X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 października 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To też był mój pierwszy wykres i pierwszy cykl i też miałam spadek po owu. ale czekałam cierpliwie ;) trzeba mierzyć codziennie temp. i patrzeć jak się układa :)
    U mnie wzrost był dopiero około 6-7 dpo. Wtedy też czułam kłucie jajników.

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 października 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, 3 dpo temp jeszcze nic nie mowi. Poczekaj z ta panika jeszcze z tydzien,wtedy temp bedzie bardziej wiarygodna. A ten twoj stres wcale ewentualnej ciazy nie sluzy.

    zubii lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 października 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o jajniki to owu mialam z lewego a ciagle czuje prawego, ciagnie mnie tam, kluje, boli itp. Oszalal ten moj organizm.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 października 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Jesli chodzi o jajniki to owu mialam z lewego a ciagle czuje prawego, ciagnie mnie tam, kluje, boli itp. Oszalal ten moj organizm.

    Hehe, a to mnie lekko dźgały oba ;) a owu. to nie wiem z którego miałam. Ale jak czułam to się cieszyłam :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie zachowajmy spokoj do terminu testowania a potem zobaczymy co dalej. Ja zaraz bede w domu ide sie polozyc bo czadu na calego daja te jajniki :p a jutro wyklady to troche odpoczne :)

    zubii lubi tę wiadomość

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 października 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym sie cieszyla gdyby bolal lewy. Gin potwierdzil owu z lewego. Powiedzialam ze boli mnie prawy, sprawdzil jeszcze raz ale nie bylo go widac, schowal sie za jelitami. A jak pojechalam na sprawdzenie czy owu na 100% byla to prawego jajka dalej nie bylo widac. :( ale umowilam sie z lekarzem ze 8 listopada przyjde zobaczyc zarodek to wtedy przyjrzy sie prawemu. I tego sie trzymam, musi sie udac.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 października 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będziesz oglądać dzień przede mną ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 października 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bym chciala. Jak ten czas sie dluzy. 100 % wole czekac na owulacje.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jakos nie wiem nie odczuwam tego ze muszę czekać jeszcze tyle :) i oby tak zostało!

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 października 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z natury jestem opanowanym czlowiekiem, ale w tym miesiacu wszystko u mnie wyglada inaczej. Sama siebie nie poznaje. W trakcie dni plodnych co dwa dni jezdzilam do gina, testow owu zrobiłam chyba ze 20, ciagle gdzies cos mnie kluje, ciagnie, gniecie itd. I jeszcze musze czekac na testowanie. Ale takie zycie niczego sie nie ma od razu, niestety... ;(

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 października 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to u mnie tyle dobrego, że pierwszy tydzień na urlopie byłam i miałam inne atrakcje :) ale od poniedziałku to już każdy dzień ciągnął się niemiłosiernie.. Ciekawe jak teraz do pierwszej wizyty czas będzie mijał :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 21 października 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Z natury jestem opanowanym czlowiekiem, ale w tym miesiacu wszystko u mnie wyglada inaczej. Sama siebie nie poznaje. W trakcie dni plodnych co dwa dni jezdzilam do gina, testow owu zrobiłam chyba ze 20, ciagle gdzies cos mnie kluje, ciagnie, gniecie itd. I jeszcze musze czekac na testowanie. Ale takie zycie niczego sie nie ma od razu, niestety... ;(
    Który cykl się starasz kochana ? Ja do 7 cyklu też tak miałam a teraz jakoś spokojnie,

    11 cykl starań
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 października 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na zwolnieniu jestem od wtorku 11.10, ale od 13 do wczoraj zajmowalam sie dzieckiem szwagierki, bo oni pojechali na wakacje, wolne mam dopiero dzis. Caly dzien leze i odpoczywam, a co za tym idzie doszukuje sie objawow.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 października 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Który cykl się starasz kochana ? Ja do 7 cyklu też tak miałam a teraz jakoś spokojnie,
    Nie licze, od stycznia staramy sie pelna para, z pomoca lekarza. Leki, co 3 miesiące podstawowe badania, monitoringi itd. W tym miesiącu musi sie udac.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No to u mnie tyle dobrego, że pierwszy tydzień na urlopie byłam i miałam inne atrakcje :) ale od poniedziałku to już każdy dzień ciągnął się niemiłosiernie.. Ciekawe jak teraz do pierwszej wizyty czas będzie mijał :p
    Mnie sie strasznie ciagna..juz bym chciala miec ten listopad :) a to dopiero 21 pazdziernik..ale mam prace plus szkole wiec jakos moze teraz zleci to..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    to może spróbuj na "odwrotnie"
    my się śmiejemy że jak któreś mówi że teraz nie bo coś tam to drugie bardziej nakrecone :D
    haha, wlasnie sobie to wyobraziłam, budzisz go o 5 rano i powtarzasz kilka razy że "teraz NIE" :D

    hahaha, pomyślałby : zwariowała !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Powiem Wam że mi jakoś ten miesiąc leci szybko, już jest 20 , także za 8 dni @ albo brak, nie kupuję w tym miesiącu testu poprostu będe czekać. Mam dużo zajęć i fajnie czas leci i nawet lepiej bo się tak nie stresuję hehe może to zaleta tabletek:D Z natury jestem raczej optymistką ale jakoś w tym miesiącu przy tych dwóch okresach chorobowo przeziębieniowych czuję że lipa z tego miesiąca, może dlatego jestem taka spokojna hehe dobranoc


    też tak mam zamiar podejść, ale nie wiem co z tego wyjdzie, we wtorek powinna być @.

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 października 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    też tak mam zamiar podejść, ale nie wiem co z tego wyjdzie, we wtorek powinna być @.
    Widze ze tego samego dnia mialysmy owu. Kiedy testujesz? Ja jak wytrzymam to pierwszy zrobie w niedziele ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 października 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Mnie sie strasznie ciagna..juz bym chciala miec ten listopad :) a to dopiero 21 pazdziernik..ale mam prace plus szkole wiec jakos moze teraz zleci to..

    Balladyna, a kiedy idziesz?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    A jakas jestem zrezygnowana eh czemu spada....


    a u mnie dzisiaj poszła ostro w górę, podstawową mam ok. 36,78 a dzisiaj 37,24, no ale w zeszłym cyklu też miałam taki wynik i zaraz spadł i wzrósł i spadł i przyszła @

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ