Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 21 października 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Think a długo już się starasz?

    mutacja C677T homozygota
  • think_positive Przyjaciółka
    Postów: 90 41

    Wysłany: 21 października 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    think to co czekamy do wtorku? Jak @ będzie chciała przyjść to zamkniemy okna i drzwi i jej nie wpuścimy :-) ;-)


    Czekamy :))

    f2w33e3ktamljwlx.png

    20tc - nasz aniołek
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 179

    Wysłany: 21 października 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily wg mnie i 10ki i 25ki sa ok. Moze 10tki czesciej sa niejednoznaczne (tzn. dziwne cienie cienia sie pokazuja, zwlaszcza po czasie). Ja w 10dpo robilam 10ke i mialam mega bladziocha - prawie zwid, tak watpliwy, ze uznalam za negatyw. 11dpo wieczorem tez negatyw na 10tce (po kilku h pojawila sie kreska), a 12dpo rano na 10tce i 25tce mialam takie same blade, ale widoczne kreski. Podejrzyj moj wykres, w komentach wrzucilam zdjecia tych testow z 12dpo (na zdjeciach sa bledsze niz byly na zywo, zwlaszcza ze foty robione po jakiejs minucie od zrobienia testu). Wiec wg mnie nie ma co sie przejmowac czuloscia - jak juz bedzie czas to oba testy Ci pokaza pozytyw :)

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • think_positive Przyjaciółka
    Postów: 90 41

    Wysłany: 21 października 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    Think a długo już się starasz?

    już nie liczę ale chyba 17 cykli :) dodam, że w pierwszą ciążę zaszłam za pierwszym podejściem, więc reguły nie ma.

    f2w33e3ktamljwlx.png

    20tc - nasz aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam 25 i leżą w szufladzie :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutusia wrote:
    Lily wg mnie i 10ki i 25ki sa ok. Moze 10tki czesciej sa niejednoznaczne (tzn. dziwne cienie cienia sie pokazuja, zwlaszcza po czasie). Ja w 10dpo robilam 10ke i mialam mega bladziocha - prawie zwid, tak watpliwy, ze uznalam za negatyw. 11dpo wieczorem tez negatyw na 10tce (po kilku h pojawila sie kreska), a 12dpo rano na 10tce i 25tce mialam takie same blade, ale widoczne kreski. Podejrzyj moj wykres, w komentach wrzucilam zdjecia tych testow z 12dpo (na zdjeciach sa bledsze niz byly na zywo, zwlaszcza ze foty robione po jakiejs minucie od zrobienia testu). Wiec wg mnie nie ma co sie przejmowac czuloscia - jak juz bedzie czas to oba testy Ci pokaza pozytyw :)
    Masz racje..jak juz jest ta fasolka to kazdy pokaze dwie kreski :) ja tez jednemu nie wierzylam i zrobilam kolejne..jak kolejny robilam dzien przed spodziewana@ i kreska sie praktycznie od razu pokazała a raczej nie byl to test 10tka

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 października 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    91 ewela ja też mam chyba 11 dzień po owu. A jakie masz długie cykle?
    Ja 11 dpo bede w niedziele a cykle mam 28 dni. W czwartek powinna byc @,no ale oczywiscie nie przyjdzie :)
    Ja tez mam 25 z apteki juz miesiac czeka w łazience.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby Nam sie udało :) to by było takie niesamowite

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 października 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak bardzo chcialam bolu jajnika z którego byla owu,ze zaczął mnie bolec,a moze raczej kluc albo tak jakby dziurę ktos mi tam wiercił. Nigdy czegoś podobnego nie czułam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 19:45

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 października 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/fa12aa76194e3.jpg.html

    Chciałam dać fotkę, ale nie wiem jak, więc wstawiam linka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 19:49

    Pampcia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    https://zapodaj.net/fa12aa76194e3.jpg.html

    Chciałam dać fotkę, ale nie wiem jak, więc wstawiam linka :)


    Jest kreseczka! potwierdzam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna krecha :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    https://zapodaj.net/fa12aa76194e3.jpg.html

    Chciałam dać fotkę, ale nie wiem jak, więc wstawiam linka :)
    Piekna kreska :) rośnijcie zdrowo :)

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 652

    Wysłany: 21 października 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, gratulacje! Spokojnej ciąży.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kibiyki :) dzien z luteinką nr 2 ruszył jeszcze tylko 8 :D lecę na wykłady ale najpewniej bede tu zaglądać :*** miłego dnia!

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 października 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś z rana test a kreska tak samo blada jak wczoraj - to normalne?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej w lozku... Kręgosłup szyjny tak mnie boli, ze nie mogę kręcić głowa:( aż do łopatek . Nie wiem z czego to wynika. Wczorajb rano tez bolał ale w pracy mnie puściło. Poszłam spać normalna a budzę sie znowu w takim stanie.... Masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2016, 08:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Zrobiłam dziś z rana test a kreska tak samo blada jak wczoraj - to normalne?
    A moze skocz na betę?

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 października 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może źle śpisz? Masz za nisko poduszki?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ