zrobić? W tak wczesnej ciąży coś dodatkowo trzeba? Pisałaś że usg za 2 tygodnie? A w ogóle to wyleczyłaś się już, czy dalej antybiotyk? Ja biorę do wtorku :/ Echh
    przeciwciała na zespół antyfosfolipidowy proby nerkowe wątrobowe . hormony tarczycy z antygenami . fsh lh estradiol progesteron w fazie lutealnej i przedowulacyjnej ... ogolna morfologia prolaktyna kuźwa jest tego trochę . Usg to drugie żeby sprawdzić czy nic się nie wydarzyło po tym a 24 mam kolposkopię

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ