X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 13 października 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaś witaj :-) jestesmy w tym samym wieku, powodzenia, na pewno się uda

    She wolf moze tempka jeszcze odbije, trzymam kciuki

    ania24 brak objawów to też objaw ;)

    ja tez nic dającego jakies nadzieje u siebie nie obserwuje. Piersi moze trochę wrażliwe przy dotyku. Albo sobie wkręcam :D

    Joaś lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 października 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss, juz nie odbije, krzyz mnie boli i brzuch zaczyna, zaraz bedzie @

    To nic, jakos to przyjelam na klate ;) nowy cykl, nowe nadzieje :*

    BTW, ja mam 36 lat, myslalam ze ja jestem jedyna taka 'stara' staraczka :p

    Joaś lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Trzymam za Was kciuki :*

    Ja też się wkręcam strasznie, temperatura nadal wysoka (a u mnie zaczyna z reguły 1-2 dni przed spadać) i czuję się jakoś dziwnie. Ovu wywróżył mi okres na dziś, test nic nie pokazał (choć zaczęło mi się wydawać, że pod pewnym jednym kątem jest jakiś cień cienia...) i pomaszerowałam na betę. Przynajmniej będę wiedzieć, na czym stoję, w 13 dpo już chyba powinna być jednoznaczna?

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 13 października 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to i ja mam 36 :) ale czuję na 18 :P

    kot_bury, 25staraczka25, Joaś, Madlene84 lubią tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :)
    wiecie co nie podoba mi sie to jaki wplyw wywiera na mnie ovufriend...jestem tu od niecalego miesiaca bo ambitnie postanowilam "profesjonalnie podejsc do tematu" z wszelkimi obserwacjami, mierzeniem temperatury itd. ale nie sadzilam , ze sie az tak wkrece a raczej uzaleznie. Te mierzenie temperatury codziennie o siodmej godzinie obojetnie czy weekend czy nie juz mnie wk....a,codziennie zaczynam dzien z ovu i go koncze, najpierw zmierzyc i wpisac ta temperature,no to przy okazji trzeba zajrzec co na forum, w dzien tez paredziesiat razy trzeba sprawdzic co slychac i przed spaniem na dobranoc tez zeby niczego nie przegapic ;)
    Oprocz "kontrolowania" naczytalam sie tych wszystkich mozliwych objawow i oczywiscie juz sobie zaczynam urajac ze je mam, apetyt mi sie bardzo poprawil na WSZYSTKO i jak tak dalej pojdzie to predzej skoncze w ciazy spozywczej niz tej prawdziwej...

    W zwiazku z powyzszym pomierze ta temperature do konca czyli do piatku bo wtedy ma przyjsc @ i zatestuje sobie w czwartek chyba , zebym chociaz chwile emocji miala zanim mnie dopadnie a potem daje sobie spokoj z tymi obserwacjami bo jestem teraz w stanie zrozumiec ta zlosc jak przyjdzie @ po takich "wysilkach"....chyba za leniwa jestem na takie profesjonalne starania :)
    Wszystkie "pracowite" staraczki pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Cześć Dziewuszki ja już w pracy i oczywiście co robię? Siedzę w internecie na allegro i szukam termometru do mierzenia temperaturki i oczywiście siędzę na OVU :)
    U mnie nadal nic @ za 3 dni a u mnie zero jakichkolwiek objawów. Dzisiaj w nocy tylko piersi dały o sobie znać ale nic poza tym. Moje nadzieje maleją z każdym dniem... :(
    Nie łam się nie od razu musza być jakieś objawy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaś wrote:
    Witajcie dziewczyny!

    To mój pierwszy wpis na forum :)
    Nazywa się Asia mam 35 lat i od jakiś już 5 miesięcy 'pracujemy' nad pierwszym bobasem :) Ogólnie staram się cały czas myśleć pozytywnie ale czasem dopada mnie też gorszy czas.. dlatego postanowiłam do was dołączyć!

    Pozdrawiam i trzymam kciuki mocno! za wszystkie staraczki :)

    Miłego poniedziałku!
    Hej Joaś to dobrze trafiłaś :) :) :) :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kot_bury wrote:
    Dzień dobry! Trzymam za Was kciuki :*

    Ja też się wkręcam strasznie, temperatura nadal wysoka (a u mnie zaczyna z reguły 1-2 dni przed spadać) i czuję się jakoś dziwnie. Ovu wywróżył mi okres na dziś, test nic nie pokazał (choć zaczęło mi się wydawać, że pod pewnym jednym kątem jest jakiś cień cienia...) i pomaszerowałam na betę. Przynajmniej będę wiedzieć, na czym stoję, w 13 dpo już chyba powinna być jednoznaczna?
    Dobra decyzja :) :) :) :) Z niecierpliwością czekamy na wynik :) Oby była wysokooo :* :* Zaciskam kciuki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma wrote:
    dzien dobry :)
    wiecie co nie podoba mi sie to jaki wplyw wywiera na mnie ovufriend...jestem tu od niecalego miesiaca bo ambitnie postanowilam "profesjonalnie podejsc do tematu" z wszelkimi obserwacjami, mierzeniem temperatury itd. ale nie sadzilam , ze sie az tak wkrece a raczej uzaleznie. Te mierzenie temperatury codziennie o siodmej godzinie obojetnie czy weekend czy nie juz mnie wk....a,codziennie zaczynam dzien z ovu i go koncze, najpierw zmierzyc i wpisac ta temperature,no to przy okazji trzeba zajrzec co na forum, w dzien tez paredziesiat razy trzeba sprawdzic co slychac i przed spaniem na dobranoc tez zeby niczego nie przegapic ;)
    Oprocz "kontrolowania" naczytalam sie tych wszystkich mozliwych objawow i oczywiscie juz sobie zaczynam urajac ze je mam, apetyt mi sie bardzo poprawil na WSZYSTKO i jak tak dalej pojdzie to predzej skoncze w ciazy spozywczej niz tej prawdziwej...

    W zwiazku z powyzszym pomierze ta temperature do konca czyli do piatku bo wtedy ma przyjsc @ i zatestuje sobie w czwartek chyba , zebym chociaz chwile emocji miala zanim mnie dopadnie a potem daje sobie spokoj z tymi obserwacjami bo jestem teraz w stanie zrozumiec ta zlosc jak przyjdzie @ po takich "wysilkach"....chyba za leniwa jestem na takie profesjonalne starania :)
    Wszystkie "pracowite" staraczki pozdrawiam


    Chyba nie tylko Ty jesteś uzależniona , kazda z nas rano , w drodze do pracy , w sklepie (przynajmniej u mnie) wieczorem przed kąpielą po kąpieli przed spaniem w trakcie reklam :D :D cały dzień kręci się wokół ovu :D ale ja to tak z ciekawości co się dzieje tez u Was :) :) Objawów już sobie nie wkręcam ale na początku też tak miałam :D


    Wrociłam z gp i tyle się dowiedziałam że termin dali mi na Czwartek przed samym usg sobie polecę chcę skierowanie na prolaktynę ... Ale czy mi lekarz da to się okaże... :/

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 października 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kot bury - trzymam mocno kciuki :)


    Kahaska to Twoje starania o pierwsza dzidzie?

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 13 października 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Kot bury - trzymam mocno kciuki :)


    Kahaska to Twoje starania o pierwsza dzidzie?

    Pierwsze. Najpierw czekaliśmy do ślubu, potem na odpowiednia umowę w pracy. Wszystkim dookoła się udawało, to dlaczego Nam by się miało od razu nie udać?
    No i tak już "pracujemy" od marca, z przerwami, bo mąż często wyjeżdża na moje płodne dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 11:56

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka wrote:
    Pierwsze. Najpierw czekaliśmy do ślubu, potem na odpowiednia umowę w pracy. Wszystkim dookoła się udawało, to dlaczego Nam by się miało od razu nie udać?
    No i tak już "pracujemy" od marca, z przerwami, bo mąż często wyjeżdża na moje płodne dni.

    Twój mąż to musi chyba sobie pozmieniać te swoje delegacje :P :P

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 13 października 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mu ostatnio zrobiłam awanturę, gotowa byłam jechać z nim i nielegalnie nocować w hotelu :)

    25staraczka25, Madlene84, kot_bury lubią tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś się nie dziwie . Praca mojego męża też mnie dobija ... Jeszcze teraz dali go na pozycje szefa kuchni i teraz już chodzi od 8 i wraca nie raz koło 24 ... :/ Od tego tygodnia więcej godzin , mniej wolnego . Więc teraz chyba będziemy mieli tylko Niedziele dla siebie ... Zapłodnić mnie może i da radę ale będę siedzieć w tym domu sama i dostanę pierd...ca w tym miesiącu zapewne :D :D ale jakoś damy radę :P :P

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 13 października 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kot_bury wrote:
    Dzień dobry! Trzymam za Was kciuki :*

    Ja też się wkręcam strasznie, temperatura nadal wysoka (a u mnie zaczyna z reguły 1-2 dni przed spadać) i czuję się jakoś dziwnie. Ovu wywróżył mi okres na dziś, test nic nie pokazał (choć zaczęło mi się wydawać, że pod pewnym jednym kątem jest jakiś cień cienia...) i pomaszerowałam na betę. Przynajmniej będę wiedzieć, na czym stoję, w 13 dpo już chyba powinna być jednoznaczna?


    u mnie pdoobnie, temperatura daje nadzieje, ale testu boje sie robic.... poczekam jeszcze do jutra...

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam za cierpliwość Madlene :) :) :) Ja bym nie wytrzymała :*

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 13 października 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka ... chyba bardziej boje sie zobaczyc jedna kreske, niz dostac @ :/

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co ... Poczekaj sobie do jutra i zatestuj , prędzej czy później i tak musiałabyś to zrobić jeśli @ się nie pojawi a liczę , że się nie pojawi to już będzie 15dpo także wyjdzie na stówę ...

    Madlene84, kot_bury lubią tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 13 października 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cierpliwości nie mam za grosz. O niczym innym nie myslę, objawy sobei wkręcam. Nawet budze się nad ranem - bo się nie mogę doczekać zeby zmierzyć temp, w obawie ze spadła znacząco... paskudna paranoja :P

    kot_bury, iwa2014 lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 13 października 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale Wy to Świrki jesteście :) ja już wyluzowałam, zobaczymy co będzie po owulce :p

    25staraczka25, kahaśka, Madlene84 lubią tę wiadomość

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ