X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Czyli chyba wszystkie Nas cos kłuje i ciągnie :p z tym ze ja brałam owitralle we wtorek i to za wcześnie zeby cos mogło oznaczać!!! Co innego u Was! Trzymam mocno kciuki


    mnie ciągnęło i kłuło od 11 dc do 18 dc codziennie i bardzo intensywnie, a teraz cisza, może przez popołudnie z 4-5 dni temu coś tam czułam lekkie ukłucia, ale teraz cisza.

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 22 października 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez wzgledu na wszystko jutro testuje. Jak bedzie negatyw to trudno, powtorka we wtorek :) a pozniej w czwartek, a co mi tam, raz sie żyje ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 22 października 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    oo ja też 9 dpo, test już kupiony, ja powiem tak: jak tempka jutro nie poleci na łeb na szyję, to zatestuje :) ale nadzieji nie mam, bo chyba mnie coś rozkłada powoli, więc temperatura może być podwyższona przez to, poza ty mam takie objawy, że ich nie mam, ale @ zbliżającej też nie czuję, więc co mi szkodzi.

    to w takim razie tylko mnie nic ni kłuje? :(

    z tym "rozkładaniem" to też różnie może być, uczucie początków przeziębienia też może być brane za początki ciąży

    zubii lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3604phf94.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 22 października 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, spokojnie Pampcia ja ostatnio tez narzekalam ze nic mnie nie boli, a tego samego dnia na wieczor bol jajnika byl niedowytrzymania. A brak objawow to tez objaw.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 22 października 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczynki ja uciekam bo maz juz sie wykapal i idzie spac. Jutro rano melduje sie z wynikiem test. Oby pozytywnego, trzymacje kciuki ;)
    Buziaki, dobrej nocki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2016, 20:33

    Pampcia, Uparciuszek, zubii lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    to w takim razie tylko mnie nic ni kłuje? :(

    z tym "rozkładaniem" to też różnie może być, uczucie początków przeziębienia też może być brane za początki ciąży


    ale od owulacji nic nie kłuje, więc raczej powinno :D bo tydzień przed owu ostro zaczęły dawać o sobie znać, a dzień po przestały,a właściwie przestał, bo już 3 cykl odzywa się tylko prawy jajnik. Lewy mnie chyba nigdy nie bolał.

    Pampciaa kark mnie tak boli od wczoraj, że nie mogę ruszać głową i rękami, bo promieniuje na łopatki, a muszę iść jeszcze robić jedzenie, brrrr. Starość nie-radość!


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Dobra dziewczynki ja uciekam bo maz juz sie wykapal i idzie spac. Jutro rano melduje sie z wynikiem test. Oby pozytywnego, trzymacje kciuki ;)
    Buziaki, dobrej nocki :)


    Ewelina my tak wczoraj z mężem poszliśmy spać, to obudziliśmy się dziś przed 6 i się nudziliśmy haha :P

  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 22 października 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Pampciaa kark mnie tak boli od wczoraj, że nie mogę ruszać głową i rękami, bo promieniuje na łopatki, a muszę iść jeszcze robić jedzenie, brrrr. Starość nie-radość!

    weź pogoń swojego faceta, jak chce przedłużenia rodu to niech masuje! :D powiedz że to pomaga w zagnieżdzaniu :D jeśli jest zielony w TYCH tematach jak większość, to uwierzy :D

    bertha lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3604phf94.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    weź pogoń swojego faceta, jak chce przedłużenia rodu to niech masuje! :D powiedz że to pomaga w zagnieżdzaniu :D jeśli jest zielony w TYCH tematach jak większość, to uwierzy :D

    O i nie zapomnijcie o drapaniu po pleckach :D :D

  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 22 października 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaNatalia wrote:
    O i nie zapomnijcie o drapaniu po pleckach :D :D

    cisza na forum, to chyba łyknął :D

    f2w3dqk3604phf94.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 22 października 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Mnie i kłują i ciągną i mdłości mam.... pytanie z ciążą, czy leki źle działają.... wykres mam obiecujący i wciąż mam nadzieje... ostatnio na luteinie w 9 dniu plamilam i szyjka była miękka a teraz twarda i nie plamie. NO nic, jutro nie testuje wytrzymam do poniedziałku chyba ze @ mnie uprzedzi.. trzymam za Was kciuki jutro !!! Chcę same :) widzieć na pierwszej stronie ! :)

    Ją tak samo jak Ty :) a wiec kochana trzymam za ciebie kciuki ja coś czuję, że jutro albo tempka spadnie albo przyjdzie wredota ale jak nie to test w poniedziałek.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2016, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    to w takim razie tylko mnie nic ni kłuje? :(

    z tym "rozkładaniem" to też różnie może być, uczucie początków przeziębienia też może być brane za początki ciąży
    Pampcia, mnie też nic a nic - 9 dpo , za to w ubigłym cyklu mialam mnostwo objawów (w tym klucie) i nici tzn. @ :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2016, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wszystkim, idę spac dalej. Negatyw, ale wcale mnie to nie dziwi, tempka wysoka. mam nadzieje ze reszcie się powiedzie. Czekam na @ i listopad bedzie mój:) trochę podlecze tarczy e i bedzie pięknie.

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 23 października 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez negatyw. We wtorek powtorka. Do okres jeszcze 4/5 dni. Nie poddajemy się ;) bedzie dobrze.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 23 października 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana.
    A ja Wam powiem ,ze totalnie odpuściłam w tym miesiacu. Cykl chyba znowu jakis krótszy , bo sluz plodny był wczesniej. do tego lekkie plamionka okolo 9-10 dp przypuszczalnej owu :) ,za dwa dni ma byc @. juz mnie zaczyna korcić chcociaz i tak widze minimalne szanse widze :) Dobrze ,ze u mnie caly czas sie cos dzieje bo nie mam czasu myslec

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny póki nie ma @. To wieże, ze moze sie ufać!! Ja wczoraj po tych kluciach itp padłam całkowicie o 21 a teraz niestety muszę wstawać zbierać sie na wykłady :(

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 23 października 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jutro wszystko się wyjaśni albo @ albo kolejny tescior bo tempka od 7 dpo odbiła a zawsze przed @ mi spada od 8 dc....

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 23 października 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    weź pogoń swojego faceta, jak chce przedłużenia rodu to niech masuje! :D powiedz że to pomaga w zagnieżdzaniu :D jeśli jest zielony w TYCH tematach jak większość, to uwierzy :D
    Dobre!! Ale sie uśmiałam! :D

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 23 października 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też negatyw, więc czekam na @ i witam się z listopadem.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    weź pogoń swojego faceta, jak chce przedłużenia rodu to niech masuje! :D powiedz że to pomaga w zagnieżdzaniu :D jeśli jest zielony w TYCH tematach jak większość, to uwierzy :D
    we mój się nie da :D musiałabym czymś szczególnie zaskarbić żeby mnie pomaspwal i podrapał :D to jest kawal lenia!

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ