X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 20 października 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Mam nadzieję , że ze skutkiem :-P :-P

    Staraczka ja się muszę teraz zmobilizować i narobić tyle serduszek co Wy :) i chyba od dzisiaj się już za to zabiorę ;p

    25staraczka25, Madlene84 lubią tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 20 października 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane

    Dołączam do wszystkich zaczynających kolejny cykl i serduszkujacych. W końcu się uda!!!! Nie wolno przestać w to wierzyć! !! Trzeba serduszkowac też dla frajdy, przyjemności i radochy z tego ze nie trzeba uważać ;) i nie traktować tego tylko w kwestii rozrodu ;)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 20 października 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim! ;)

    U mnie jakoś dziwnie, wydaje mi się, że owulacja była u mnie wczoraj, ale to by znaczyło, że faza lutealna trwa u mnie aż 17 dni.. OF nie wyznaczył mi owulacji, ale to na pewno dlatego, że w pierwszych dniach albo nie mierzyłam temperatury, albo robiłam to o różnych porach. Testów owulacyjnych na razie też nie robiłam. Mam nadzieję, że już nie będzie trzeba.

    Miłego dnia Wam życzę!

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 20 października 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belive ovu nie wyznacza od razu, jeśli jutro i pojutrze pójdzie temperatura w góre to Ci wyznaczy. 3mam kciuki.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 października 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:49

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 października 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:49

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 20 października 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika, kierowałam się skokiem temperatury o 0.2 i dodatkowo bolał mnie wczoraj prawy jajnik + sporo rozciągliwego śluzu.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 20 października 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believe wrote:
    martika, kierowałam się skokiem temperatury o 0.2 i dodatkowo bolał mnie wczoraj prawy jajnik + sporo rozciągliwego śluzu.

    No bardzo możliwe, że była, tylko chodzi mi o to, że ovu wyznacza dopiero po trzech temperaturach wyższych więc bardzo prawdopodobne, że za dwa dni wyznaczy Ci na ten dzień kiedy myślisz, że była:)

    Dziewczyny! Chciałam Wam napisać, że ja zazwyczaj nie mam problemów z zaobserwowaniem u siebie śluzu płodnego, ale dzisiejszy przerósł wszystkie moje oczekiwania, wyobrażenia i co jeszcze tylko mógł. Nigdy takiego nie widziałam, nawet na zdjęciach. Nie starczało mi palców, żeby rozciągnąć, tak klarowny, przejrzysty, no po prostu brakuje mi słów żeby go opisać :D POLECAM WSZYSTKIM ZIOŁA OJCA SROKI <3 <3 <3 To zapewne ich zasługa. Przepraszam za dosłowne opisy, ale nie wiedziałam, że tyle ekscytacji może dać śluz :D

    Morwa, Zetka, kahaśka, Madlene84, Rozgadana lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 października 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:49

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 20 października 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Martika to do dzieła ☺ owocnych starań☺

    Aż mnie naszła ochota przez ten śluz:D Tylko męża brak :p

    Morwa współczuję, ale nic nie zrobisz, musisz próbować dobijać się dalej, super, że macie razem wolny dzień:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2014, 13:47

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 20 października 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    No bardzo możliwe, że była, tylko chodzi mi o to, że ovu wyznacza dopiero po trzech temperaturach wyższych więc bardzo prawdopodobne, że za dwa dni wyznaczy Ci na ten dzień kiedy myślisz, że była:)

    Dziewczyny! Chciałam Wam napisać, że ja zazwyczaj nie mam problemów z zaobserwowaniem u siebie śluzu płodnego, ale dzisiejszy przerósł wszystkie moje oczekiwania, wyobrażenia i co jeszcze tylko mógł. Nigdy takiego nie widziałam, nawet na zdjęciach. Nie starczało mi palców, żeby rozciągnąć, tak klarowny, przejrzysty, no po prostu brakuje mi słów żeby go opisać :D POLECAM WSZYSTKIM ZIOŁA OJCA SROKI <3 <3 <3 To zapewne ich zasługa. Przepraszam za dosłowne opisy, ale nie wiedziałam, że tyle ekscytacji może dać śluz :D

    Martika to super!
    mam nadzieje że mój wiesiołek też dostarczy mi tyle śluzu ;-p

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 października 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:49

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 20 października 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Martika to super!
    mam nadzieje że mój wiesiołek też dostarczy mi tyle śluzu ;-p
    kurcze może też zacznę pic/ brać jakieś zioła:) hmm. co polecacie na początek?:)

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 20 października 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak w ogóle to byłam u lekarza z moją prl, lekarz ze spokojem stwierdził że wszystko będzie dobrze itp.
    Dał mi lek na zbicie oczywiście dostinex - ( kurcze za 2 tabletki 50zł !!!) ehh.
    No i mamy starać się dalej;)
    dodatkowo u mnie 14DC, śluzu brak, jajeczka na usg nie widać:(


    p.s. czy może któraś z Was miała doczynienia z tym lekiem? dzięki.

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 20 października 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka jak nie miałam, ale czytałam, że dziewczynom ładnie pomagał, także nie martw się będzie dobrze.
    Może lekarz się zbyt mało przyjrzał, nie było żadnego, czy nie było wyraźnie dominującego?

    Ania życzę Ci żeby Cię zalało;)

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 20 października 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Juwelka jak nie miałam, ale czytałam, że dziewczynom ładnie pomagał, także nie martw się będzie dobrze.
    Może lekarz się zbyt mało przyjrzał, nie było żadnego, czy nie było wyraźnie dominującego?


    Ania życzę Ci żeby Cię zalało;)

    no już właśnie śledzę fora i podobno jest dobry, tylko ta cena;) no ale czego się nie robi dla fasolki;)

    mówił , że endo jest przed owu , ale pęcherzyka nie widzi...
    może przez tą prl będzie cykl bez owu;/

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    U mnie temperatura idzie do dołu wiec może nic straconego i owulacja wystąpi około 16 dc ☺ znowu nastawiam się pozytywnie ☺
    No i dobrze bo trochę się zmartwiłam twoimi wpisami zawsze pozytywnie mnie motywowałaś a tu nagle bach :-*

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 20 października 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wiecie czy heviran przeciwwirusowy nie wpływa jakoś źle na cykl? Opryszczka mi się robi i nie wiem czy sobie go zapodac.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 20 października 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest uświadomcie mnie trochę z tą temperaturą? jak tempka spada w środku cyklu to znaczy że może być owu? a jak spada pod koniec cyklu to znaczy się pojawi się @? nie wiem bardzo jak obserwować i odczytywać tą temperaturę ... :-(

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 20 października 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, z tego co ja pamiętam, to jak będzie skok temp o conajmniej 0,2 oraz pozostałe 4 temperatury (chyba) są poniżej linii wyższych temperatur to wtedy jest owu.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ