X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 5 października 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) dzis 12dpo test bobo strumien biel wizira a nordest plytkowy czulosc tez 10 pokazal cień cienia po 20 minutach.... chyba jak na 12dpo to cien cienia za malo powinna byc już jaks kreska wiec pewnie to wada testu

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 października 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Dzień dobry :) dzis 12dpo test bobo strumien biel wizira a nordest plytkowy czulosc tez 10 pokazal cień cienia po 20 minutach.... chyba jak na 12dpo to cien cienia za malo powinna byc już jaks kreska wiec pewnie to wada testu
    Niekoniecznie :) przeciez niektorym wychodza testy kilka dni po terminie @ dopiero :)
    Beta prawde ci powie :)

    Agniechaaa, a kiedy odstawilas luteine? Ja ostatniego dupka wzielam w niedziele rano i czekam na @ jeszcze. Dzisiaj to juz powinna byc.. Myslalam, ze wczoraj bedzie.

    czekającanacud lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 października 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Dzień dobry Kobitki :)
    Dziś miałam piękny sen... Byłam u ginka i zrobił mi usg a tu co? Mówi ciąża, 6 tydzień. Ehhhh... Obudził mnie ból prawego jajnika i tempka mega spadła :( :(

    Bulkaasia, moze to implantacyjny spadek!! :) Kciuki! Taki sen nie moze sie zmarnowac :)

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 5 października 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Bulkaasia, moze to implantacyjny spadek!! :) Kciuki! Taki sen nie moze sie zmarnowac :)

    Bulkaasia może rzeczywiście implantacja?!

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 5 października 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekajacanacud - tylko 25% kobiet ma normalny pozytywny test w 12dpo :)
    http://www.countdowntopregnancy.com/pregnancy-test/dpo-chart.php?dpo=12

    czekającanacud lubi tę wiadomość

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 5 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jechac na bete?a w ogóle robiliście kiedyś test nordest? Ja chyba odpuszcze te bete... mysle ze to jednak szara kreska... poza tym ponoc ten bobo test jest taki czuly i wyszedl negatywny w 100%...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 09:00

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 5 października 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już po usg. Pęcherzyk jeden z lewego jajnika 11 mm. W sobotę pregnyl... słabo jak po clo...

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 5 października 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam raczej niepopulaena tu opinie i jestem przeciwniczka bety. Jezeli absolutnie nie mozesz wytrzymac i ten dzien czy dwa czekania dluzej Cie zezra stresem to jedz i rob.
    Ale z tego co zauwazylam na forum robienie bety wiaze sie z duzym stresem - czekajac na wynik, potem powtorke, potem analiza czy to na pewno dobrze przyrasta, a niech nie daj bog przyrosnie "tylko" 70% i zjadanie paznokci gotowe.
    Mi lekarz nie zlecil bety i nie robilam jej w ogole.

    Dagn_, zubii lubią tę wiadomość

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 5 października 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sądzę by to było zagnieżdzenie :( Mam ból miesiączkowy i gdyby nie przesunięta ovu jutro powinna przyjść @ :(

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 października 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Jechac na bete?a w ogóle robiliście kiedyś test nordest? Ja chyba odpuszcze te bete... mysle ze to jednak szara kreska... poza tym ponoc ten bobo test jest taki czuly i wyszedl negatywny w 100%...
    Nordtest jest ponoc bardzo czuly.

    emi2016, czekającanacud lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkasia spokojnie, poczekaj i zobaczysz. U mnie tempka szaleje więc raczej nici, no ale... poczekamy. Jakoś nie wiem... nie czuje się zupełnie przekonana więc pewnie nic nie będzie.

    bulkaasia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Niekoniecznie :) przeciez niektorym wychodza testy kilka dni po terminie @ dopiero :)
    Beta prawde ci powie :)

    Agniechaaa, a kiedy odstawilas luteine? Ja ostatniego dupka wzielam w niedziele rano i czekam na @ jeszcze. Dzisiaj to juz powinna byc.. Myslalam, ze wczoraj bedzie.


    W niedziele wieczor mialam ostatnią dawke (bralam luteine pod jezyk prsez 5 dni 2xdziennie po 2tab)

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 października 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    W niedziele wieczor mialam ostatnią dawke (bralam luteine pod jezyk prsez 5 dni 2xdziennie po 2tab)
    heh, czyli pozniej niz ja odstawilas. aczkolwiek ja bralam przez 10 dni 2x2 dupka. no nic, pewnie w najblizszych godzinach przyjdzie.
    Gina musze z dzisiaj jednak odwolac, przesunac na 2dc (mysle, ze jutro) jak sie da..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja musze sie umowic na 10-12dc ogladnac jajo :D

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 5 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Nordtest jest ponoc bardzo czuly.
    Dzięki za info. Jednak podeszlam do tego zdrowo rozsądnie i mysle ze to tylko wada testu. Poza tym to jest faktycznie szary odcień a tak już naprawdę szczerze to 12dpo prawie niewidzialna kreska na mega czulym tescie to i tak nie wróży nic dobrego...

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 5 października 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Dzięki za info. Jednak podeszlam do tego zdrowo rozsądnie i mysle ze to tylko wada testu. Poza tym to jest faktycznie szary odcień a tak już naprawdę szczerze to 12dpo prawie niewidzialna kreska na mega czulym tescie to i tak nie wróży nic dobrego...


    Nie wierz tak w te domowe testy bo są zawodne ! Koleżanka robiła w 12 dpo jedną kreska poleciała na bete i jest ciąża ! W pierwszej test jej wyszedł w 14 dpo. Czasami do zagniezdzeniu dochodzi na ostatnią chwilę i testy nie wychodzą tak szybko pozytywne. Dlatego wg npr po 18 dniach wysokich temperatur jest duże prawdopodobieństwo że to ciąża.

    U mnie dziś 25 dc i ni widu ni słychu owulki...także testowanko w 12.10 jest nie realne....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 09:51

    czekającanacud lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Nie wierz tak w te domowe testy bo są zawodne ! Koleżanka robiła w 12 dpo jedną kreska poleciała na bete i jest ciąża ! W pierwszej test jej wyszedł w 14 dpo. Czasami do zagniezdzeniu dochodzi na ostatnią chwilę i testy nie wychodzą tak szybko pozytywne. Dlatego wg npr po 18 dniach wysokich temperatur jest duże prawdopodobieństwo że to ciąża.

    U mnie dziś 25 dc i ni widu ni słychu owulki...także testowanko w 12.10 jest nie realne....


    Kichana to zatestujesz poznuej :) spokojnie nie ma co sie smucic <3 damy rade!!

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 5 października 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kichana to zatestujesz poznuej :) spokojnie nie ma co sie smucic <3 damy rade!!

    Tyle że mogę znowu mieć cykl 60-90 dniowy :/

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Tyle że mogę znowu mieć cykl 60-90 dniowy :/

    To moze lekarz? Da Ci lutke na wywolanie.
    Badalas hormony??cykle zdecydowanie za dlugie

  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 5 października 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez potwierdzam ze domowe testy moga zawodzic. W pierwszej ciazy pozytyw dopiero TYDZIEN PO TEMINE MIESIACZKI

    czekającanacud lubi tę wiadomość

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ