X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceska wrote:
    Aaa dola mam 8 miesiac nic calkowicie chyba odpuszcze, bo pozniej smuteczek...
    juz nawet zakupy nie pomagaja...
    Kochanie ja też mam często takie myśli ale nie można odpuścić . To nie zakup sukienki , walczymy o szczęście o nasze bobasy :-* musimy myśleć mega pozytywnie i nie wmawiać sobie objawów i innych rzeczy bo po tym najbardziej się dołujemy po cholernym rozczarowaniu . Dasz radę , wszystkie damy . :-) :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceska wrote:
    A w poprzednim cyklu jak dostałam @ i to tak mocnej lecialo ze mnie jak ze studzienki do tego bóle podbrzusza pojechalam do szpitala a doktorek wczesne poronienie...
    A badał cie zrobił Ci betę , że stwierdził poronienie?

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 12 października 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w szpitalu lezalam tydzien beta jak przyjmowali byla 52 a na nastepny dzien rano 0.100

    oar8skjod4lwslof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceska wrote:
    Tak w szpitalu lezalam tydzien beta jak przyjmowali byla 52 a na nastepny dzien rano 0.100

    Przykro mi Ceska :-( ja też jestem po poronieniu w 16 tygodniu wyladowalam w szpitalu rodząc martwe Dziecko :-( i jest mi cholernie ciężko jak tylko o tym wspomnę ale musze być silna i dać radę dla siebie i mojego męża . Czasem są chwile zwątpienia ale nie można po prostu nie można zrezygnować . . . Szukałam dobrego forum by poznać inne staraczki lub mamy po przejściach właśnie też dlatego żeby nie trzymać tych wszystkich emocji w sobie . Teraz jest trochę łatwiej :-) :-) będę trzymać kciuki za nas wszystkie tak długo dopóki nam się nie uda :-)

    triss lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy Słońce :-* uciekam bo się mężulek wkurza :-D spotykamy się jutro przy kawie ;-)

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 12 października 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro.. to juz chyba wolalabgm teraz niz widziwc male raczki i nozki..
    wspolczuje.
    Inni nie chca a maja dzieci a jak ktos chce i ma predyspozycje do tego by wychować dać mu milosc i wszystkk co mu potrzebne to kilka
    miesiecy, lat musi się starać tak chodzby wygrać los na loterii
    Moze i dlatego w ostatnim czasie nie ma ze mna kontaktu zamknełam sie w sobie itp.
    to juz praktycznie 2 raz tak mi sie stalo poprzednio bylo podobnie tylko gorszy ból..
    chyba odpuszcze wezne sie za robote..
    taki nasz los :s

    oar8skjod4lwslof.png
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 12 października 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy :**

    oar8skjod4lwslof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie możesz tak myśleć! Wyluzować tak ale nie rezygnować . Najgorzej się zamykać w sobie . . . Musimy gadać częściej o innych sprawach dosłownie o pierdołach a nie tylko o tym która i jakie ma objawy może wtedy będzie trochę łatwiej wszystko znosić :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :-* <3

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 13 października 2014, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jako że po latach zdarzyła mi się owulacja i jest jakikolwiek cień szansy na ciążę, dopisuję się do tego wątku :)
    Trzymam kciuki za wszystkie październikowe staraczki :)

    25staraczka25, kahaśka lubią tę wiadomość

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3livka wrote:
    Dziewczyny jako że po latach zdarzyła mi się owulacja i jest jakikolwiek cień szansy na ciążę, dopisuję się do tego wątku :)
    Trzymam kciuki za wszystkie październikowe staraczki :)


    Witamy :-* ciężko stąd iść . Mąż już obrażony na mnie :-D teraz już serio uciekam do jutra <3 livka zaciskam kciuki!!!! :-)

    3livka lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 13 października 2014, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc:* jutro wstanie lepszy dzień :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 13 października 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, dzisiaj jest to jutro z tym lepszym dniem, ale ja tam wolałam niedzielę :D

    livka witaj, cieszę się z Twojej owulacji:)

    Madlene84, 25staraczka25, 3livka lubią tę wiadomość

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 13 października 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :) udanego dnia wszystkim

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane :-) u mnie dzisiaj tempka mocno w dół , mam nadzieję że na owulke . A tak to fatalna pogoda . Leje leje i do tego wieje :-/ pije kawę i lecę do gp buźka miłego i spokojnego dnia :-*

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 13 października 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry <3

    nie było mnie przez kilka dni raptem a ile mam do doczytania :D
    mam nadzieję że przeczytam jakieś dobre wiadomośći :)

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 13 października 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny. U mnie temp wciąż utrzymuje pewna nadzieje.... jak @ dzis nie przyjdzie to jutro testuje. A teraz lece z dzieciakami do szkoly. Milego dnia! :*

    Ania24, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 13 października 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewuszki ja już w pracy i oczywiście co robię? Siedzę w internecie na allegro i szukam termometru do mierzenia temperaturki i oczywiście siędzę na OVU :)
    U mnie nadal nic @ za 3 dni a u mnie zero jakichkolwiek objawów. Dzisiaj w nocy tylko piersi dały o sobie znać ale nic poza tym. Moje nadzieje maleją z każdym dniem... :(

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 października 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Kochane :*

    Myslalam ze zobacze jakies udane testowanie :)

    U mnie spadek tempki i oczekuje dzis @

    Trzymam za Was kciuki :*

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Joaś Nowa
    Postów: 3 6

    Wysłany: 13 października 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!

    To mój pierwszy wpis na forum :)
    Nazywa się Asia mam 35 lat i od jakiś już 5 miesięcy 'pracujemy' nad pierwszym bobasem :) Ogólnie staram się cały czas myśleć pozytywnie ale czasem dopada mnie też gorszy czas.. dlatego postanowiłam do was dołączyć!

    Pozdrawiam i trzymam kciuki mocno! za wszystkie staraczki :)

    Miłego poniedziałku!

    Ania24, Madlene84, 25staraczka25, Storczyk3 lubią tę wiadomość

    Asia
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ