X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 4 października 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobity, co my nerwow natracimy. Zaden ze mnie pracownik od tygodnia :0

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 4 października 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy progesteron w 9.47 w 7 dpo w poprzednim cyklu który był na duphastonie trzeba by było skonsultować z lekarzem? Mam owu w 15 dc przy 24 dniowych cyklach bez dupka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2016, 21:40

    Brychta
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 4 października 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahata wrote:
    U mnie znów nic z tego, 26. dzień cyklu i drugi test negatywny. Czekam na @, pewnie będzie w czwartek. Normalnie miałabym @ 25. dnia, ale brałam Duphaston. Ehh, same nerwy, już mnie zastanawia czy w ogóle mam szansę :(

    Dostałam Duphaston na wydłużenie cyklu, biorę od 16. do 25. dnia cyklu. Czy to oznacza, że organizm całkowicie się przestawia? że owulacja też się opóźnia? Zastanawia mnie to, bo plamiłam dokładnie w tym dniu, gdy miałabym @ bez Duphastonu. HELP

    Gratulacje dla wszystkich pozytywnych wyników! Pięknie widzieć tyle szczęścia :)

    PS Nie mierzę temp. i nie sprawdzam szyjki, korzystam z aplikacji Mój Kalendarzyk.
    Hej. Ja przy 24 dniowych brałam od 19 dc przez 10 dni na przedłużenie fazy lutealnej.

    Brychta
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 4 października 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Marlena94, my niestety nie możemy tego stwierdzić :( spróbuj możliwie szybko umówić się do ginekologa. Możesz też zrobić betę, będziesz miała jasną sytuację.


    Dziewczyny, zaczyna się schizowanie u mnie, OF jeszcze nie wyznaczył owulacji, ale już raczej była. Znów dopadają mnie wahania nastrojów przez oczekiwanie.. raz jestem pelna nadziei a raz łapię doła i myślę, że nigdy się nie uda. Jeszcze ta jesienna aura dodatkowo potęguje zły nastrój.
    OF mi wyznacza ovu dopiero po 3 wyższych temperaturach, tak więc spokojnie napewno jutro/pojutrze zaznaczy Ci ovu :)

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 4 października 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teściową wreszcie pojechała ! A więc działamy bo owulka się przesunęła :D

    bertha, malka, toto, bulkaasia, Kaja3 lubią tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 4 października 2016, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna u Ciebie to na prawdę dziwna sprawa z tymi testami :O ja bym generalnie ufała bardziej becie z krwi niż sikaczom... ogólnie na prawdę sikacze sa chyba dla Ciebie złośliwe :P sam fakt pozytywnego testu w 7dpo przy biochemie jest dziwny... ja nie mam pomysłu o co moze chodzić :/

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 5 października 2016, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosenka wrote:
    Witajcie dziewczyny,
    Ja dziś zrobiłam test (dzień po spodziewanej @)ale wyszła tylko jedna kreska.
    @ sie na razie nie zapowiada, więc nie wiem o co chodzi :/

    Może to przez to że czekam zbyt intensywnie.

    u mnie też jedna kreska okresu brak...



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 października 2016, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, OF w koncu wyznaczył owulację, niby była w niedziele (14 dc), więc na tyle na ile mogliśmy w tym cyklu, wcelowaliśmy z <3.
    Pierwszy raz odkąd jestem na OF owu jest tak późnoe, zawsze był to 11-12 dc.Chyba sprawka Ovarinu, mam nadzieję, że może dzięki temu owu była lepsza. Teraz długie 10 dni czekania... Testowanie też się przesunie z 14.10.

    Miłej środy!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :D dzis mam piękny dzien ponieważ @ ZAWITAŁA :D YUPI !!!!!!

    Co oznacza, ze od piątku zaczynamy clo :D ;D :D nawet ból brzucha mi tym razem nie przeszkadza :D

    summer86, bulkaasia, bertha, malka lubią tę wiadomość

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 5 października 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja caly czas sie jednak boje, ze beta 123,2 jest za mala na termin tydzien po @. :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 5 października 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Ja caly czas sie jednak boje, ze beta 123,2 jest za mala na termin tydzien po @. :(

    Być może była ciaza blizniacza i stąd taki spadek. Nie możesz iść do lekarza ?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 5 października 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuje pomocy. Taki wzrost temp a pęcherzyki po 1 cm maja. Ktoś tak miał ?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 października 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan, ale w ktorym dniu pęcherzyki miały 1 cm? Z wykresu moim zdaniem wynika, że owu już była i co miało to pękło. Napisz więcej informacji.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Ja caly czas sie jednak boje, ze beta 123,2 jest za mala na termin tydzien po @. :(

    Nie denewuj sie to na pewno nie pomoze kropkowi. Wiem, ze latwo mi tak mowic, ale tu tylko czas moze Nam pomoc. Moze podjedz do swojego gin i niech Cie przebada...

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 5 października 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Nie denewuj sie to na pewno nie pomoze kropkowi. Wiem, ze latwo mi tak mowic, ale tu tylko czas moze Nam pomoc. Moze podjedz do swojego gin i niech Cie przebada...

    Narazie nie chce mnie widziec, bo mowi, ze i tak nic nie zobaczy i po co ma mnie denerwowac. Kazal w piatek powtorzyc bete...i dzwonic. :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 5 października 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Panan, ale w ktorym dniu pęcherzyki miały 1 cm? Z wykresu moim zdaniem wynika, że owu już była i co miało to pękło. Napisz więcej informacji.

    Wczoraj miały 1 cm. A przez infekcje mogła mi się podnieść temperatura ? Zawisło mi pęcherz i się wygrzewalam. Gin nie widziała cialka żółtego mówiła że nie było owulacji . Później wam zdjęcia wyśle z USG i ocenicie. Tam wyglądało na środek cyklu.

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Narazie nie chce mnie widziec, bo mowi, ze i tak nic nie zobaczy i po co ma mnie denerwowac. Kazal w piatek powtorzyc bete...i dzwonic. :(

    Wiec musisz kochana zacisnac zeby i czekac. Musisz sie uspokiic dla dobra kropka

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 5 października 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kobitki :)
    Dziś miałam piękny sen... Byłam u ginka i zrobił mi usg a tu co? Mówi ciąża, 6 tydzień. Ehhhh... Obudził mnie ból prawego jajnika i tempka mega spadła :( :(

    Zubii to teraz nogi do góry i dzialajcie!!!

    Summer to super, kciuki by ta owulka była tą brzemienną ;)

    Agniechaaaa no nareszcie jest, także teraz to już do przodu :)

    Misiaimis musisz być dzielna i uzbroić się w cierpliwość. Nic nie poradzisz wcześniej, trzeba czekać. Będzie dobrze :)

    Czas do pracy.

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 5 października 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulkaasia - mi sie pierwszy i jedyny raz snilo, ze jestem w ciazy... 3 dni przed pozytwnym testem ;)

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 października 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Wczoraj miały 1 cm. A przez infekcje mogła mi się podnieść temperatura ? Zawisło mi pęcherz i się wygrzewalam. Gin nie widziała cialka żółtego mówiła że nie było owulacji . Później wam zdjęcia wyśle z USG i ocenicie. Tam wyglądało na środek cyklu.

    Panan, pewnie że infekcja mogła podnieść temperaturę. Skoro gin tak mówi to pewnie owu nie było jeszcze, ja bazowałam tylko na wykresie :) masz możliwość iść raz jeszcze wkrótce na USG żeby podejrzeć czy pęcherzyki rosną?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ