X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 21 października 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Którąś z was ma może wysoki cholesterol ? Lekarze coś wam na to dają ? Np jakiś suplement ? Czy to jest ważne ? Hmmm czy tylko diety zalecają ?

    z tym cholesterolem to roznie bywa. nie wiem jaki masz poziom, ja mam ostatnio okolo 20mg/dl powyzej normy, tylko najmieszniejsze jest to ze norma normie nierowna, w stanach np sa wyzsze :) wiec ja sie bardzo nie przejmuje. to samo jesli chodzi o diete, ok. 70-80% cholesterolu produkuje sobie sam czlowiek czyli glownie zlaezy to od Twojej watroby ;) lekow bym raczej nie brala bez wyraznej koniecznosci bo takie np njpopularniejsze statyny maja mnostwo dzialan niepozadanych...
    jak w kazdym przypadku ruch dobrze wplywa na organizm, w naszym (strajacych sie) wypadku na pewno jakis umiarkowany ruch bez szalenstw, mysle ze warto zasuplementowac sobie troche omega-3 kwasow, dieta pewnie jakas tez ale ja nie mam zamiaru nagle sobie wszystkiego odmawiac bo to i tak niewielkie ma znaczenie

    f2w3dqk3604phf94.png
  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 21 października 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka narobilas "smaka" i teraz mnie korci zrobic jutro test :/ (ovitrelle mialam podane 11go wieczorem
    korci mnie bo ten cykl to dla mnie jak "ostateczny", na wszelkich mozliwych hormonach, superstymulacja...jak nie wyjdzie to chyba sobie w leb strzele :( obiecalam mezowi ze zrobimy test razem bo mam stracha przed zobaczeniem po raz kolejny 1 kreski, powaznie, serce mi ostatnio za kazdym razem coraz bardziej wali jak przed jakims mega waznym egzaminem.
    no ale on wyjezdza i wraca w przyszly czwartek :/
    mam w domu kilka testow bo hurtem na necie kupilam, no same powiedzcie, szkoda zeby sie marnowaly....co? :P

    emi2016 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3604phf94.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    Kaczorka narobilas "smaka" i teraz mnie korci zrobic jutro test :/ (ovitrelle mialam podane 11go wieczorem
    korci mnie bo ten cykl to dla mnie jak "ostateczny", na wszelkich mozliwych hormonach, superstymulacja...jak nie wyjdzie to chyba sobie w leb strzele :( obiecalam mezowi ze zrobimy test razem bo mam stracha przed zobaczeniem po raz kolejny 1 kreski, powaznie, serce mi ostatnio za kazdym razem coraz bardziej wali jak przed jakims mega waznym egzaminem.
    no ale on wyjezdza i wraca w przyszly czwartek :/
    mam w domu kilka testow bo hurtem na necie kupilam, no same powiedzcie, szkoda zeby sie marnowaly....co? :P
    Ja juz bym zrobiła:P...faktycznie po co maja sie marnowac:P
    Ja sama wczesniej zrobilam niz planowałam:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 18:19

  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 21 października 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no prawda ze tak? dobrze gadasz :P :D tylko teraz ta konspiracja...bo Małz jeszcze jest, normalnie jak gimnazjalistka z piwem bede sie chowac

    emi2016 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3604phf94.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 października 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba będzie zacząć to górskie powietrze rozreklamowywać ;)

    Hehe, i cierpliwości dziewczynki :)

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 października 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Umówione! ;) Ciekawa jestem jak jutro będzie z temperaturą, czy opadnie, czy nie:> Ale byłoby fajnie, gdybyśmy miały bobasy z tego samego cyklu i owulacji, haha:P ciekawe jaki byłby termin porodu ! Ewela jesteś rocznik 91? czy to tylko nick ?
    Tak, 91 ale pozny bo grudzien.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    no prawda ze tak? dobrze gadasz :P :D tylko teraz ta konspiracja...bo Małz jeszcze jest, normalnie jak gimnazjalistka z piwem bede sie chowac
    To zrob z mezem przed wyjazdem test :P i nie bedzie konspiracji :P

  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 21 października 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 ja też powinnam mieć we wtorek @. Wierzę, że ani do mnie ani do Ciebie prędko nie przyjdzie. Trzymam za nas kciuki i za inne staraczki również

    mutacja C677T homozygota
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 października 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hurtowo bedziemy testowac? U mnie pewnie nic nie wyjdzie bo dopiero 10-11 dpo. Ale probowac warto.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • think_positive Przyjaciółka
    Postów: 90 41

    Wysłany: 21 października 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    mam w domu kilka testow bo hurtem na necie kupilam, no same powiedzcie, szkoda zeby sie marnowaly....co? :P

    Heh też mam 7 sztuk tanich paskowych z allegro....oj korci korci niemiłosiernie, żeby tak sobie siknąć:) ale będę twarda, bo jestem 10dpo i może jeszcze nic nie wyjść :)

    f2w33e3ktamljwlx.png

    20tc - nasz aniołek
  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 21 października 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladyna, samej przed soba mi glupio ze juz bym siknela, a co dopiero sie przynac przed nim, co by nie mowic to dopiero jakos 8-9 dpo :/
    nie no, think_positive ma racje, wstrzymam sie chyba bo to glupie :P
    albo mnie po prostu strach oblecial, boje sie tej 1 kreski jak diabel swieconej wody

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 18:56

    f2w3dqk3604phf94.png
  • think_positive Przyjaciółka
    Postów: 90 41

    Wysłany: 21 października 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Hurtowo bedziemy testowac? U mnie pewnie nic nie wyjdzie bo dopiero 10-11 dpo. Ale probowac warto.


    Ja jestem w takiej samej sytuacji, ale chyba się wstrzymam jeszcze :)

    f2w33e3ktamljwlx.png

    20tc - nasz aniołek
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 21 października 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko bo są testy o różnych "parametrach wyczuwalności " ciązy . Ja robiłam taki 10, a teraz mąż kupił 25. Znacie się na tym?

    mutacja C677T homozygota
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 21 października 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91 ewela ja też mam chyba 11 dzień po owu. A jakie masz długie cykle?

    mutacja C677T homozygota
  • think_positive Przyjaciółka
    Postów: 90 41

    Wysłany: 21 października 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z allegro niby czułość 10 :) jeszcze 2 kresek na nich nie wiedziałam to trudno powiedzieć:)

    f2w33e3ktamljwlx.png

    20tc - nasz aniołek
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 21 października 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie szczerze już kilka chyba z 5 takich zrobiłam, też na allegro. Zawsze wcześniej kupowałam w aptece. Teraz mąż też kupił ten 25 w aptece

    mutacja C677T homozygota
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 21 października 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam ze tylko ja bym codziennie testy robiła:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 19:02

    Pampcia lubi tę wiadomość

    mutacja C677T homozygota
  • think_positive Przyjaciółka
    Postów: 90 41

    Wysłany: 21 października 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczerze to nie pamiętam kiedy ostatnio robiłam jakikolwiek test, zawsze po prostu już wiedziałam, że @ przyjdzie bo miałam plamienia przed. W tym cyklu na razie cisza, więc jestem dobrej myśli. Ja tylko tak gadam, ale na pewno nie zrobię testu wcześniej niż we wtorek, bo też się boję tej I kreski. żeby nie to, że muszę brać luteinę to w ogóle bym nie robiła tylko czekała na rozwój wydarzeń :)

    f2w33e3ktamljwlx.png

    20tc - nasz aniołek
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 21 października 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    think to co czekamy do wtorku? Jak @ będzie chciała przyjść to zamkniemy okna i drzwi i jej nie wpuścimy :-) ;-)

    mutacja C677T homozygota
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 października 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój miał czułość 25. To chyba chodzi o ilość jednostek HCG w moczu. Ten 25 będzie wyczuwał chyba ciążę jak tyle jednostek HCG będzie w siuśkach :)
    Tak sobie to tłumaczę :) tak zrozumiałam po przeczytaniu ulotki z testu ;)

    Ale widzę, że rozochociłam Was tym moim pozytywem :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ